دانشگاههای برتر آلمان برای تحصیل در رشته داروسازی

تحصیل در رشته داروسازی برای بسیاری از دانشجویان در سراسر جهان رویا است. برای کسانی که آلمان را به عنوان یک تجربه بین المللی با ارائه محیط های مطالعاتی عالی ، آزمایشگاه های عملی نوآورانه و در دسترس ، اساتید و محققان بسیار کوچک و بزرگ و با هزینه شهریه مناسب انتخاب می کنند ، بسیار سودمند خواهد بود.

داروخانه بخش مهمی از زنجیره مراقبت های بهداشتی است که بازار کار گسترده ای را برای کسانی که با موفقیت عنوان و حق عضویت در این شاخه گسترده را به دست می آورند ، فراهم می کند. طبق رتبه بندی Zeit Online برای سال 2013/2014 ، چندین معیار انتخاب شده با دقت ارائه شده است تا بتوانید بهترین دانشگاه آلمان را برای تحصیل در رشته داروسازی انتخاب کنید. از بین معیارهای استاندارد که انتظار می رود رعایت شود ، من پنج مورد زیر را انتخاب کردم تا لیستی از دانشگاه های برتر دنیا در آلمان برای تحصیل در رشته داروسازی تهیه شود.

  1. آزمایشگاه ها – دانشجویان پزشکی و علوم طبیعی میزان در دسترس بودن و وضعیت ایستگاه های کاری آزمایشگاهی را ارزیابی کردند.
  2. پشتیبانی از اقامت در خارج از کشور – دانشجویان جذابیت برنامه مبادله ، امکانات دانشگاه های همکار ، کفایت تعداد مبادلات ارزی ، پشتیبانی و راهنمایی در تهیه اقامت در خارج از کشور ، حمایت مالی (بورس تحصیلی ، معافیت از هزینه تحصیل) را ارزیابی کردند. اعتباربخشی مطالعات انجام شده در خارج از کشور و ادغام اقامت در خارج از کشور در مطالعات (هیچ اتلاف وقت ناشی از ماندن در خارج از کشور).
  3. اعتبار تحقیقات – براساس نظر اساتید در تحقیقات ، کدام موسسات عالی دارای رتبه برتر هستند؟
  4. سازمان مطالعه – دانشجویان از جمله موارد دیگر ، کامل بودن دوره های ارائه شده در رابطه با آیین نامه مطالعه ، فرصت های دسترسی به رویدادهای اجباری و هماهنگی دوره های ارائه شده با آیین نامه امتحان
  5. آماده سازی بازار کار – دانشجویان برنامه های ارایه شده توسط کالج خود را برای ارتقاء ارتباط با حوزه حرفه ای و بازار مشاغل ارزیابی کردند. این شامل رویدادهای اطلاعاتی در زمینه های حرفه ای و بازار مشاغل ، برنامه ها و سخنرانی های خاص برای ارائه صلاحیت های جامع مربوط به موضوع و موضوع ، پشتیبانی در جستجوی مکان های کاری ، ترتیب موضوعات کار دیپلم در همکاری با دنیای کار در هنگام جستجو است. شغل بعد از اتمام تحصیلات.
دیدن مطلب
دانشگاه وورتسبورگ آلمان

دانشگاههای برتر آلمان برای تحصیل در رشته داروسازی

TU BRAUNSCHWEIG

در این دانشگاه داروسازی از سال 1835 آموزش داده شده است. امروز ، این پردیس میزبان بیش از 600 دانشجوی داروسازی است. این یکی از بزرگترین مراکز داروسازی در بین دانشگاه های آلمان و تنها مرکز ایالت نیدرزاکسن است. مطالعه مراکز داروسازی پیرامون پایه های علمی داروهای پزشکی اعم از تهیه مواد فعال زیستی ، آنالیز شیمیایی آنها و فرمولاسیون دارویی تا تأثیرات آنها بر روی انسان. دانشجویان همچنین از دیدگاههای مختلف تحقیقات کنونی که در مؤسسات داروسازی تحت عنوان پژوهشهای مشترک “مولکولهای فعال زیستی و تولید دارو” انجام می شوند ، به بینش می پردازند. مضامین اصلی تحقیق شامل طراحی داروی منطقی ، داروسازی مولکولی بیماریهای قلبی عروقی و …

دانشگاه MARBURG

Philipps-Universität نه تنها یک دانشگاه آلمانی است که به سبک سنتی است ، بلکه قدیمی ترین دانشگاه جهان نیز هست. این دانشگاه به عنوان یک موسسه پروتستان در سال 1527 آغاز شد. تقریباً پنج قرن است که این دانشگاه به عنوان محل تحقیق و تدریس خدمت کرده است. در حال حاضر نزدیک به 25،000 دانشجو در ماربورگ مشغول به تحصیل هستند که 12 درصد آنها از نقاط مختلف جهان آمده اند. به جز گروه های مهندسی ، دانشگاه میزبان تقریبا تمام رشته های علمی دیگر تحصیل است. رشته های مختلف به دانشکده های مختلف اختصاص می یابد. Philipps-Universität مهد سعادت و رهایی در منطقه ماربورگ آلمان محسوب می شود.

دانشگاه  GREIFSWALD 

دانشگاه گریفسوالد که در سال 1456 تأسیس شد ، یکی از قدیمی ترین مؤسسات دانشگاهی در اروپا است که از دهه های گذشته بسیار با افتخار بوده است. بیش از 12000 دانش آموز از سراسر جهان مدرن ترین روش های دانشگاهی و فرصت های تحقیقاتی هیجان انگیز را در یک محیط دوستانه-یادگیری دریافت می کنند. اولویت های تحقیقاتی در دانشگاه گریفسوالد در علوم زندگی ، فیزیک و علوم زمین شناسی، تعامل فرهنگی در منطقه بالتیک / نوردیک و همچنین حقوق و اقتصاد است. دانشجویان در بین دانشکده ها مشغول همکاری های بین رشته ای هستند و هدف اصلی تعالی در پژوهش و تدریس را دارند.

دیدن مطلب
منابع و سرفصل های امتحانی آزمون IMAT

دانشگاه FRANKFURT

دانشگاه گوته فرانکفورت که در بین دانشگاههای برتر بین المللی تحقیق قرار دارد ، طیف گسترده ای از برنامه های دانشگاهی ، گروه متنوعی از موسسات تحقیقاتی و تمرکز روی رویکردهای بین رشته ای را برای حل مشکلات پیچیده ارائه می دهد. این دانشگاه به نام یوهان ولفگانگ فون گوته ، پلیماتی متولد فرانکفورت مشهور شده است که به دلیل کمک های استثنایی خود در ادبیات ، علم و فلسفه شناخته شده است. در گروه بیوشیمی ، شیمی و داروسازی ، 32 استاد در زمینه تحقیق و تدریس شرکت می کنند. آنها توسط 215 نفر از اعضای ثابت داوطلبان پشتیبانی می شوند و بیش از 1.850 دانشجوی دکتری و 500 دانشجوی دکترا و همراهان دوره دکتری در چهار موضوع مختلف: داروسازی ، شیمی و بیوشیمیایی درگیر تدریس هستند.

دانشگاه FREIBURG

در بین شرایط و شرایط عالی تحصیل ، دانشگاه فرایبورگ یک رویکرد عملی عالی به دانشجویان خود ارائه می دهد. آزمایشگاه بیوانفورماتیک دارویی در انستیتوی علوم دارویی الگوریتم ها و نرم افزاری را برای تحقیقات دارویی ایجاد می کند. زمینه های تحقیق در این موسسه شامل مدل سازی تعاملات مولکولی ، پیش بینی اثرات بیولوژیکی مولکول ها و شناسایی عوامل دارویی جدید بالقوه است. همچنین ، واکنش ها و اثرات مختلف درمانی را می توان مورد تجزیه و تحلیل و توضیح قرارداد. بخش دیگری از کار در آزمایشگاه ارزیابی مقادیر گسترده داده ها است که با روش های اندازه گیری به روز و فرآیندهای زیست شناسی سیستم ها تولید می شود.

تحصیل در آلمان

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدن مطلب
اقامت مجارستان از طریق تمکن مالی