تحصیل پرستاری در سوئد

تحصیل پرستاری در سوئد

تحصیل پرستاری در سوئد به زبان انگلیسی

پرستاری یک حرفه تبلیغی در سراسر جهان است و سوئد نیز از این قاعده مستثنی نیست. تحصیل پرستاری در سوئد فواید زیادی دارد . اگر می خواستید در خارج از کشور تحصیل کنید ، یا اگر قبلاً در سوئد زندگی می کنید ، در مکان مناسبی برای تحصیل پرستاری هستید. برنامه های پرستاری در سوئد به شما جامعه ای می دهد تا برابری کار کنند و از تنوع استقبال می کند.

مهارت های یادگیری در سوئد شما را با استفاده از تکنیک های بهینه یادگیری ، برای شما در یک کار پرستاری جهانی آماده می کند و به شما در یادگیری نحوه تفکر به روش خلاقانه کمک می کند. سوئد علاوه بر اینکه یک مکان زیبا برای زندگی است ، دارای برخی از بهترین برنامه های پرستاری در جهان است.

تحصیل در سوئد چیست؟

1024px-Västra_sjukhemmet_1952سوئد یکی از نوآورترین کشورها در جهان است. با فداکاری آنها به عنوان یک کشور دوستدار محیط زیست و پیشرفت های بسیاری از ساکنان آنها ، جای تعجب نیست که این یک مقصد برای دانشجویان باشد. سوئد مسئول برنامه Spotify در تلفن شما همین حالا و برای دستگاه ضربان ساز است که صدها نفر را نجات داده است.

همانطور که در ابتدا ذکر شد سوئد برابری بزرگ است. وقتی به سوئد می روید متوجه می شوید که همه با آنها یکسان رفتار می شوند ، چه دگرباش جنسی باشند یا از یک بخش دیگر از جهان. اگر نیاز دارید که با یک پزشک سوئدی به صورت آنلاین صحبت کنید می توانید به KRY برویدو کسی را پیدا کنید که در مورد حرفه پزشکی با او صحبت کند.

تحصیل پرستاری در سوئد

این یکی از مزایای زندگی و تحصیل در سوئد است ، آنها دارای فناوری هستند که به شما امکان می دهد فوراً به پزشک مراجعه کنید ، چه برای مشاوره ، چه نسخه ای و چه مراجعه به آنها. شما خواهید دید که دانش آموزان به خوبی در داخل کشور فکر می شوند و تا آنجا که ممکن است پشتیبانی می شوند. سوئد یک محیط و فرصتی برای آموزش در حرفه پرستاری فراهم می کند که حامی و تسهیل کننده باشد.

دیدن مطلب
ویزای شینگن سوئد

بهترین مکان برای تحصیل پرستاری در سوئد

برخی از بهترین مکانها برای تحصیل پرستاری در سوئد دانشگاه USAC سوئد Linnaeus و علوم و علوم CIE در اوپسالا ، سوئد است. هنگام تحصیل در سوئد ممکن است بتوانید کمک هزینه های دانشجویی دریافت کنید تا در هزینه های خود به شما کمک کند.

تحصیل پرستاری در سوئد

بسیاری از بنیادها و سازمان ها در سوئد بورس و کمک هزینه دریافت می کنند تا دانشجویان بتوانند هزینه سفر به دانشگاه مورد نظر خود را پرداخت کنند. شما می توانید اطلاعات مربوط به کمک هزینه های ارائه شده به پرستاری را در هر وب سایت دانشگاههای خاص بیابید. دانشگاه ها دوره های آنلاین را برای انواع مختلف پرستاری شامل کارشناسی ارشد و کارشناسی ارائه می دهند. برخی از این برنامه ها شامل پرستار دیابت ، مراقبت های ویژه و مراقبت پرستاری در خانه و بیمارستان می باشد.

تحصیل پرستاری در سوئد

موارد مثبت دیگری برای تحصیل در سوئد وجود دارد ، به عنوان مثال ، شما می توانید در سوئد فارغ از محل زندگی خود کار کنید و همچنین در ساعات محدودیتی ندارید. برای رسیدن به هرجایی می توانید از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید ، بنابراین لزوماً نیازی به داشتن ماشین ندارید.

همه در این کشور انگلیسی صحبت می کنند ، بنابراین هیچ منحنی یادگیری شیب دار در آنجا وجود ندارد و لازم نیست نگران یک مشکل ارتباطی باشید. سطح زندگی سوئد بسیار بالاست و یکی از امن ترین مکان های زندگی است. اگر به دنبال تحصیل در اینجا هستید یا قبلاً در سوئد زندگی می کنید ، مطمئناً تحصیل برای مدرک پرستاری خود در اینجا یک انتخاب عالی است.

تخصص پرستاری: مراقبت های ویژه 

 

برنامه تحصیل پرستاری در سوئد

یک پرستار متخصص دارای دانش پرستاری و پزشکی گسترده ای برای یک منطقه خاص مراقبت های بهداشتی است. پرستار مراقبت های ویژه عملکردها و شرایط جسمی و روانی بیماران را مشاهده و ارزیابی می کند و اقدامات درمانی خاص را آغاز و انجام می دهد.

