جوانب مثبت و منفی مهاجرت به هلند

جوانب مثبت و منفی مهاجرت به هلند

جوانب مثبت و منفی مهاجرت به هلند

 در این متن جوانب مثبت و منفی مهاجرت به هلند شرح داده میشود : 

قبل از عزیمت به هر کشوری ، همیشه بسیار مفید بوده که بدانید جوانب مثبت و منفی در مورد جابجایی در آنجا چیست. با این حال، هیچ جا عالی نیست (با این حال من هنوز هم سعی می کنم هلند را به شما توصیه کنم) بنابراین ، قبل از حرکت به این سرزمین زیبا و دشت لاله ها و آسیاب های بادی ، جوانب مثبت و منفی حرکت به هلند را بدانید؟

جوانب مثبت و منفی حرکت به هلند:

جوانب مثبت مهاجرت هلند

کوچک و آسان برای گشت و گذار

هلند یک کشور بسیار کوچک است و شما می توانید در کمتر از 3 ساعت به کل آن سفر کنید. این امر باعث می شود بسیار راحت به هر جای کشور سفر کنید ، ور این بسیار عالی است که دیگر هیچ مسافرت طولانی و یا نیازی به گرفتن پرواز وجود نخواهد داشت. گرفتن قطار به این معنی است که همه جا قابل دسترسی است البته در صورت داشتن اشتراک قطار ، که آن هم خیلی گران نیست.

هلند همچنین بین بلژیک و آلمان قرار گرفته است ، به این معنی که اگر به دنبال یک فرصت سفر ارزان هستید ، مجبور نیستید خیلی به دنبال آن باشید. واقعاً در موقعیت بسیار خوبی است. از میان بزرگترین مزایا و منافع زندگی در هلند ، این شخصاً برای من شخصاً بزرگترین امتیاز است.

کیفیت بالای نظام آموزشی برای دانشجویان خارجی

هلند از کیفیت تحصیل بسیار خوبی برای ساکنان خود برخوردار است. بسیاری از افراد در پایان مدرسه را با نمرات خوب ترک می کنند ، به کار مشغول می شوند یا به دانشگاه می روند. هلند همچنین دارای درجه بالایی از افراد دارای مدرک تحصیلات تکمیلی است.

دیدن مطلب
دانشگاههای برتر آلمان برای تحصیل در رشته داروسازی

همچنین اگر می خواهید کودک خود را در یک مدرسه معمولی هلندی قرار ندهید ، در مورد مدارس بین المللی نیز انتخاب زیادی وجود دارد . داشتن فرزند در سیستم آموزش هلندی به این معنی است که نه تنها به زبان شما مسلط هستند بلکه هلندی و انگلیسی نیز خواهید داشت.

جوانب مثبت و منفی مهاجرت به هلند

سطح عالی انگلیسی

مردم هلند در واقع بهترین زبان انگلیسی را در بین هر کشور غیربومی دیگری دارد، به این معنی که اگر انگلیسی باشید (یا انگلیسی صحبت می کنید) و به دنبال دور شدن از میهن خود هستید ، مکان مناسبی برای بودن خواهد بود. اکثر مردم حداقل می توانند به مکالمه انگلیسی صحبت کنند ، بنابراین اگر خود را در وضعیت دشواری پیدا کنید ، همیشه شخصی برای کمک به شما خواهد بود.

فرهنگ دوچرخه سواری

هلند به دلیل داشتن فرهنگ دوچرخه سواری مشهور است . در باران یا هوای آفتابی ، هلندیها با دوچرخه خود بیرون خواهند رفت. نه تنها موجب بدست آوردن سلامتی به صورت رایگان است، بلکه بخشی از رفت و آمد روزانه هم در این کشور است. خطوط دوچرخه جداگانه به معنای واقعی کلمه در همه جا ، آن را به مکانی مناسب برای احیای عشق به دوچرخه سواری تبدیل کرده است.

بسیاری از کودکان در اینجا در هلند می توانند دوچرخه سواری کنند . خلاصه اینکه ، اگر به هلند نقل مکان کردید ، انتظار داشته باشید که تمام خانواده ها را در حال دوچرخه سواری ببینید.

صورتحساب مراقبتهای بهداشتی اخاذی نیست

خوب ، بنابراین برخی از مراقبت های بهداشتی در اینجا می تواند کمی گران قیمت باشد. سیستم کشور به گونه ای طراحی شده است که اگر مشکلات سلامتی و بهداشتی دارید ورشکست نشوید.

دیدن مطلب
مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک

شما می توانید برای افزایش مراقبتهای بهداشتی ، مشاوره تخصصی در خصوص مواردی مانند دندانپزشکی ، متخصص بهداشت روان یا بارداری بخواهید ،البته باید مبلغ بیشتری را برای اینها صرف کنید. اگر درآمد کمی داشته باشید ، دولت به شما کمک می کند تا هزینه مراقبت های بهداشتی خود را بپردازید ، بنابراین نیازی نیست که نگران هزینه های مراقبت های بهداشتی خود باشید.

جوانب مثبت و منفی مهاجرت به هلند

جوانب منفی مهاجرت هلند

مالیات بالا

هلند به دلیل نرخ بسیار بالای مالیات در همه چیز مشهور است. مالیات بر درآمد به ویژه در مقایسه با سایر مناطق اروپا بسیار بالا است و داشتن یک ماشین نیز گران تمام میشود . ممکن است متوجه شوید که وسایل الکترونیکی در هلند گران تر باشند (نکته: در آمازون خرید کنید) و حتی مواد غذایی نیز می تواند کمی گران باشد. با این حال ، هنگامی که شما بدانید که چگونه و کجا باید خرید کنید ، می توانید معاملات خوبی را دریافت کنید (هرچند متاسفم که هیچ کاری درمورد مالیات بر درآمد قابل انجام نیست 😉).

قیمت اجاره به طور کلی در کل کشور بسیار بالا است ، اما این به دلیل عرضه و تقاضا است. مشاغل به طور کلی در اینجا بسیار خوب دریافت میکنند ، بنابراین در پایان این همه نسبی است.

داشتن اتومبیل گران است (در صورت نیاز به یک اتومبیل)

داشتن خودرو در هلند قطعاً یک سرمایه گذاری است. داشتن یک اتومبیل گران است و این امر شامل خرید آن ، سوخت رسانی به آن ، بیمه و …

دیدن مطلب
میانگین حقوق در استرالیا

این شرایط عمدتاً برای منصرف کردن افراد از داشتن اتومبیل است ، اما تاکنون که خیلی خوب جواب نداده ، مردم بیش از هر زمان دیگری دارای اتومبیل هستند .

قوانینی برای جلوگیری از خریدن اتومبیل در آلمان یا سایر کشورهای همسایه نیز وجود دارد و همچنین از ارزان آن نیز جلوگیری می شود.

یافتن مکانی برای اجاره – کمبود مسکن دشوار است

پیدا کردن مکانی برای زندگی بسیار دشوار است زیرا تقاضای این امر بسیار بالاست. مهم این است که از قبل به خوبی به دنبال مسکن باشید،با این وجود نیز هیچ تضمینی وجود ندارد که فوراً مکانی مناسبی پیدا کنید. اگر به دنبال اقامت در پایتخت نیز هستید ، ارزان و آسان نیست.

این امر همچنین برای دانشجویان نیز صدق میکند. حتی اگر در یک دانشگاه صورت بی قید و شرط قبول شدید ، اگر مسکن را پیشبینی نکنید ،باید در یک چادر بخوابید یا حتی ممکن است مجبور شوید یک سال دانشگاه را به تعویق بیندازید (داستان واقعی – این در واقع اتفاق می افتد).

بنابراین فقط چند نکته مثبت و منفی در مورد مهاجرت به هلند وجود دارد. هیچ مکانی کامل نیست ، بنابراین باید بدانید که زندگی در اینجا چه کاری را برای شما انجام می دهد!

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *