معرفی دانشگاه پاریس فرانسه

دانشگاه Paris Sciences et Lettres با نام اختصاری PS است. این دانشگاه واقع در قلب پاریس ، هر ساله میزبان هزاران دانش آموز بین المللی و محقق جوان است

یک محیط ایده آل برای تحصیلات دانشگاهی است که شامل:  500 محقق ، 181 آزمایشگاه ، 286 استاد پژوهش، 17000 دانشجو و ده ها تجهیزات آزمایشگاهی  می باشد.

پی اس ال همکاری گسترده ای با دیگر دانشگاه های مطرح دنیا نظیر کمبریج، UCL، پکینگ و دانشگاه ملی تایوان دارد و پژوهشگران آن تاکنون موفق به دریافت ۲۶ جایزه نوبل در زمینه های شیمی، فیزیک، ادبیات، اقتصاد، پزشکی و روانپزشکی شده اند. ژرژ شارپاک (فیزیک ، 1992) و موریس آلیس (اقتصاد ، 1988) فارغ التحصیلان از این دانشگاه برتر می باشند.

چنانچه روحیه کنجکاوانه دارید و می خواهید به سوی دنیای فردا حرکت کنید ، و تحقیقاتی مبتنی بر خلاقیت داشته باشید این دانشگاه بهترین گزینه است زیرا با داشتن طیف گسترده ای از رشته ها ، بسیار مورد توجه د انشجویان از سراسر دنیاست. در اینجا پنج رشته اصلی وجود دارد ÷:

  • علوم زمین و محیط زیست
  • مهندسی انرژی و فرآیند
  • مهندسی مکانیک و مواد
  • ریاضیات و سیستم ها
  • اقتصاد ، مدیریت و جامعه
دیدن مطلب
دانشگاه های برتر فرانسه

دانشگاهیان

286 استاد تحقیق تدریس سطح بالایی را در اختیار دانشجویان قرار می دهند. اندازه محدود دريافت سالانه به آنها امكان مي دهد تا از روش هاي نوآورانه آموزشي در ارتباط با دنياي صنعت ، جامعه و آرمان هاي آينده استفاده كنند.

تحصیل در فرانسه

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.