خرید ملک در ترکیه و اخذ اقامت

خرید ملک در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

ترکیه از جمله کشورهایی است که سالانه افراد زیادی را برای کار، تجارت، و زندگی به خود جذب می کند . دولت ترکیه در چند سال اخیر شرایط مهاجرت را برای رشد اقتصادی این کشور آسان نموده تا افراد بیشتری بتوانند در این کشور سرمایه گذاری کنند.

از جمله این سرمایه گذاری ها خرید ملک در ترکیه می باشد که فرصتی است تا بتوان با خرید ملک (خانه، تجاری، زمین و اراضی) در کشور ترکیه به اخذ اقامت رسید.

شرایط خرید ملک در ترکیه

2 نوع خرید ملک در ترکیه وجود دارد: دسته اول متقاضیانی هستند که برای خرید ملک و اخذ تابعیت سرمایه ای بیش از 250 دلار را در نظر گرفته اند. در این روشاخذ شهروندی ترکیه بلافاصله به دست می آید و باید سرمایه گذاری برای سه سال نگهداری شود. اخذ شهروندی به همسر سرمایه گذار و فرزندان زیر 18 سال وی داده خواهد شد.

دسته دوم شامل کسانی است که زیر 250 هزار دلار تصمیم به خرید ملک دارند در اینصورت پس از چند سال کار و زندگی می توان به اقامت دائم و اخذ پاسپورت رسید.

شهر استانبول به دلیل جاذبه های دیدنی، طبیعت زیبا، اقتصاد قوی، نزدیکی فرهنگ ایران و ترکیه، اخذ اقامت آسان، مورد استقبال بسیاری از ایرانیان است و این استقبال میزان ساخت و ساز را در این کشور افزایش داده است.

دیدن مطلب
دانشگاه فنی بمبئی

اگر به طور مستقیم از صاحبان ملک خریداری کنید باید کل مبلغ را به صورت نقد پرداخت کنید.

اما شرکت های سازنده شرایط فروششان به صورت اقساطی می باشد، معمولا مدت زمان پرداخت اقساط و درصد پیش پرداخت ها متغیر است.

شرایط  واریزی برای کسانی که بودجه کافی برای سرمایه گذاری ندارند بدین صورت است که  40 درصد قیمت خانه بصورت نقد پرداخت می شود و مابقی را اقساط تا 5سال می توان پرداخت کرد. که با این شرایط خرید، سند ملک در رهن شرکت سازنده است و یک سند محضری به خریداران داده می شود.

ما می توانیم با استفاده از یک فرصت سرمایه گذاری مناسب با روند قانونی ، در درجه اول در هزینه های شما صرفه جویی کنیم و در نهایت شما و فرزندانتان را به اخذ اقامت دائم برسانیم.

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.