تحصیل در روسیه به زبان انگلیسی

ما در مطالب پیش در خصوص اهمیت تحصیل در روسیه  توضیحاتی ارائه کردیم . با نظر به امتیازات علمی و تحصیلی که در کشور روسیه وجود دارد، ادامه تحصیل در این کشور به زبان انگلیسی یک امتیاز محسوب می گردد.
در دانشگاه های این کشور به زبان های انگلیسی، روسی و فرانسوی تدریس می شود.البته اکثر مراکز دانشگاهی روسیه زبان تدریس روسی می باشد، منتها بدین معنی نیست که شما امکان تحصیل به زبان انگلیسی در این کشور را نداشته باشید.

تحصیل در روسیه به زبان انگلیسی

در روسیه تدریس در بعضی از رشته ها به زبان انگلیسی می باشد.همچنین در رشته هایی مانند علوم پزشکی و دارو سازی به زبان فرانسوی تدریس می شود.
افرادی که تصمیم به تحصیل در روسیه به زبان انگلیسی یا فرانسه دارند،اول جهت بررسی سطح زبان آنها مورد مصاحبه قرار می گیرند.

همچنین این نکته نیز جالب است که بدانید که قبولی در دانشگاه های روسیه به مدرک بین المللی زبان نیازی ندارد و با قبول شدن در آزمون اولیه و مصاحبه می توانید در کلاس های  حظور داشته باشید.
اشخاصی که میخواهند به زبان روسی تحصیل نمایند ،کلاس های آموزش زبان روسی طی مدت هفت تا ده ماه آنها را به آمادگی کامل جهت حظور در کلاس ها می رساند.
همچنین مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری نیز در روسیه به زیان انگلیسی و روسی تدریس می گردد.

برای مثال در دانشگاه لوباچوفسکی رشته های اقتصاد، علوم رایانه، فناوری اطلاعات، فناوری های ابر رایانه، مدیریت ، روابط بین الملل، ریاضیات و علوم عصبی به زبان انگلیسی تدریس میشوند .
مهاجرت از طریق مهاجرت تحصیلی مانند دیگر روش های مهاجرتی به روسیه، گزینه مناسبی برای مهاجرت می باشد و فرد این امکان را دارد تا پس از چند سال تابعیت کشور روسیه را اخذ نماید.

دیدن مطلب
بورسیه استانی ایتالیا (جهان سوم)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *