درآمد 10 درجه ای از ایالات متحده در چین

دانشگاه دوک کانسان اولین همکاری دانشگاهی آمریکایی چین است که دارای 10 دانشگاه برتر ایالات متحده است . دانشگاه دوک و مشهور دانشگاه ووهان چین، ماموریت ما ایجاد یک دانشگاه جهانی در چین است که طیف گسترده ای از برنامه های آموزشی را برای دانش آموزان از سراسر جهان ارائه می دهد.

محوطه دانشگاه Duke Kunshan واقع در نقاشی Kunshan، در استان جیانگسو است که در پارک Science Science Lake Science Park Kunshan Yangcheng خیره کننده است. در قلب دلتای رودخانه یانگ تسه، نیروگاه اقتصادی چین، دانش آموزان نه تنها در سطح مقر ثروتمند در چین زندگی خواهند کرد، بلکه با راه آهن با سرعت بالا به شانگهای و سوژو 20 دقیقه ای می روند.

کارشناسی پذیرش در چین

Duke Kunshan برنامه پایه چهار ساله جدید را در پاییز سال 2018 راه اندازی خواهد کرد. دوره کارشناسی ارشد Duke Kunshan شامل تجربه دو ترم اختیاری در دانشگاه دوک در دورام، کارولینای شمالی، ، یک مدرک از دانشگاه دوک در ایالات متحده، و اعتبار پیوستن به جامعه فارغ التحصیلان دوک. گرچه دوره ها به زبان انگلیسی تدریس می شود، دانشجویان غیر چینی باید دوره های ماندارین را بگذرانند، در حالی که آنها در اینجا مطالعه می کنند، آنها را در فرهنگ و جامعه چینی غوطه ور می کنند.

برنامه درسی براساس برنامه درسی علوم بین الملل بین رشته ای طراحی شده توسط دانشگاه دوک است. این امر به دانش آموزان امکان می دهد تا موضوعات مختلفی را قبل از تصمیم گیری در مورد موضوع اصلی در پایان سال دوم خود، مورد بررسی قرار دهند. در حال حاضر Duke Kunshan دارای هشت رشته کارشناسی است. رشته های اضافی، از جمله رشته های علوم انسانی میان رشته ای و رشته های علوم اجتماعی، در دو سال آینده معرفی می شود. تا سال 2020، هنگامی که گروه اول دانشجویان اعلام می کنند که رشته های خود را دارند، بیش از 20 رشته از آنها انتخاب خواهند شد.

برای ایجاد یک محیط کاملا متنوع و جهانی برای دانش آموزان، اولین گروه 225 دانشجو دوک کانچان شامل حداقل 50 دانش آموز خارج از کشور خواهد بود. در سال های آینده Duke Kunshan به طور پیوسته برای افزایش ظرفیت کلاس 2000 دانش آموزان دوره کارشناسی، با ترکیب 60/40 میان دانشجویان سرپناه چینی و دانش آموزان از سایر نقاط جهان، به طور مرتب افزایش می یابد.

هنگامی که دانش آموزان برای پذیرش دانشجویان درخواست می کنند، برای این فرصت برای پیوستن به یک جامعه متنوع از دانش آموزان استثنایی درخواست خواهند کرد. دانش آموزان در Duke Kunshan آموزش عالی در سطح جهانی را از استادان پرشور که رهبران اصلی در حوزه های خود هستند، دریافت می کنند. با یک برنامه آموزشی ابتکاری و یک محیط یادگیری بین المللی، دانشجویان ما با تجربه و دانش عملی مورد نیاز برای تبدیل شدن به رهبران فردا خواهند رفت.

تحصیلات تکمیلی چین

برنامه فارغ التحصیلی دوک کانچان برای ارائه یک محیط یادگیری جهانی برای تحصیلات تکمیلی در چین طراحی شده است. برنامه درسی ما توسط دانشگاه دوک طراحی شده و از طریق رویکرد نوآورانه و جهانی گرا از دوک کانچان تدریس می شود. ما یک سبک آموزشی پیشرفته و برجسته ای داریم که تفکر خلاق را تشویق می کند. هر ترم، استادان تحسین شده از دانشگاه دوک به محوطه دانشگاه دوک کانشان می آیند تا تحقیق کنند، آموزش دهند و با دانش آموزان ارتباط برقرار کنند.

دانشجویان ترجیح می دهند یک ترم در دانشگاه دوک یا انجام یک کشور دیگر را صرف کنند. ماهیت بین المللی برنامه دوک کانچان، دانش آموزان را قادر خواهد ساخت مهارت های بین فرهنگی و بین فردی ارزشمندی را به وجود آورد، افزایش توانایی رهبری آنها و باز کردن درهای مختلف برای فرصت های شغلی مختلف.

بورس های تحصیلی

برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی

دوک کانشان متقاضیان را از سراسر جهان می پذیرد؛ ما به دنبال درخشانترین ذهنها هستیم، صرف نظر از کشور مبدا، فرهنگ، قومیت و یا وضعیت اجتماعی و اقتصادی. به دنبال این فلسفه، هر دانش آموز در برنامه فارغ التحصیلی ما به صورت خودکار برای کمک هزینه تحصیلی مبتنی بر شایستگی بر اساس کاربرد آنها محاسبه می شود.

برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی بین المللی

همانطور که جهان در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای متصل است و چین تبدیل شده است بیشتر برای سایر نقاط جهان، نیاز به مردم برای عبور از موانع جغرافیایی و فرهنگی. در پی دستیابی به این ایده، دولت چینی، بورس تحصیلی زیادی را برای تشویق دانشجویان از سراسر جهان برای تحصیل در چین ایجاد کرده است.

برای تشویق بین المللی شدن آموزش عالی در جیانگ سو، دولت والی جیانگ سو تاسیس بورس تحصیلی Jasmine Jiangsu است. این بورس تحصیلی چینی برای توسعه دانش آموزان و دانش پژوهان بین المللی در استان جیانگ سو معرفی شد. در Duke Kunshan، این بورس تحصیلی به نامزدهای بین المللی اعطا خواهد شد که در تحصیلات تکمیلی خود به تحصیلات عالی خود ادامه خواهند داد.

برای دانشجویان چینی و بین المللی کارشناسی

برای جذب بالاترین دانش آموزان کالیبراسیون، ما در حال ارائه کمک های مالی و کمک های مالی سخاوتمندانه برای اطمینان از اینکه کاندیداهای برتر در سطح جهان از فرصت تحصیل با ما برخوردار خواهند شد. اکثر دانشجویان ثبت نام ما در کلاس های افتتاحیه دوره کارشناسی دریافت کمک هزینه تحصیلی قابل توجهی خواهند داشت. بورس تحصیلی برای کل برنامه 4 ساله اعطا می شود در شرایطی که تمام الزامات تحصیلی برآورده شود. بالاترین میزان اعطا شده برای کمک هزینه تحصیلی کامل برای مدت برنامه 4 ساله فراهم می شود.

کمک های مالی مبتنی بر نیازمندی کمک های مالی مبتنی بر نیاز برای دانش آموزانی با رکورد تحصیلی قوی است. ما به دنبال گروهی از دانشجویان متنوع و متنوع از دانشجویان هستیم و همه دانشجویان واجد شرایط تحصیلی را بدون در نظر گرفتن وضعیت مالی خانواده خود، اعمال می کنیم. متقاضیان متقاضی باید مستندات را تأیید کنند تا اثبات کنند که وضعیت مالی آنها یک مانع مستقیم برای پرداخت هزینه های تحصیلی دوک کانشن است.

دانشگاه دوک کانشنان تعدادی از بورس تحصیلی مبتنی بر شایستگی را ارائه می دهد. همه متقاضیان پذیرش برای همه بورس تحصیلی در نظر گرفته شده اند. برنامه های جداگانه لازم نیست دانشگاه Duke Kunnshan علاوه بر صندوق بورس تحصیلی مرکزی دانشگاه، به دنبال پیدا کردن منابع جدید کمک هزینه تحصیلی برای حمایت از دانشجویان کارشناسی است.

درخواست کن

دوک کانشن فرصت منحصر به فرد برای تحصیل در چین را فراهم می کند و همچنین در حال مطالعه و انجام تحقیق در دانشگاه دوک است که برنامه درسی جهانی را طراحی کرده است. Duke Kunshan یک فرصت عالی برای دانش آموزان برای تجربه بازارهای هیجان انگیز در جهان فراهم می کند. با همکاری دولت چین و دانشگاه دوک کانشان در حال حاضر انگیزه ثبت نام بین المللی در سطح بالاتری از فارغ التحصیلان و کارشناسی، اکنون زمان لازم برای پذیرش یکی از دانشگاه های برتر چین است .

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدن مطلب
دانشگاه های مجارستان