شرایط تحصیل هنر در هلند

تحصیل هنر در هلند

تحصیل هنر در هلند

چرا باید هنرهای زیبا و طراحی را در هلند تحصیل کنید

هنر و طراحی در هر آنچه ما می بینیم و انجام می دهیم یکپارچه شده است. این به طور مستقیم بر روی درک ما از جهان پیرامون و چگونگی تعامل با آن تأثیر می گذارد.

از کار کردن با دستان خود گرفته تا آزاد کردن خلاقیت ، دلایل زیادی برای ورود به این زمینه مهیج وجود دارد.

اما تمام مدارک هنری و طراحی به یک اندازه ایجاد نمی شوند. یکی از جالب ترین مکان ها برای پیگیری رویاهای هنری شما هلند است. در اینجا یک نگاه دقیق تر به مزایای تحصیل هنر و طراحی در هلند ، به همراه یک برنامه مهم که خود را از بقیه متمایز می کند ، آمده است.

کشوری که هنر و طراحی راهی برای زندگی است

شما هنگام انتخاب مقصد برای مطالعات هنری و طراحی خود گزینه های بسیاری دارید. پس چرا هلند؟

برای مبتدیان ، این کشور دارای سابقه ای غنی از طراحی است. Vogue در تصویب هلند به عنوان محلی برای بازدید دوستداران طراحی ، پیشنهاد می کند : “هلند همیشه جایی در لیست مکانهایی که باید بازدید داشته باشد قرار دهید. موزه ون گوگ و Rijksmuseum در آمستردام وجود دارد و آثار استادان هلندی در سراسر کشور پراکنده است.


برای خواندن مطلب تحصیل در هلند:

تحصیل هنر در هلند

با این وجود ، جنبش هنری دیگری نیز وجود دارد که به همان اندازه مهم است ، اما غالباً در حضور بسیاری از شاهکارهای دیگر نادیده گرفته می شود. De Stijl (به معنای “سبک” در هلندی) جنبش هنری حداقلی است که در قرن بیستم پدیدار شد وقتی گروه پیشگام هنرمندان و طراحان هلندی فقط ملزومات کار خود را بکار می بردند: خطوط عمودی و افقی و سیاه و سفید و اصلی. رنگ ها. ”

دیدن مطلب
تحصیل در رشته های مهندسی در هلند

در واقع ، فرهنگ کشور در اعتقاد به قدرت هنر و طراحی تکیه زده است. Vogue در مورد نیروی هدایت کننده مسیر هلند برای تبدیل شدن به یک قطب طراحی ، ادامه می دهد: “Stijl همه چیز در نقاشی نبود”. “هدف نهایی هنرمندان ایجاد جامعه جدید از طریق کارهای اضافی در طراحی داخلی ، مبلمان و معماری بود.”

امروز ، صنعت خلاق هلندی همچنان به ساختن شهرت بین المللی این کشور در زمینه هنر و طراحی ادامه می دهد و مسیر طراحان مشهوری همچون مارسل وندرس ، تورد بونتیجه ، یورگن بیگ و هلا جونگریوس را با تعداد زیادی از هنرمندان نوظهور آماده می کند تا به آنها در این مسیر بپیوندند.

تحصیل هنر در هلند دارای یک سیستم آموزشی قوی برای هنرمندان و طراحان – با داشتن برنامه های فوق العاده کارشناسی ارشد به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از آن می باشد.

تحصیل هنر در هلند

رابین پانت رئیس موسسه فرانک مهر است که برنامه های کارشناسی ارشد هنر و طراحی کارشناسی ارشد در رشته نقاشی و MADtech (رسانه ، هنر ، طراحی و فناوری) در آکادمی هنر مینروا در گرونینگن دارد. پانت توضیح می دهد؛”تنوع برنامه های سطح کارشناسی ارشد هلند جنبه متمایز آموزش عالی هنر در هلند است. این فضا موقعیتی می سازد که شیوه های هنری و حوزه هنری در هلند با تعدادی شاخصه اصلی مشخص می شوند: خلاقیت به عنوان یک هدف برای خود ، تفکر انتقادی ، تعامل اجتماعی ، آزادی و تحمل. ”

مزایای تحصیل هنر در هلند

  • برنامه های آموزشی به زبان انگلیسی
  • مدارک شناخته شده بین المللی یک محیط چند فرهنگی
  • هزینه تحصیل مقرون به صرفه
  • موقعیت دروازه اروپا به هلند

آکادمی هنری مینروا: محیطی برای نوآوری در طراحی

یکی از هفده مدرسه در دانشگاه علمی کاربردی هانزه ، آکادمی هنر مینروا شامل هنرهای زیبا و طراحی ، موسسه فرانک محر و آکادمی فرهنگ پاپ مینروا است. آنها با هم ، یک محیط بین المللی و پویا را در گرونینگن پر جنب و جوش ایجاد می کنند ، جایی که مجموعه متنوعی از دانش آموزان برای یادگیری ، همکاری ، ایجاد و اشتراک گذاری جمع می شوند و محیطی مناسب برای تحصیل هنر در هلند است.

دیدن مطلب
تحصیل در رشته پرستاری به زبان انگلیسی

پانت ادامه می دهد ، “کار به مدت دو سال در یک جامعه متشکل از هنرمندان ، طراحان و مجریان از طیف وسیعی از کشورها در سراسر جهان و در عین حال قرار گرفتن در یک منطقه نسبتاً پیرامونی هلند ، شرکت کنندگان این برنامه را در گرونینگن با موقعیتی بی نظیر.

آگاهی مداوم از ارتباطات و تحولات جهانی ، یک تبادل شدید بین فرهنگی که در محیطی قرار گرفته است که از تمرکز و تمرکز دعوت و پشتیبانی می کند ، مخلوط ویژه ای برای مطالعه شدید است. ”

دورههای نقاشی و MADtech دانشگاه علوم کاربردی هانزه

در هر دو برنامه آموزش نقاشی و طراحی مداد، دانشجویان تشویق می شوند تا هویت هنری و انگیزه های خود را در چارچوب جامعه امروز فنی محور توسعه دهند. پانت می گوید: “این کار باعث می شود تا در زمینه پیشرفت شخصی و حرفه ای کار کنید ، در جامعه فعالیت کنید و مخاطبی را برای تحقیق و کار پیدا کنید. این هم به عهده گرفتن مسئولیت عمل خود ، شناسایی و ایجاد فرصتها و اتحادها است ، و هم چنین کارکردن از موضع آزاد و مستقل.

تحصیل هنر در هلند

“برنامه تحصیلی نقاشی به هنرمندان هنرهای تجسمی که کار شخصی ایجاد می کنند ، می پردازد و از منظر نقاشی ، تحقیقات مستقل را انجام می دهد. برنامه مطالعاتی MADtech به مجریان رسانه ، هنرمندان ، طراحان و همچنین مربیان هنر و طراحی ، که در زمینه های مرتبط با رسانه ، هنر ، طراحی و فناوری فعالیت می کنند ، آموزش می دهد.

آنها همچنین به طور فعال تشویق می شوند تا کارهای خود را از طریق Platform Minerva ، یک پلت فرم عمومی برای هنر ، طراحی ، هنرهای نمایشی و ارائه پژوهش انجام دهند. سکوی مینروا شامل موارد زیر است:

دیدن مطلب
دانشگاه نووسیبیرسک روسیه

کارگاه ها و امکانات تئاتر ، گچ و سرامیک ، عکاسی ، رسانه دیجیتال ، پلاستیک ، چوب ، فلز ، گرافیک ، طراحی و نقاشی و رسانه ها و الکترونیک ناپایدار.
نمایشگاه ها و اتاق های پروژه که دانشجویان و اساتید می توانند با مقیاس و سایت آزمایش کنند.
مکان هایی برای همکاری و مستند سازی آثار.
علاوه بر این ، Platform Minerva میزبان تعداد زیادی از استادان مهمان حرفه ای و سایر فعالیت های ارتباطی ، و آن را به فرصتی ایده آل برای تعمیق ، توسعه و نوآوری شیوه ها و دیدگاه های هنری برای دانشجویان تبدیل می کند.

تحصیل هنر در هلند

همانطور که پانت نتیجه می گیرد ، “اهمیت ، تأثیر یا نقش هنر و طراحی در فرهنگ و جامعه هلندی نسبتاً خوب پذیرفته شده و مورد استقبال قرار گرفته است. به همین دلیل است که من دانش آموزان خود را ترغیب به کار و تفکر آزادانه ، سخاوتمندانه ، تجربی و همکاری با نگرش خودمختار ، انتقادی ، کارآفرینی و مفهومی می کنیم.

به این ترتیب ، شما به عنوان یک هنرمند ، امکاناتی را باز می کنید و ترکیب های غیر منتظره ای را ایجاد می کنید. “ما می توانیم از مکانی برای انجام بهتر این کار بیابیم، جز اینکه با دریافت مدرک کارشناسی ارشد هنرهای زیبا و طراحی در آکادمی هنر مینروا در دانشگاه هنزه کاربردی استفاده کنیم.

تحصیل در هلند

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *