دانشگاه سماشکو روسیه

دانشگاه سماشکو روسیه

دانشگاه سماشکو روسیه بزرگترین مرکز آموزش علمی و عملی در رشته پزشکی ، دندانپزشکی و روانپزشکی و … است .دانشگاه سماشکو روسیه دارای قدمتی بیش از ۹۰ سال است که در سال 2012 این دانشگاه بنام یکی از دندانپزشکان برجسته روسیه بنام یوداکیموف تغییر نام پیدا کرد.

دانشگاه سماشکو رشته های پزشکی و دندانپزشکی را فقط به زبان روسی ارائه می دهد. لذا جهت تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی در دانشگاه سماشکو گذراندن دوره پاتفک اجباری است.

دوره های پادفک در روسیه

دوره های پادفک زبان روسی در دانشگاه های روسیه معمولا شامل دو ترم تحصیلی از (۱۰ شهریور تا ۱۰ تیرماه سال بعد) می باشد.
در دوره پادفک زبان روسی، زبان روسی و مقدمات چند درس تخصصی مربوط به هر رشته به منظور آشنایی با لغات تخصصی آن رشته آموزش داده می‌شود.
به عنوان مثال، در صورت متقاضی رشته های پزشکی، در دوره پادفک علاوه بر زبان روسی، با مقدمات دروس زیست ،شیمی و فیزیک هم آشنا می‌شوید و سپس در آزمون پادفک روسیه شرکت می کنید.

دوره های پادفک یک دوره آماده‌سازی برای دانشجویان بین الملل است که قصد دارند به زبان روسی تحصیل نمایند.

شهریه دوره های پادفک

شهریه دوره پاتفک دانشگاه سماشکو  150.000 روبل معادل 3000 دلار در سال و شهریه دوره پزشکی و دندانپزشکی 6000 دلار در سال به مدت 6 سال  می باشد.

دیدن مطلب
دانشگاه علوم پزشکی مینسک بلاروس

هزینه بیمه: 2100 دلار

هزینه ثبت نام: 2000 دلار

دانشگاه سماشکو، بهترین دانشگاه براى اعزام دانشجویان به روسیه و تحصیل در رشته دندانپزشکى است،درعین حال که شهریه آن نسبت به دیگر دانشگاههای پزشکی مسکو جهت تحصیل در روسیه مناسبتر می باشد. خصوصا در مورد پادفک پزشکی و پادفک دندانپزشکی  این دانشگاه ارزان قیمت تر از دیگر دانشگاه ها در روسیه است که در عین حال از لحاظ آموزشى از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

مدارک لازم جهت ثبت نام دوره پادفک :

– ترجمه پاسپورت و مدارک شناسایی به زبان روسی

– ترجمه مدارک تحصیلی شامل ریز نمرات دبیرستان و پیش دانشگاهی به زبان روسی

– ترجمه مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی به زبان روسی

– عکس 4*3 جدید

– پر کردن فرم دانشگاه

خوابگاه دانشگاه سماشکو

سیاست خوابگاه این دانشگاه به گونه ای است که جهت ایجاد تبادل فرهنگی و یادگیری بهتر زبان روسی، میان دانشجویان خارجی و دانشجویان روسی آنان را در اتاق هایی بصورت مشترک قرار می­ دهند. این خوابگاه از امکانات فوق العاده ای برخوردار است.

موسسه نوباوران، اعزام دانشجو به روسیه در تمام رشته ها، نمایندگی رسمی از دانشگاه های معتبر روسیه، اعزام دانشجو و تحصيل پزشكي و دندانپزشکی در دانشگاه سماشکو. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.
پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدن مطلب
دهمین تور مدیریتی، صنعتی و گردشگری آلمان و ایتالیا