دانشگاه بریتیش کلمبیا

دانشگاه بریتیش کلمبیا

دانشگاه بریتیش کلمبیا یک دانشگاه بسیار مشهور برای تحصیل در کانادا ست.
این دانشگاه یکی از بهترین دانشگاههای کانادا است و در بین 40 دانشگاه برتر جهان قرار دارد. از آنجا که در رتبه بندی بالایی قرار دارد، ورود به UBC آسان نیست و ورود به آن یک شاهکار بزرگ محسوب می شود.

دانشگاه بریتانیا کلمبیا که در سال 1908 تأسیس شده است یک دانشگاه تحقیقاتی آزاد است. براساس بنیانگذار دانشگاه ، هنری مارشال توری ،مدالی به نام وی در سال 1941 به وجود آمد.

دانشگاه بریتانیا کلمبیا (UBC) یک مرکز جهانی برای تدریس ، یادگیری و تحقیق است که به طور مداوم در بین 20 دانشگاه برتر جهان قرار دارد و اخیراً به عنوان بینالمللی ترین دانشگاه بین المللی آمریکای شمالی شناخته شده است.

از سال 1915 ، شعار ما TuumEst (این مال شماست) اعلامیه ای تحت این عنوان که تعهد ما در جذب و حمایت از كسانی است كه تلاش می كنند دنیای بهتری را رقم بزنند. در نتیجه ،دانشجویان ،اساتید و کارکنان UBC همچنان پذیرای نوآوری و به چالش کشیدن وضع موجود هستند و ما را در صدر کشف ، یادگیری و تعامل قرار می دهند.

UBC تفکر جسورانه ، کنجکاوی و ابتکار عمل را تشویق می کند ، بنابراین می توانید بزرگترین پتانسیل خود را در این دانشگاه کشف کنید. با داشتن شانزده دانشکده ، هجده مدرسه و دو دانشکده، اعضای هیئت علمی دانشگاه و اعضای هیات علمی دانشگاه در حال ایجاد فرصت های یادگیری هستند که بیش از 65000 دانش آموز از بیش از 150 کشور جهان را به چالش می کشد تا درسرتاسر جهان تغییر و تحول مثبت داشته باشند.

دیدن مطلب
تحصیل پزشکی در هلند

با بیش از 600 میلیون دلار بودجه تحقیقاتی هر ساله ،محققان UBC در جهت پیشرفت دانش و ایجاد محصولات ،معالجه و خدمات بی شماری جدید باشرکای صنعت،دانشگاه و دولت همکاری می کنند.

رشته های ارائه شده در دانشگاه

این لیست شامل علوم کاربردی ، معماری ، حقوق ، پزشکی، دندانپزشکی ، فلسفه ، مردم شناسی و فرهنگ باستان ، دین و قومیت است.

علاوه بر این، دانش آموزان تحت حرفه ای متخصصان قرار می گیرند که دانش پایه و تجربه عملی را ارائه می دهند.

همچنین به دانشجویان این فرصت داده می شود که برنامه های درسی دانشگاه های مختلف را درک کنند و بسیاری از موارد دیگر را تحت برنامه تبادل دانشجو بیاموزند. علاوهبر این ، این دانشگاه توسط دانشکده های باتجربه بازدید می شود که دانشجویان را برای مواجهه با محیط کار می برند.

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *