دانشگاه نووسیبیرسک روسیه

دانشگاه نووسیبیرسک روسیه

دانشگاه نووسیبیرسک روسیه در سال 1959 تاسیس شد و هم اکنون جزو یکی از 10 دانشگاه برتر و بزرگ روسیه است.

در منطقه ای در حومه ی نووسیبیرسک که یک مرکز فرهنگی و صنعتی در سیبری است، می باشد که فاصله آن با شهر مسکو پایتخت روسیه 3500 کیلومتر و فاصله پروازی با هواپیمای مسافربری به این شهر 4 ساعت است.

این دانشگاه شامل7 دانشکده، سه انستیتو و ۱۱۰ رشته تحصیلی می باشد و در حدود 137 آزمایشگاه علمی و موسسات تحقیقاتی را در خود جای داده است .

دانشکده‌ها

این دانشگاه دارای ۹ دانشکده می‌باشد که عبارتند از

—دانشکده زمین‌شناسی و ژئوفیزیک

—دانشکده مکانیک و ریاضیات

—دانشکده فناوری اطلاعات

—دانشکده فیزیک

—دانشکده علوم طبیعی

—دانشکده علوم انسانی

دانشکده پزشکی و روانشناسی(رشته های پزشکی، دندانپزشکی و دارو سازی در این دانشگاه در کلاس بسیار بالا و مطابق با استاندارد های روز دنیا ارائه می گردد).

خوابگاه

شهرک خوابگاهی دانشگاه نووسیبیرسک با امکانات بی مانندی نظیر وجود مرکز ورزشی، پارک، رستوران ها و فروشگاه ها فضای آرامش بخشی را جهت استراحت و تحصیل دانشجویان این دانشگاه فراهم آورده است.

زبان تحصیل

دانشجویان جهت شرکت در دوره های آموزشی دانشگاه نووسیبیرسک می توانند به هر دوزبان انگلیسی و روسی ادامه تحصیل دهند. در صورت داشتن مدرک پادفک یا فاقد مدرک پادفک در رشته پزشکی می بایست در آزمون ورودی شرکت نمایند.

دیدن مطلب
کار در کانادا

شما می توانید با هزینه ای بسیار کم تری نسبت به دیگر شهرها و دانشگاه های دیگر در روسیه مانند مسکو ادامه تحصیل دهید. زیرا علاوه بر هزینه پایین زندگی و شهریه ، می توانید در یکی از بزرگترین و پیشرفته ترین مراکز علمی روز دنیا تحصیل نمایید و بلافاصله وارد بازار کار شوید.

موسسه مهاجرتی نوباوران جهت اخذ پذیرش از دانشگاه های معتبر جهان امکان پذیرش پزشکی تحصیلی از دانشگاه  نووسیبیرسک و دیگر دانشگاه ها جهت تحصیل در روسیه فعالیت می نماید.

شما می توانید با کمترین هزینه، مدرک تحصیلی معتبری از بهترین دانشگاه روسیه را اخذ نمایند.جهت شرایط و دریافت اطلاعات بیشتر تماس حاصل نمایید.

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.