خرید ملک در گرجستان

خرید ملک در گرجستان

 

خرید ملک در گرجستان در سال 2018 ، امکان اقامت در گرجستان را برای متقاضیان خواهد داشت .در این مقاله در مورد شرایط 2018 مهاجرت به گرجستان از طریق خرید ملک در گرجستان از جمله هزینه اجاره یا خرید ملک در گرجستان ،مطالبی را مطالعه مینمایید.همچنین در مورد خرید ملک در گرجستان میتوانید بدانید که کدام مناطق پر رونق تر است .با مراحل خرید ملک درگرجستان اشنا میشوید.و اینکه چه مدارکی برای خرید ملک در گرجستان مورد نیاز است. اگر مایل هستید که از تمام جزئیات شرایط خرید ملک درگرجستان اگاه شوید ،این مقاله را تا انتها دنبال کنید. و همواره می توانید با مشاورین و حقوقدانان با تجربه موسسه مشاوره اي mie با همكاري موسسه حقوقي ملك پور در وین در ارتباط باشید. این موسسه در خصوص تمامی راههای مهاجرت به گرجستان و مهمتر از همه خرید ملک درگرجستان به صورت تلفنی و رایگان مشاوره تخصصی ارائه مینماید .

 

 

خرید ملک در گرجستان شامل خارجی ها نیز مشود که می توانند در گرجستان ملک خریداری کنند. خارجیان برای خریداری املاک مسکونی در گرجستان دقیقاً از همان حقوق شهروندان گرجستانی برخوردار هستند. شرایط اضافه ی دیگری برای خارجیها وجود ندارد و هیچ نوع مالیات دیگری نیز از آنها اخذ نمی گردد. تنها مدرکی که برای خرید ملک در گرجستان مورد نیاز است، کپی پاسپورت متقاضی میباشد.

علاوه بر املاک و مستغلات مسکونی، امکان خرید املاک تجاری بطور مثال هتل ، مغازه ، رستوران ، دفاتر و غیره نیز وجود دارد. و هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

در باب خرید ملک در گرجستان میتوان گفت که فقط یک مدل سرمایه گذاری در املاک و مستغلات وجود دارد که برای سرمایه گذارهای خارجی در دسترس نمی باشد و آن خرید زمین های کشاورزی است. از ماه مه سال 2017، خارجی ها مجاز به خرید زمین های کشاورزی نیستند. منظور از “زمین های کشاورزی” هر زمینی است که در خارج از مرزهای شهرهای بزرگی مانند تفلیس و باتومی قرار دارد. بنابراین هر کسی که علاقه مند به خرید خانه با باغ در حومه یا روستاهای کوچک اطراف شهرها باشد، با مشکل مواجه می شود، چرا که این زمین ها همچنان به عنوان زمین کشاورزی شناخته می شوند. بر اساس گزارش های موجود، خارجی هائی که قبل از ماه مه 2017 چنین املاکی خریداری کرده اند، مجبور به تحویل باغ های خود برای رعایت مقررات جدید شده اند.

دیدن مطلب
دوره های امادگی زبان ایتالیایی

اما برای اکثر خریداران که می خواهند در داخل شهر تفلیس آپارتمان یا یک خانه خریداری کنند، هیچ محدودیتی وجود ندارد، بنابراین شما می توانید با اعتماد به نفس در گرجستان سرمایه گذاری کنید.

علاوه بر بازدهی بالا که سرمایه گذاران از طریق سرمایه گذاری در بخش املاک در تفلیس کسب می کنند، یکی دیگر از مزیت های خرید ملک در گرجستان این واقعیت است که می توان با خرید ملک در گرجستان، اقامت این کشور را بدست آورید.

 

سرمایه:

حداقل سرمایه گذاری لازم برای درخواست خرید ملک در گرجستان بر اساس طرح اقامت 35000 دلار است. آپارتمان باید در شهرداری به نام خریدار ثبت شود و یک کارشناس ارزیابی که مورد تایید مرکز اعتبار دهی گرجستان باشد باید ملک را بررسی کند تا اطمینان حاصل شود که ارزش واقعی اموال بیش از مبلغ پرداختی نیست.

 

مدارک مورد نیاز:

در خرید ملک در گرجستان برای دریافت اقامت خود ، شما به گواهی تمکن مالی احتیاج دارید. همچنین از مدارک ثبت ملک نیز باید یک کپی تهیه کنید. همچنین باید پاسپورت شما مهر قانونی ورود و تمبر داشته باشد که بتوانید نشان دهید ورود شما به صورت قانونی بوده است.در اخر دو قطعه عکس پاسپورتی باید باشد.. همچنین باید سه شهروند گرجستانی درخواست شما را برای اخذ اقامت این کشور تایید کنند.

در زمان درخواست برای اخذ اقامت گرجستان باید حداقل 40 روز از اعتبار ویزای شما باقی مانده باشد.

هزینه بررسی مدارک شما  210 لاری گرجستان /  85 دلار آمریکا است

و نتیجه درخواست شما طی 30 روز اطلاع داده میشود

دیدن مطلب
تحصیل در سوئیس

. با پرداخت مبلغی بیشتر مجوز اقامت شما سریع تر صادر می شود.

حالت نرمال برای بررسی درخواست شما مدت 20 روز است، در حالی که اگر مبلغ بیشتری پرداخت نمایید به 10 روز تقلیل می یابد.

 

نحوه دریافت اقامت از طریق خرید ملک در گرجستان:

پس از اعطای مجوز اقامت، شما باید به اداره شهرداری مراجعه کنید تا برای دریافت کارت اقامت الکترونیکی درخواست دهید. این کارت اقامت الکترونیکی یک سند هویتی است که هویت یک خارجی ساکن در گرجستان، شهروندی و محل سکونت او در گرجستان را تایید می کند. اطمینان حاصل کنید که در مدت شش ماه برای کارت اقامت الکترونیکی خود درخواست کنید یا اینکه اعتبار مجوز اقامت شما به پایان می رسد و مجدداً تمام پروسه را از ابتدا آغاز کنید.

در ابتدا برای مدت یک سال اقامت موقت به شما اعطا می شود. اگر ارزش اموالی که شما خریداری کرده اید بیشتر از 70،000 دلار باشد، فقط یک شخص(فرد متقاضی) مجوز اقامت موقت میگیرد. با این وجود، همسران و وابستگان پس از آنکه مجوز اقامت برای متقاضی اصلی صادر شود، می توانند برای اخذ اقامت موقت درخواست دهند. برای اینکه درخواست اقامت موقت برای همسر و وابستگان شما مورد بررسی قرار بگیرد ، باید سند ازدواج خود را نشان دهید.

پس از اتمام مدت زمان اولیه اقامت موقت، شما می توانید در صورتی که ملک هنوز در بنام شما باشد، آن را تمدید کنید. تمدید مجوز اقامت موقت الکترونیکی در پایان هر دوره اقامت، روند نسبتاً ساده ای است. شما کافیست کارت اقامت منقضی شده خود را به همراه دو قطعه عکس پاسپورتی به اداره مهاجرت ارائه دهید و هزینه های تعیین شده را  بپردازید .کارت جدید اقامت شما بعد از چند هفته برای شما ارسال خواهد شد.

دیدن مطلب
دعاوی بین المللی

شما می توانید کارت اقامت موقتتان را به مدت شش سال تمدید کنید. پس از شش سال، شما می توانید برای اقامت دائم درخواست کنید. هنگامی که اقامت دائم دریافت کنید، دیگر نیازی به تمدید سالانه مجوز اقامت موقت نیست.

در ویزاهای موقت و دائم به شما اجازه داده میشود که در طول زمان اقامت خود در گرجستان اقامت کنید. با این وجود، این مطلب را باید مد نظر داشته باشید که با پاسپورت گرجستان شما حق تردد در حوزه شینگن را نخواهید داشت.

توجه داشته باشید که برای ارائه درخواست خرید ملک در گرجستان فرد متقاضی نباید سابقه کیفری داشته باشد، وگرنه احتمال دارد که درخواست وی برای اقامت رد شود.

در انتها پیشنهاد میکنم برای کسب اطلاعات تخصصی در مورد خرید ملک در گرجستان با مشاورین و حقوقدانان با تجربه موسسه  حقوقي نوباوران در ارتباط باشید. این موسسه در خصوص تمامی راههای مهاجرت به گرجستان و مهمتر از همه خرید ملک درگرجستان به صورت تلفنی و رایگان مشاوره تخصصی ارائه مینماید .

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *