خدمات مهاجرتی از طریق سرمایه گزاری

خدمات مهاجرتی از طریق سرمایه گذاری، امکانات خوبی برای افراد سرمایه گذار ایجاد میکند که افراد واجد شرایط، اقامت یک کشور دوم یا  پاسپورت این کشور را در مدت زمان کوتاهی دریافت نمایند.

اقامت از طریق سرمایه گذاری چیست؟

 اقامت از طریق سرمایه گذاری، پروسه اخذ کارت اقامت دائم یک کشور از طریق سرمایه گذاری در اقتصاد آن کشور است.

چرا افراد برای اخذ اقامت دائم سرمایه گذاری می کنند؟

دلایل متعددی وجود دارد از جمله آزادی، امنیت، کسب و کار بهتر، خانواده و مدیریت مالیات را میتوان بر شمارد. اقامت دائم دنیای جدید برای سرمایه گذاران متمول ایجاد می کند.

بهترین کشورها برای مهاجرت ایرانیان از طریق سرمایه‌گذاری 

بسیاری از کشورها، درحال‌حاضر برای پیشبرد اهداف‌شان در زمینه کسب‌و‌کار، به‌ دنبال سرمایه‌گذار هستند و برای این امر تسهیلات خوبی را فراهم می کنند. پس اگر قصد مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری را دارید، یافتن بهترین کشور برای سرمایه گذاری امری بسیار مهم تلقی می شود.

– مهاجرت به کانادا: کانادا در حال حاضر ارزانترین روش مهاجرتی را از طریق استانی دارا می باشد، در حال حاضر مهاجرت سرمایه گذاری استرالیا حدود 800 هزار دلار، آمریکا بین 500 تا یک میلیون دلار (که با احتساب پرداخت حقوق 7 کارمند طی 5 سال این رقم به دو برابر می رسد) . ولی کانادا با سپرده گذاری 100 هزار تا 350 هزار دلار کانادا روشی سودمندی خواهد بود.

– بریتانیا: از میان روش های مختلف در خصوص اخذ اقامت انگلیس و مهاجرت به کشور انگلیس می توان به اخذ اقامت انگلیس از طریق سرمایه گذاری و مهاجرت به کشور انگلیس از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک در کشور انگلیس که یکی از روش های جذاب اخذ اقامت انگلیس محسوب می شود ، اشاره کرد.

دیدن مطلب
شرایط ویزای تحصیلی مجارستان

– استرالیا: ویزای سرمایه گزاری استرالیا برای اقامت موقت چهار ساله به سه زیر گروه زیر تقسیم‌بندی می‌شود:

  • ویزای کارآفرینی (Business Innovation Stream)
  • ویزای سرمایه گذاری معمولی (Investor Stream)
  • ویزای سرمایه گذاری ویژه (Significant Investor Stream)

این ویزاها از زمانی که اعطا می‌شود به مدت ۴ سال و ۳ ماه اعتبار دارد. البته در صورتی که درخواست شما برای اخذ ویزا قبل از تاریخ ۱ جولای ۲۰۱9 ثبت شده باشد مدت این اقامت ۴ سال است.

– اتریش: متقاضیان اخذ اقامت اتریش از طریق سرمایه گذاری لازم است تا حداقل مبلغ ۳ میلیون یورو را در این کشور سرمایه گذاری کنند. این مبلغ وجه در حساب شخص سرمایه گذار مسدود خواهد شد و شخصی حق برداشت از آن را نخواهد داشت. زمانی که وضعیت پرونده متقاضی اخذ اقامت اتریش از طریق سرمایه گذاری مشخص شده و به تایید برسد، در مرحله دریافت گذرنامه مبلغ مذکور برای استفاده در پروژه‌های دولتی قابل استرداد می‌گردد.

– آلمان: متقاضی می بایست با ارائه مدرک معتبر ثابت کند که دارای سرمایه نقدی به میزان قابل توجهی میباشد.
لازم به توضیح است که احتیاج به انتقال هیچ سرمایه ای به آلمان نیست و فقط جنبه اطمینان دولت آلمان جهت تامین هزینه های آتی متقاضی و خانواده اش میباشد.
ارائه طرح و برنامه تجاری یا صنعتی قابل قبول ، سودآور و قابل اجرا در کشور آلمان Business Plan ( در این زمینه شرکت ما توسط کارشناسان رسمی آلمانی خود، شما را در این امر یاری می کند).

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدن مطلب
ویزای کار آلمان – کار در آلمان