دانشگاه فنی آخن آلمان

دانشگاه فنی آخن آلمان

دانشگاه فنی آخن آلمان در سال 1870 تأسیس شد ، یک دانشگاه تحقیقاتی آزاد است که همکاری های داخلی و بین المللی دارد. دانشگاه آخن بزرگترین دانشگاه فناوری در آلمان برای تحصیل در آلمان است.

دانشگاه علمی کاربردی آخن به همراه پردیس شعبه خود در ژلیچ یکی از بزرگترین دانشگاه ها در نوع خود در آلمان است و در حال حاضر حدود 11000 دانشجو ، 220 استاد ، بیش از 180 معلم و 600 کارمند عمومی دارد.

همه ساله پذیرای بسیاری از دانشجویان و دانشمندان بین المللی است تا از دوره های با کیفیت و امکانات عالی این دانشگاه بهره مند شوند

دانشگاه RWTH آخن در حال تبدیل شدن به یک دانشگاه فنی یکپارچه و بین رشته ای است. محور مهندسی دانشگاه با علوم طبیعی و پزشکی مرتبط است. هنرها ، علوم اجتماعی و اقتصاد ، که به لحاظ ساختاری با رشته های اصلی مرتبط هستند ، همچنین در پروفایل تدریس و تحقیقات دانشگاه نقش بسزایی دارند.

با داشتن 260 موسسه در 9 دانشکده ، در زمره مؤسسات علمی و پژوهشی برجسته اروپا قرار دارد. 43،721 دانشجو در 144 دوره تحصیلی در ترم زمستانی 2018/16 ثبت نام کرده اند، از جمله تقریباً 8000 دانشجو بین المللی بیش از 120 کشور جهان.

دیدن مطلب
وقت سفارت آلمان

پردیس دانشگاه در 620 هکتار ساخته شده است. به دو ناحیه یعنی Midtown و Melaten تقسیم می شود. اخیراً ساختمان جدیدی در داخل ساختمان ساخته شده است که این پردیس که در نزدیکی برخی از جاذبه های گردشگری مشهور این شهر قرار دارد.

این دانشگاه حدود چهار هزار دانشجو را شامل می شود و ساختمان آئودیماکس را که بزرگترین سالن سخنرانی در دانشگاه شناخته شده بود جایگزین کرده است. کافه ها ، رستوران ها و فروشگاه های پزشکی زیادی وجود دارند که در نزدیکی دانشگاه قرار دارند. همچنین حمل و نقل عمومی از دانشگاه به راحتی قابل دسترسی است. آخن شهری با فرهنگ و سنتی است که این شهر پر جنب و جوش را به مکانی عالی برای زندگی تبدیل می کند.

این دانشگاه یک برنامه کارشناسی ارشد ، برنامه کارشناسی ارشد و برنامه های سطح دکترا ارائه می دهد. این شامل تعدادی از موضوعات است که در 9 دانشکده طبقه بندی می شوند ، یعنی دانشکده هنر و علوم انسانی ، دانشکده معماری ، دانشکده مهندسی عمران ، دانشکده ریاضیات و علوم رایانه ، دانشکده مهندسی مکانیک ، دانشکده پزشکی ، دانشکده تجارت و اقتصاد، دانشکده منابع زمینی و دانشکده مهندسی برق.

همچنین حدود 8000 دانشجوی بین المللی در برنامه های تحصیلات تکمیلی ثبت نام می کنند. علاوه بر این ، این دانشگاه دارای تعدادی مؤسسه است که دانش عملی ، کارگاههای آموزشی ، سخنرانی میهمانان و بازدیدهای صنعتی را ارائه می دهند. برخی از مؤسسات شناخته شده عبارتند از: موسسه بوم شناسی کاربردی ، پژوهشکده فناوری لیزر و انستیتوی فناوری تولید.

دیدن مطلب
شرایط کار دانشجویی در آلمان

اطلاعات تماس:

fon: +49 (0) 241 / 6009-50
نمابر: +49 (0) 241 / 6009-53199
www.fh-aachen.de

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *