دانشگاه مونیخ آلمان

آلمان محبوب ترین گزینه برای دانشجویان بین المللی است که به دنبال تحصیل در اروپا هستند. این به دلیل آموزش عالی و با کیفیت دانشگاه های شناخته شده است. تحصیل در یک محیط کاملاً بین المللی با اقتصاد رو به رشد در قلب برلین .

دانشگاه صنعتی مونیخ یکی از بهترین دانشگاه ها برای مطالعه و ادامه تحصیل است و جزء 100 دانشگاه برتر جهان رتبه بندی می شود.

تنوع برنامه های تحصیلی (بیش از 173 دوره درسی) ، هیات علمی عالی که در زمینه خود پژوهشگر برجسته ، یک جامعه دانشجویی متنوع و یک تجربه کلی در زمینه مطالعه که حرفه ای مهیج را برای شما تعیین می کند ، یک تصویر کلی است که به بهترین وجه توصیف این دانشگاه برجسته .

دانشگاه مونیخ آلمان یکی از بزرگترین دانشگاه ها در زمینه تکنولوژی است که ۱۳ برنده جایزه نوبل و ۱۸ جایزه را در تاریخ خود کسب نموده است که به دانشمندان این دانشگاه اهدا شده است.

این دانشگاه ۴۰ هزار دانشجو دارد که حدود ۸۶۰۰ نفر آنها را دانشجویان بین المللی از سراسر دنیا تشکیل می دهد.

زبان اصلی در دانشگاه مونیخ برای تدریس زبان آلمانی می باشد با این حال تدریس یک سری دروس در دانشگاه فنی مونیخ به زبان انگلیسی هم می باشد.

دیدن مطلب
شهر هامبورگ آلمان

دانشگاه مونیخ دارای تعدادی از مراکز تحقیقاتی از جمله مرکز مونیخ برای فن آوری در برای مطالعه علوم کشاورزی ، فناوری نانو و نانو مواد و… می باشد .

در دانشگاه فنی مونیخ ۱۴۰ رشته تحصیل می شود که بیشتر شامل مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد می باشد . دانشگاه مونیخ فرصت های یادگیری منحصر به فردی را برای کلیه دانش آموزان فراهم کرده است .

در دانشگاه مونیخ هر یک از اعضای دانشگاه قادر به توسعه و به حداکثر رساندن استعدادهای خود در دانشگاه  مونیخ می باشند.

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *