شرایط تحصیل هنر در دانمارک چیست ؟

تحصیل هنر در دانمارک

تحصیل هنر در دانمارک

آیا شما یک فرد خلاق و با استعداد هستید که دارای تخیل واضح و طرز تفکر غیرمعمول هستید؟ آیا اغلب احساس الهام می کنید؟ پس ، تحصیل هنر برای شما مناسب است ، اما هنوز این یک جاه طلبی آسان نیست. اما مطمئناً این امر به شما كمك می كند تا ضمن بررسی موضوع ، بینش تازه ای بدست آورید.

طیف گسترده ای از موسسات ارائه شده است که می توانند ایده های حرفه ای واقعی را به اشتراک بگذارند. اما امروز اجازه دهید تحصیل هنر در دانمارک را بررسی کنیم.

آکادمی رویال هنرهای زیبا 

در این مدرسه هر کس می تواند طبق سلیقه ها و اهداف خود چیزی را پیدا کند. این موسسه 5 بخش مختلف آموزش را ارائه می دهد . هر مرکز در شیوه هنری خود تخصص دارد.

به عنوان مثال ، مرکز طراحی ارتباطات وظیفه دارد هنر را با کمک فن آوری های مختلف مدرن بیان کند. دپارتمان دوم به مد ، مرکز پارچه و مد می پردازد. طراحی لباس را نشان می دهد ، به گونه ای که می توان این نوع کار را هنر نیز نامید.   همچنین می توانید سخنرانی ها و اطلاعات جالب و مفیدی در مورد طراحی داخلی و معماری پیدا کنید.

دیدن مطلب
تحصیل دندانپزشکی در سنگاپور

مرکز مبلمان ، طراحی فضایی و صنعتی مسئولیت ایجاد مبلمان را بر عهده دارد ، ساخت مبلمان سنتی به همراه روشهای مدرن و فوق العاده آموزش داده می شود.

بنابراین این می تواند به اجرای ایده های شما در مورد خانه راحت در زندگی کمک کند. کسانی که کارهای شکننده را دوست دارند با خوشحالی می توانند در مرکز شیشه و سرامیک شرکت کنند ، جایی که روش ها و تکنیک های جدید ساخت شیشه و سرامیک نشان داده شده و ترغیب به استفاده می شود.

و سرانجام مرکز نظریه و روش به بررسی خود فرهنگ می پردازد و مفاهیم و مبانی اصلی آن را جستجو می کند.

آکادمی هنر سلطنتی دانمارک

برای تحصیل هنر در دانمارک این آکادمی گنجی است برای کلیه متخصصان هنرهای تجسمی. در اینجا شما به مطالعه 6 ساله استقبال می کنید که البته هر کدام به 2 قسمت 3 ساله تقسیم می شوند. 3 سال اول تحصیل برای دریافت مدرک لیسانس در هنرهای زیبا از هنرهای تجسمی. و 3 سال دیگر به گرفتن مدرک کارشناسی ارشد اختصاص می یابد.

همچنین یک هیئت مطالعه وجود دارد که متشکل از معلمان و دانش آموزان است. آنها باید نظارت كنند كه آیا تمام نكات سیاست كیفیت (كه در اینجا بسیار مهم است زیرا برای اطمینان از آموزش واجد شرایط به كار می رود) پیروی می شود.

مدرسه ملی تئاتر و رقص معاصر دانمارک

این آموزشگاه کلاس های جالب بسیاری را ارائه می دهد. این برای دانشجویان از سراسر جهان گشوده شده است. در اینجا همه به مطالعه بازیگری ، سناریو ، جهت ، مدیریت نور و تولید ، رقص و مشارکت معاصر و غیره پیشنهاد می شود. دانشجویان از دانش مفید و پیشرفت مهارت های خود در این نوع کارها استقبال می کنند.

دیدن مطلب
تحصیل کارشناسی ارشد در سوئد

هنرستان موسیقی ریتمیک (RMC)

در اینجا شانس بسیار خوبی برای ثبت نام در مطالعه انواع موسیقی ، پاپ ، راک ، موسیقی جاز – شما از همه چیز آگاه خواهید بود. تحصیل 3 ساله برای مقطع لیسانس و 2 سال برای دوره کارشناسی ارشد است. علاوه بر این ، می توانید برای دریافت دیپلم پیشرفته تحصیلات تکمیلی ، به مدت 2 سال ادامه تحصیل دهید.

آکادمی سلطنتی موسیقی ، ارهوس / آلبورگ

می توانید در اینجا لیسانس و کارشناسی ارشد در زمینه عملکرد ، آموزش موسیقی و آهنگسازی را دریافت کنید. برنامه لیسانس معرفی موسیقی به دانشجویان ، گفتن جزئیات مهم و اطلاعات لازم است. با گرفتن مدرک کارشناسی ارشد می توانید حوزه ای را که دوست دارید بیشتر انتخاب کنید. به هر دانش آموز مجاز است برنامه خود را ایجاد کند تا خود را در حوزه خود پیدا کند.

آکادمی موسیقی سلطنتی دانمارک ، کپنهاگ

در این موسسه می توانید مدرک لیسانس و کارشناسی ارشد را در یک ساز خاص یا هر زمینه موسیقی دیگری دریافت کنید. برنامه های زیادی ارائه می شود ، مانند کوبه ، چوب چوب ، سازهای برنجی ، اپرا و صدا.

آکادمی هنری Funen

این موسسه در سراسر جهان شناخته شده است ، دانشجویان بین المللی از اینجا استقبال می کنند. دانش آموزان می توانند مدرک هنرهای تجسمی را کسب کنند. معلمان محکم با دانش آموزان همکاری می کنند و به آنها در پیشرفت مهارت هایشان کمک می کنند.

آکادمی هنرهای زیبا Jutland

در اینجا کار هنرمندان بین المللی و محلی ، همه کلاس ها به زبان دانمارکی برگزار می شود. هنوز برخی از میهمانان آمده و سخنرانی های خود را به زبان انگلیسی ارائه می دهند .

دیدن مطلب
متوسط ​​حقوق انگلستان

مدرسه طراحی كولدینگ

این مدرسه لیسانس اما فقط به زبان دانمارکی را ارائه می دهد ، بنابراین اگر دانشجوی بین المللی هستید ، برای تحصیل هنر در دانمارک در این دانشگاه می بایست آزمون ویژه ای را پشت سر بگذارید تا بررسی کنید که آیا به زبان دانمارکی خوب هستید یا خیر. به شما آموزش داده می شود که به تنهایی و به صورت تیم کار کنید ، مهارت های طراحی شما بهبود می یابد.

دانشکده معماری ارهوس

در این موسسه می توانید نه تنها لیسانس و کارشناسی ارشد بلکه دکترا را نیز دریافت کنید. برنامه دکترا مطابق با کلیه الزامات قانون وزارت فرهنگ دانمارک است.

این بستگی به شما دارد که کدام نهاد را انتخاب کنید ، همه آنها آرزوهای شما را کاملاً برآورده می کنند.

تحصیل در دانمارکویزای شینگناقامت اروپا

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *