بهترین دانشگاه های اتریش

تحصیل در دانشگاه وین اتریش

دانشگاه وین اتریش با قدمت زیاد و سطح علمی بالا به یکی از  بهترین دانشگاه های اتریش  و اروپا تبدیل شده است.این دانشگاه موفق به کسب 20 جایزه نوبل شده است.

این دانشگاه در رشته علوم انسانی زبانزد است و توانسته است است یکی از پر افتخار ترین دانشگاه های جهان شود در این دانشگاه پژوهشکده های علمی بسیاری مشغول فعالیت هستند.

این دانشگاه در سال 1365 توسط شاهزاده رادولف پایه گذاری شد.

این دانشگاه با داشتن 9600کارمند فعال که در 19 دانشکده این دانشگاه مشغول کار هستند،باعث شده است این دانشگاه یکی از بهترین دانشگاه های اتریش و جهان باشد.

این دانشگاه با داشتن 175رشته علمی و برنامه های دانشگاهی باعث شده طیف عظیمی از مطالعات کشور اتریش را در بر گیرد.

دانشکده های دانشگاه اتریش شامل دانشکده کسب و کار،اقتصاد و آمار،علوم کامپیوتر،علوم زمین،روانشناسی،زیست شناسی مولکولی،علوم اجتماعی،جغرافیا و فیزیک است.

دانشگاه تکنولوژی اتریش (University of Technology)

دانشگاه تکنولوژی اتریش یکی از معتبر ترین و بهترین دانشگاه های اتریش است این دانشگاه بیش از 30/000دانشجو را پذیرش کرده.رشته های اصلی این دانشگاه رشته های علوم اجتماعی و مهندسی است.

این دانشگاه شرایط رفاهی خوبی برای دانشجویان فراهم کرده است از جمله خوابگاه های خوب که البته هر مدام از آن ها هزینه های خاص خود را دارد .

این دانشگاه توانسته است در رنکینگ جهانی جایگاه182جهان را از آن خود کند و دومین دانشگاه برتر در اتریش شود.

دیدن مطلب
اخذ بورسیه تحصیلی در اروپا

دانشگاه اینسبروک اتریش (University of Innsbruck)

این دانشگاه شرایط و امکانات خوبی برای تحقیقات علوم طبیعی دارد.این دانشگاه سومین دانشگاه برتر اتریش است که توانسته 28/000دانشحو را پذیرش کند جایگاه دانشگاه اینسبروک در رتبه جهانی 286ام جهان است.

این دانشگاه در سال 2016 موفق به تولید 3800نشریه شد.این دانشگاه در حوزه تحقیقاتی و آموزشی اعتبار بالایی دارد این دانشگاه که یکی از بهترین دانشگاه های اتریش است 16 دانشکده را انواع رشته های تحصیلی در خود جای داده است.

دانشگاه فناوری وین

رشته های اصلی این دانشگاه مهندسی و علوم طبیعی است این دانشگاه دارای 28/000دانشجو است که توانسته در رنکینگ جهانی رتبه 182را از آن خود کند.

دانشگاه فناوری وین از معتبرترین و بهترین دانشگاه های اتریش است که در سال 1815پایه گذاری شده است.

دانشگاه گراتس – university of graz

اگر بخواهیم از دومین دانشگاه قدیمی اتریش یاد کنیم یاد دانشگاه گراتس بیوفتیم که بیش از 33/000دانشجو در آن مشغول تحصیل هستند.

این دانشگاه جزء 480دانشگاه برتر جهان است.این دانشگاه قبلا دانشکده پزشکی داشت که دیگر جزء دانشکده های آن نیست.این دانشگاه با مراکز علمی دیگری در حوزه های مختلفی ازجمله بیولوژیکی همکاری میکنند.

دانشگاه زیگموند فروید

این دانشگاه یکی از بهترین دانشگاه های اتریش و دانشگاه های خصوصی اتریش است که در رشته های علوم انسانی آموزش جداگانه میدهد.در این دانشگاه شهریه تحصیلی را آغاز ترم میگیرند.

دانشگاه سالزبورگ

این دانشگاه با رشته های متنوع و خوبی در حال تحصیل است و میتوان گفت یکی از گزینه های مناسب برای تحصیل در اتریش است که توانسته با روش تدریس نوین یکی از بهترین دانشگاه های اتریش شود.

دیدن مطلب
هزینه زندگی در اتریش

تحصیل در اتریش

مهاجرت به کانادا

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.