دانشگاه هایدلبرگ آلمان

دانشگاه هایدلبرگ آلمان

دانشگاه هایدلبرگ آلمان (به طور کامل Ruprecht-Karl-Universität Heidelberg) در سال 1386 تأسیس شده است، تقریبا 630 سال پیش.

این دانشگاه یکی از قدیمی ترین دانشگاه آلمان است و طیف گسترده ای از موضوعات از علوم انسانی تا پزشکی را در بر می گیرد و در بادن-وورتمبرگ واقع شده است.

در رده بندی دانشگاه جهانی QS در سال 2013 ،رتبه 50 جهان و مقام اول آلمان را کسب کرد. در رتبه بندی شانگهای دانشگاههای جهانی در سال 2013 ، دانشگاه هایدلبرگ رتبه چهارم از بین چهار دانشگاه آلمانی را که در بین 100 جهان را به خود اختصاص داده است. رتبه بندی آموزش عالی تایمز در سال 2013 ، دانشگاه هایدلبرگ را در رده سوم آلمان قرار داده و آن را در شش دانشگاه آلمانی در بین 100 برتر بین المللی قرار داده است.

شعار این دانشگاه”همیشه باز” است و این موسسه قصد دارد با روحیه ای باز و بردباری نسبت به افراد و ایده ها کار کند. هایدلبرگ دارای دوازده دانشکده ، بیش از 30،000 دانشجو و بیش از 5000 کارمند تحقیق و تدریس است.  شهر هایدلبرگ دارای جو کیهانی و دوستانه دانشجویی است.

شهر و دانشگاه به طور یکسان ، طیف گسترده ای از فعالیت های ورزشی و تفریحی و همچنین جشنواره های فیلم و موسیقی و تعداد زیادی موزه را ارائه می دهند ، به این معنی که دانشجویان و کارکنان می توانند در یک فضای فرهنگی متنوع فعالیت داشته باشند.

دیدن مطلب
ویزای تجاری آلمان

بسیاری از دوره ها به زبان انگلیسی ارائه می شود و دانشجویان دارای بورس که مایل به یادگیری زبان آلمانی خود هستند ، می توانند قبل از شروع هر ترم ، در یک دوره زبان فشرده برای تحصیل در این دانشگاه شرکت نمایند.

تاریخ ترم
سال تحصیلی: اکتبر – سپتامبر
ترم تابستانی: آوریل-سپتامبر
ترم زمستانی: اکتبر-مارس

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *