تحصیل در مونیخ آلمان

تحصیل در مونیخ

تحصیل در مونیخ

تحصیل در مونیخ

مونیخ ( مونشن ) سومین شهر بزرگ آلمان است و جذابیتی منحصر به فرد و سنتی را بهمراه فرهنگ مدرن و خلاقانه تجارت ارائه می دهد. در بین بسیاری از دانشگاه های آن موسسات معتبر دنیا وجود دارد.

به عنوان پایتخت بایرن ( بایرن ) ، بزرگترین ایالت آلمان ، در جنوب این کشور ، نزدیک به مرز اتریش واقع شده است. اگرچه به بزرگی یک کلانشهر میباشد ، با بیش از 1.4 میلیون نفر جمعیت ، بسیاری از گوشه و کنار مونیخ دارای مراکز تفریحی ​​هستند. بدین ترتیب نام مستعار خود ، “بزرگترین روستای آلمان” بدست آمد.

از بسیاری جهات ، مونیخ یک شهر تضاد است. از یک طرف ، یک روش آرام و بی روح زندگی باواریایی رایج است و شهر دارای یک استعداد بسیار فرومایه است. از طرف دیگر ،گلگیرهای پر زرق و برق از دوران قدیم وجود دارد و بسیاری از نقاط دیدنی معماری این شهر شما را در حیرت قرار می دهد ، مانند کلیسای جامع ( Frauenkirche ) ، کاخ نیمفنبورگ ، کاخ نیمبنبورگ ، Maximilianeum یا Court Court ( هافگارتن). تحصیل در مونیخ

مونیخ ، بایرن و آلمان

برای بیگانگان ، مونیخ و بایرن به طور کلی اغلب به عنوان نماینده فرهنگ آلمان دیده می شوند. تصورات غلط ناشی از این امر اغلب در محلی از هامبورگ ، برلین یا جاهای دیگر وجود دارد که سرشان را تکان می دهد ، مانند این باور پوچ که لدرهوزن یک کالای متداول لباس آلمانی برای هر مکان یا زمان دیگری به جز در Oktoberfest است. در حقیقت ، اکثر آلمانی ها فرهنگ ، آداب و رسوم و غذاهای باواریایی را کمی متفاوت از در نظر می گیرند – باواریایی ها اگر با سایر کشورها مقایسه شوند ، “ویژه” می گویند. تحصیل در مونیخ

دیدن مطلب
دانشگاه مونیخ آلمان

فرهنگ فوتبال نقش مهمی در مونیخ دارد. باشگاه محلی بایرن تیم برتر غیرقابل بحث در بوندسلیگا ، لیگ برتر فوتبال آلمان و در کنار بهترین باشگاه های اروپا است. به دلیل موفقیت در این شهر ، محبوب ترین باشگاه منطقه است ، اما بدون شک بسیار نفرت انگیز در هر جای دیگر آلمان است. باشگاه بزرگ دیگر این شهر – مونیخ 1860 – اخیراً در سالهای سختی رنج می برد ، اما هنوز هم از نتایج بزرگ برخوردار است. هر دو بایرن مونیخ و مونیخ 1860 بازی های خود را در آلیانز آرنا انجام می دهند ، به اندازه کافی 75000 تماشاگر. اگر در مونیخ تحصیل می کنید ، حتماً توسط هر تیم حداقل یک مسابقه را خواهید دید. این مسلم است که شما نمی خواهید آن را از دست بدهید!

دانشگاه های مونیخ

در میان طیف وسیعی از گزینه ها ، مونیخ دارای دو دانشگاه برتر آلمان است.

بیش از 50،000 دانشجو در LMU مونیخ ( Ludwig-Maximilians-Universität ) ثبت نام می کنند . در سال 1472 تأسیس شد و آن را به عنوان قدیمی ترین موسسه آموزش عالی در بایرن تبدیل کرد. با تحقیق و آموزش در سطح جهانی ، غالباً به 50 رتبه برتر رتبه بندی دانشگاه های جهانی راه می یابد.

همتای مهندسی متمرکز آن ، دانشگاه فنی مونیخ ( Technische Universität M ،nchen ، TUM) ، نیز در بین بهترین دانشگاه های جهان قرار دارد. فارغ التحصیلان آن به طور مرتب مشاغل معتبر ورود به سطح را در غول های صنعتی محلی مانند BMW ، Audi ، زیمنس می گیرند ، اما TUM نیز به طور مرتب تعدادی از راه اندازی های موفق را ایجاد می کند. با ارزیابی روابط خود با صنعت و همچنین فرهنگ موفقیت آمیز آن ، TUM خود را به عنوان “دانشگاه کارآفرینی” می شناسد. با وجود دهها برنامه آموزش زبان انگلیسی ، تقریباً یک چهارم بدنه دانشجویی دانشگاه ها بین المللی است. اگر قصد دارید مهندسی یا علوم کامپیوتر در اروپا تحصیل کنید ، مطمئناً TUM در لیست انتخابهای بالقوه شما قرار دارد.

دیدن مطلب
شرایط تحصیل در اتریش

سایر گزینه های تحصیلی شامل دانشگاه علمی کاربردی مونیخ با طیف گسترده ای از برنامه های مبتنی بر تمرین ، کالج جدید اروپایی مدرن و تجاری محور و آکادمی معتبر هنرهای زیبا است.

دانشجویان آینده نگر دکتری زیست شناسی و عصب شناسی نیز ممکن است بخواهند برنامه دکترا را در دانشکده تحقیقات بین المللی مکس پلانک برای علوم زندگی مولکولی و سلولی بررسی کنند. تحصیل در مونیخ

کیفیت و هزینه زندگی در مونیخ

مانند هرجای دیگری که در آلمان تحصیل کنید ، می توانید از سطح بالای زندگی لذت ببرید. در حقیقت ، مونیخ نیز اغلب آمارها به دلیل کیفیت زندگی در بین 10 شهر برتر جهان قرار گرفته است.

این شهر در هنگام اجاره و غذا گرانترین شهر در کشور است. یکی از معدود مواردی که ارزان تر از شمال پیدا خواهید کرد ، آبجو است. تعجب آور نیست ، با توجه به عشق باواریایی از یک تولید کننده خوب و این واقعیت که Reinheitsgebot مشهور جهان (آیین نامه خلوص تولید آبجو آلمانی) در اصل تحت تأثیر یک قانون محلی مونیخ در دهه 1400 بود.

تحصیل در مونیخ

سیستم حمل و نقل

ساکنان مونیخ از مزایای یک سیستم حمل و نقل عمومی خوب و قابل اعتماد بهره مند می شوند. بسیاری از خطوط قطار مسافر از مرکز شهر از طریق توقف های متعدد به حومه شهر منتقل می شوند که توسط تعدادی خطوط مترو در هم تنیده شده اند. همچنین شبکه متراکم از خطوط اتوبوس و خیابانی وجود دارد. در سالهای اخیر ، الگوی قیمت گذاری مناسب دانشجو برای دانشجویان در دانشگاه های محلی معرفی شد.

دیدن مطلب
رشته های انگلیسی زبان در مقاطع مختلف دانشگاههای ایتالیا

فرودگاه مونیخ کمی از شهر فاصله دارد ، اما به عنوان یک مرکز مهم ترافیک هوایی ، تقریباً تقریباً به 200 فرودگاه در سراسر جهان ارتباط مستقیم دارد. فرودگاه مممینگن با فاصله بسیار دورتر ، تقریباً یک ساعت و نیم با اتوبوس ، تعداد اتصالات کم هزینه حمل و نقل را به مقصد به ویژه در جنوب و شرق اروپا ارائه می دهد.

تحصیل در آلماناقامت اروپاویزای شینگن

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.