دیدن مطلب
ویزای شینگن

سطح تحصیلات: سطح کارشناسی ارشد
پیش نیازها
مجوز پرستاری که توسط هیئت ملی بهداشت و رفاه صادر شده است.
شرایط ویژه: مدرک پرستاری (180 اعتبار ECTS) شامل یک پروژه مدرک حداقل 15 ECTS ، یا مدرک لیسانس در مراقبت های بهداشتی ، یا مدارک تحصیلی معادل. تجربه حرفه ای به عنوان یک پرستار تمام وقت برای حداقل 12 ماه. سطح دوم متوسطه سوئدی 2 یا B / سوئدی به عنوان زبان دوم 2 یا B و انگلیسی 6 یا A یا معادل آن.

اطلاعات بیشتر در مورد صلاحیت مربوط به حوزه

هنگام تحصیل
تحصیلات
دوره های تئوری به صورت آموزش از راه دور پاره وقت و جلسات دانشگاه در دانشگاه کارلستاد ارائه می شود. قرارگیری عملی شامل 12 هفته تمام وقت است. یک پروژه درجه 15 ECTS cr مورد نیاز است و به دانشجویان این امکان را می دهد تا در زمینه مراقبت های ویژه تخصص پیدا کنند. آموزش بصورت خالص است و به مهارت های رایانه ای نیاز دارد. NB! برنامه باید دارای گواهی هایی باشد که صلاحیت های شما را تأیید می کنند و به Antagningsservice، R 312، 106 53 STOCKHOLM ارسال می شوند.

فرم آموزش
دانشجویان از طریق یک بستر مبتنی بر رایانه روی تکالیف بصورت جداگانه یا گروهی کار می کنند. آموزش نیز در قالب سخنرانی ها و سمینارهای دانشگاهی است.

تحصیل پرستاری در سوئد

معاینه
قالب های آزمون متفاوت است و ممکن است به صورت شفاهی یا کتبی ، فردی یا زوجی باشد. عملکرد عملی نیز ارزیابی می شود. امتحانات معمولاً در پایان هر دوره ، واحد یا واحد انجام می شود.

تماس حرفه ای
به دانش آموزان امکان پذیرش عملی در شوراهای استان ورملند و Örebro داده می شود. در هر شورای شهرستان 10 مکان وجود دارد. در مورد توافق بین همه طرفهای ذینفع ممکن است توافق های دیگری انجام شود. دانشجویان ممکن است هزینه های سفر و اقامت اضافی را در ارتباط با قرارگیری عملی متحمل شوند.

دیدن مطلب
مهاجرت به سوئد

دوره تحصیل
ترم 1 اعتبارات ECTS
عملکرد حرفه ای پرستار متخصص در مراقبت های ویژه (اجباری) 15
پاتوفیزیولوژی و فارماکولوژی (اجباری) 12
پروژه درجه – مراقبت های ویژه (ترم آخر: 2) 15
کل اعتبارات ECTS: 30 *
ترم 2 اعتبارات ECTS
مراقبت های ویژه در نظریه و عمل (اجباری) 18
کل اعتبارات ECTS: 18
* تحصیل تمام وقت همیشه برابر 30 اعتبار ECTS در هر ترم (20 هفته) است.

دوره انتخابی: دانشجویان آزاد هستند که بسته به انتخاب رشته تخصصی خود ، از بین دوره های جایگزین خاص نیز استفاده می کنند.

دوره اختیاری: دانشجویان آزاد می توانند دوره های ارائه شده در دانشگاه کارلستاد یا سایر دانشگاه ها را انتخاب کنند. دوره های ذکر شده نمونه هایی از دوره های توصیه شده یا اغلب انتخاب شده برای یک برنامه خاص است.

LÄSÅRS- OCH PROGRAMVÄRDERINGAR
ترم پاییز 2014 را شروع کنید
ارزیابی سال (KAU-68915)
ارزیابی برنامه (KAU-68915)
شروع ترم پاییز 2015
ارزیابی برنامه (KAU-69013)
شروع ترم پاییز 2016
ارزیابی برنامه (KAU-69282)
شروع ترم پاییز 2018
ارزیابی برنامه (KAU-69776)
چشم انداز آینده
بازار اشتغال
پرستار مراقبت های ویژه با تمرکز بر نیازهای پیچیده بیماران چند بیمار به عنوان یک پرستار متخصص در بخش های مراقبت ویژه واجد شرایط است.

درجه
مدرک حرفه ای اعطا شده دیپلم تحصیلات تکمیلی در پرستاری متخصص – مراقبت های ویژه است. درجه عمومی اعطا شده فوق لیسانس در رشته علوم پرستاری است. مدارک تحصیلی مورد نیاز در برنامه مطالعات برنامه مشخص شده است. فارغ التحصیلان واجد شرایط برای رفتن به سمت کارشناسی ارشد دو ساله یا برنامه دکترا هستند.

مطالعات بیشتر
دانش آموزان پس از اتمام برنامه می توانند به سمت دکترا بروند. دانشجویان باید در موضوع انتخاب شده ، پیش نیازهای لازم برای مطالعات دکترا را رعایت کنند.

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *