دانشگاه ویندزهایم هلند 

ویندزهایم ، دومین دانشگاه برتر علوم کاربردی هلند،ارائه دهنده دو برنامه مختلف کارشناسیدر کسب و کار می باشد که در آن مربیان شخصی توسط استادان و کار با شرکت ها و مدارک کلیدی ارائه می شود. این به درخواست کارفرمایان برای فارغ التحصیلان هر دو برنامه کمک می کند. چیزی برای شما؟ تجارب دانشجویان ما را بخوانید.

لوکا، دانشجو پروژه جهانی و مدیریت تغییر

رویای من این است که جهان را با تغییر شیوه کسب و کارها و فکر کردن و کمک به آنها در تبدیل مدلهای کسب و کار سنتی بهبود دهیم. من تصمیم گرفتم کارم را در کالری، یک تعاونی شکلات که متعلق به 900 خانواده بومی در آمازون اکوادور بود، انجام دهم. کالیری، زنجیره تامین سنتی را از بین بردن واسطه در روند شکلات متوقف می کند.

با پیروی از اصل یادگیری با انجام، من امیدوار بودم به هدفم نزدیک شود. مسئولیت من این بود که پروژه جدید محیط زیستی را توسعه دهیم که خانواده های بومی را با یک منبع جدید درآمد تامین کند. چالش برانگیز بود، اما یک ماجراجویی عالی بود.

تمام داستان لوکا و تجربیات دیگر دانش آموزان را بخوانید

امبر، دانشجو تجارت بین الملل
موضوعات مورد مطالعه من بسیار گسترده است. صادرات موضوع اصلی در طول برنامه است، اما همچنین پوشش داده شده است، مانند بازاریابی آنلاین و بین المللی، مدیریت منابع انسانی، مدیریت مالی، تدارکات بین المللی، قانون، تحقیقات بازار و البته زبان (فرانسوی و انگلیسی). بنابراین یک برنامه بسیار وسیع است و همه چیز تحت پوشش قرار میگیرد، که به این معنی است که شما خیلی یاد می گیرید و به طور گسترده ای توسعه می یابید. چیز خوبی است که شما همچنین می توانید یاد بگیرید که چیزها را ترکیب کرده و ارتباطات را ببینید. و شما می توانید برای یادگیری مهارت های مختلف.

مطالعه کسب و کار پایدار

آیا می خواهید دنیا را به نحوی مثبت تغییر دهید؟ آیا پایداری، حقوق بشر، بهداشت جهانی، مسئولیت اجتماعی، تقسیم در حال افزایش بین غنی و فقیر، گرم شدن زمین، جامعه مدنی و حمایت از اقلیت ها است؟ آیا می خواهید به صورت شخصی و حرفه ای به یک دنیای بهتر کمک کنید؟ در برنامه چهار ساله انگلیسی ما می توانید تفاوت ایجاد کنید.

دیدن مطلب
بورسیه دانشگاه پلی تکنیک میلان ایتالیا

Windesheim ترکیبی از نظریه و عمل، مدیریت پروژه، کسب و کار و پژوهش با مسائل جهانی است. این برنامه شامل دوره ها، پروژه های واقعی با شرکت ها از سال اول، یک کارآموزی بین المللی و مشاوره حرفه ای است. در نهایت شما می دانید که چگونه یک تیم پروژه را رهبری کنید و چگونه ایده های نوآورانه را در عمل اجرا کنید. شما تبدیل به یک سازنده تغییر، آگاه از قوت های خود و جاه طلبی خود را، و قادر به ایجاد ارزش پایدار برای جامعه است.

پروژه جهانی و تغییر مدیریت یک لیسانس مدیریت بازرگانی (BBA) ارائه شده توسط کالج افتخارات Windesheim است .

پس از فارغ التحصیلی، می توانید حرفه خود را به عنوان مثال به عنوان:

مدیر پروژه / مشاور در سازمان های غیر دولتی بین المللی مانند صلیب سرخ و پزشکان بدون مرز
مدیر پروژه در لباس غواصی یا صنایع غذایی
مدیر پروژه برای کسب و کار با هدف ارائه محصولات پایدار
مدیر پروژه / مشاور با دولت ها یا نهادهای سیاسی
مشاور ارتباطی در مورد شیوه زندگی سالم با یک شرکت بیمه
مدیر پروژه کاهش زباله های مواد غذایی در شهرها و یا در حوادث محبوب بزرگ است
مشاور بهبود ارتباطات در نتایج علمی در مورد گرمایش جهانی (IPCC)
مشاور بهبود پایدار سازمانی مانند کوکا کولا با کوکا کولا سبز
کارآفرین اجتماعی

منحصر به فرد در مورد این برنامه:

برنامه افتخار برای دانشجویان بلند پروازانه
حداکثر 80 دانش آموز از طریق انتخاب پذیرفته می شوند
این برنامه یک جامعه یادگیری است: دانش آموزان در یک محل اقامت نزدیک به محوطه دانشگاه و مرکز شهر زندگی می کنند

دیدن مطلب
تحصیل در انگلستان

مطالعه کسب و کار بین المللی

آیا شما با شرکت های فعال در سطح بین المللی، شرکت های کوچک و متوسط ​​و شرکت های خانوادگی فعالیت می کنید؟ آیا شما علاقه مند به مدیریت، تدارکات، مالی، (اینترنت) بازاریابی و زبان هستید؟ در برنامه چهار سالۀ تحصیل در مقطع کارشناسی انگلیسی، بین المللی کسب و کار Windesheim شما را برای یک موقعیت مدیریت آینده آماده می کند. نظریه و تمرین با پروژه ها و کارآموزی ترکیب شده است. تحصیل و کارآموزی در خارج از کشور در طی دو ترم نیز بخشی از برنامه است.

فارغ التحصیلان Windesheim پایه جامد در مهارت های قرن 21st، مانند مهارت های ارتباطی، همکاری، تفکر انتقادی، حساسیت بین فرهنگی، تفکر نوآورانه، مدیریت اطلاعات، انعطاف پذیری و توسعه شخصی و حرفه ای است. پس از فارغ التحصیلی، می توانید حرفه خود را به عنوان مثال به عنوان:

مدیر پروژه جهانی
توسعه کسب و کار بین المللی
مدیر حساب
(آنلاین) مدیر بازاریابی

شما می توانید حرفه خود را به عنوان:

مدیر بازاریابی بین المللی
مدیر صادرات
رئیس فروش بین المللی
مدیر بخش بازاریابی
دبیر اجرایی

منحصر به فرد در مورد این برنامه

این یک محل عالی برای کار است و شما تجربه زیادی در اختیار دارید.
Windesheim تخصص زیادی در بازاریابی اینترنتی دارد.
رویکرد بسیار شخصی دانشجویان؛ استادان نیز مربیان هستند و واقعا در مورد موفقیت شما مراقبت می کنند.

Chloë، دانشجو پروژه جهانی و مدیریت تغییر، در مورد شهر Zwolle:

در قلب هلند، شهر زوول را می بینید. البته، به عنوان یک دانشجوی آینده نگر، شما ممکن است تعجب کنید که چرا این مکان جایی برای آمدن و مطالعه است! من توضیح خواهم داد که چه چیزی در مورد زوول را دوست دارم و چه چیزی را منحصر به فرد می کند.
دانشگاه علم کاربردی دانشگاه ویندزهایم

دیدن مطلب
فوق لیسانس در ایتالیا

مرکز شهر زوول

جو “gezellig” است. زوول نه تنها در شب زنده است، بلکه در طول روز است که مردم روی تراس نشسته اند و از طریق شهر سرگردانند. پارک های زیادی وجود دارد که در آن می توانید هنگام خورشید خنک شوید، اما میخانه های خوبی هم وجود دارد که می توانید دوستان خود را برای برخی از آبجو ها ملاقات کنید. در هر گوشه ای از زوول چیزی جذاب پیدا می شود!
آسان است به اطراف بروید. از خانه، به شهر، به دانشگاه: همه چیز دوچرخه سواری یا راه رفتن فاصله دارد. در هلند این واقعا دوچرخه سواری است، بنابراین دوچرخه نیز وجود دارد
دانش آموزان در همه جا حدود 30،000 دانش آموز در زولله تحصیل می کنند، بنابراین این شهر نیز نسبت به ما بسیار مناسب است. شب های دانشجویی، جلسات بحث، سخنرانی ها، شب های فیلم و غیره وجود دارد. این حوادث فرصتی را برای ایجاد شبکه و ملاقات با مردم از مطالعات مختلف ایجاد می کنند. این راه عالی برای ایجاد دوستان جدید است!
این یک شهر به خوبی متصل است. Zwolle دارای یک ایستگاه قطار بزرگ است که شما را به بقیه هلند متصل می کند، در عرض یک ساعت شما خود را در آمستردام یا گرونینگن پیدا خواهید کرد. با حمل و نقل عمومی شما می توانید به تمام گوشه های کشور برسید.

Zwolle قطعا ارزش جستجو است، شما باید آن را بروید!

تحصیل در هلند

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *