معرفی دانشگاه اشتوتگارت آلمان

دانشگاه اشتوتگارت آلمان

دانشگاه اشتوتگارت آلمان در سال 1829 و در آغاز عصر صنعتی در اروپا تأسیس شد و 175 سالگی خود را در سال 2004 جشن خواهد گرفت.

در وسط یک منطقه اقتصادی بسیار پویا و دارای شهرت جهانی در جهت تعالی دانشجویان در زمینه های فناوری اطلاعات ، مهندسی خودرو، مهندسی برق، مهندسی مکانیک،تولید ، هوا و فضا، مهندسی فرآیند ارائه خدمات می کند.با سابقه ای که دارد ، دانشگاه اشتوتگارت اکنون یکی از دانشگاه های برتر فنی آلمان است.

دانشگاه اشتوتگارت دو سایت دارد: یکی در مرکز شهر و دیگری در حومه Vaihingen  که این دانشگاه به به 10 دانشکده تقسیم شده است. بیشتر این موارد روی رشته های علوم ، فناوری ، مهندسی و ریاضیات تمرکز دارد ، اما این موسسه همچنین یک مدرسه علوم انسانی دارد و دوره های علوم اجتماعی و اقتصاد را ارائه می دهد. این دانشکده ها عبارتند از:

 1. دانشکده معماری و طراحی شهری
 2. دانشکده مهندسی راه و ساختمان و محیط زیست
 3. دانشکده شیمی
 4. دانشکده مهندسی نرم افزار
 5. مهندسی پزشکی و تکنولوژی
 6. انرژی
 7. دانشکده علوم کامپیوتر،
 8. مهندسی برق و فناوری اطلاعات
 9. دانشکده زمین شناسی و مهندسی
 10. هوافضا
 11. دانشکده ریاضیات و فیزیک
 12. دانشکده علوم انسانی
 13. دانشکده مدیریت، اقتصاد و علوم اجتماعی
 14. دانشکده طراحی و مهندسی خودرو
دیدن مطلب
مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل

همکاری بین علوم فنی ، فیزیکی و علوم انسانی همیشه از مزیت های دانشگاه اشتوتگارت بوده است. امروزه این دانشگاه یک موسسه مدرن و دستاورد محور است و دارای طیف گسترده ای از موضوعات و با تمرکز بر رشته های فنی و فیزیکی است. همانطور که شعار دانشگاه اشتوتگارت می گوید ، “صلاحیت شغلی” ، بلکه “فناوری ، دانش و آموزش برای بشر” لازم است.

ددلاین دانشگاه اشتوتگارت

برای اخذ پذیرش از دانشگاه اشتوتگارت آلمان در دوره کارشناسی در ترم زمستان باید از 15 جولای اقدام شود. همچنین در دوره کارشناسی ارشد ترم زمستان باید از 16 جولای و ترم تابستان از 15 ژانویه درخواست های لازم ثبت شود.

تحصیل در آلمان

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *