نحوه خرید ملک در کشور استرالیا

خرید ملک در کشور استرالیا

همه ساله بسیاری از خارجی ها در استرالیا به عنوان سرمایه گذار ملک، زمین خریداری می کنند. برای شهروندان خارجی در استرالیا خرید خانه محدودیت هایی  دارد که می تواند بسته به ویزا و وضعیت اقامت شما متفاوت باشد.

در سالهای اخیر ، بازار املاک مسکونی استرالیا یک مقصد محبوب برای سرمایه گذاران خارجی بخصوص خریداران چینی بوده است. ثبات اقتصادی استرالیا ، همراه با بازار ملک نسبتاً فعال، باعث شده است این سرمایه گزاری یک انتخاب مطمئن برای سرمایه گذاران خارج از کشور قرار بگیرد.

برای اطمینان از اینکه می توانید خانه رؤیایی جدید استرالیا خود را پیدا کنید به برخی از مشاوره های تخصصی نیاز دارید – و در این راه نباید هیچ اشتباهی انجام دهید زیرا برای شما گران خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چشم انداز بازار املاک در استرالیا ، و اینکه چگونه می توانید خانه جدید خود را خریداری کنید ، و برخی از نکات مفید برای جلوگیری از پرداخت بیشتر از آنچه در هزینه ها و هزینه های خود لازم است ، بخوانید.

بازار خرید ملک در کشور استرالیا چگونه است؟

در نیمه اول سال 2018 ، تقاضای مسکن ملی 5.2 درصد نسبت به سال قبل افزایش یافته است ، اگرچه عملکرد قیمت ملک از منطقه ای به منطقه دیگر متفاوت بوده است. تحلیلگران بر این باورند که قیمت ملک در ملبورن و سیدنی ثابت است ، در حالی که سایر شهرها امسال از لحاظ قیمت بهتر شده است.  هوبارت ، کانبرا و پرت از جمله شهرهایی هستند که توسط کارشناسان املاک و مستغلات برای سرمایه گزاری توصیه می شوند.

دیدن مطلب
شرایط اقامت مجارستان

بهترین مکان ها برای خرید ملک در کشور استرالیا

طیف گسترده ای از املاک در استرالیا وجود دارد ، از آپارتمان های درون شهری گرفته تا خانه های وسیعی در کشور ، و هر نوع فضایی خیره کننده ای که می توانید تصور کنید.

بهترین مکان برای یک خانواده 

ملبورن اغلب به عنوان یکی از بهترین مکان های زندگی در استرالیا شناخته می شود. به عنوان دومین شهر بزرگ کشور ، کمبود کار وجود ندارد و همه چیز در دسترس است. بیکاری نسبتاً کم است ، و ملبورن نیز به عنوان یکی از بهترین شهرهای جهان برای دانشجویان شناخته شده است و این امر را برای خانواده نیز صدق می کند.

هزینه خرید ملک در کشور استرالیا و اجاره

سرانجام ، همچنین باید به یاد داشته باشید که پیامدهای مالیاتی برای سرمایه گذاری در دارایی استرالیا وجود دارد. هر درآمد اجاره ای که از خرید ملک در کشور استرالیا دریافت می کنید، باید در اظهارنامه مالیاتی استرالیا اعلام شود ، در حالی که شما می توانید مالیات سود سرمایه را به هر سود شما هنگام فروش ملک پرداخت کنید.

قبل از درخواست تأیید برای خرید ملک سرمایه گذاری ، توصیه می شود از مشاوره حقوقی خبره برخوردار شوید تا اطمینان حاصل کنید که کلیه الزامات قانونی لازم را درک کرده و از آن پیروی می کنید.

تحصیل در استرالیا

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدن مطلب
ویزای شینگن