درباره ترکیه

فرصت های آموزش عالی با کیفیت

درباره ترکیه  باید گفت که این کشور دومین کشور جهان در دسترسی به آموزش عالی با نرخ تحصیل 94.2٪ است.

این می تواند از  دلایل تحصیل در ترکیه  باشد که در منطقه آموزش عالی اروپا قرار دارد ، ترکیه  روند بولونیا را به طور کامل اجرا می کند.

مدرکی که از دانشگاه ترکیه دریافت می کنید در همه کشورهای اروپایی اعتبار بالایی دارد! به عنوان سیستم اعتباری دوره ، ECTS مطابق با اروپا اعمال می شود علاوه بر این ، درباره ترکیه باید گفت یکی از موفق ترین کشورهایی است که در برنامه های ارز تحت Erasmus + شرکت می کند.

تنوع دانشگاه

در ترکیه 206 دانشگاه با جمعیت 82 میلیون وجود دارد. تعداد دانشجویان نزدیک به 8 میلیون نفر است. با وجود این تعداد دانشجو ، ترکیه اولین کشوری است که بیشترین دانشجو را در منطقه آموزش عالی اروپا در اختیار دارد.

در کل 58،092 رشته مختلف در 206 دانشگاه وجود دارد. این یکی از دلایل تحصیل در ترکیه است که شما میتوانید دانشگاه مناسب و رشته خوبی انتخاب کنید.

زندگی چند فرهنگی

درباره ترکیه باید گفت این کشور هزاران سال میزبان بسیاری از تمدنهای عمیق در قلمرو خود بوده است ، تقریباً موزاییکی از فرهنگ ها است! این تنوع فرهنگی میتواند از دلایل تحصیل در ترکیه باشد.

دیدن مطلب
قیمت خانه در ترکیه

در این کشوری که تمدنهای بی شماری در آن میزبان بوده اند ، همه نسبت به یکدیگر احترام میگذارند.در ترکیه شاید بتوانید با افرادی که به زبان شما صحبت می کنند دیدار و گفتگو کنید.

کشور ترکیه برای دانشجویان محیطی امن و ایده آل است.

زیبایی های طبیعی

درباره ترکیه باید گفت که این کشور دارای چهار فصل است،این کشور به خاطر زیبایی های طبیعی خود در سراسر جهان شهرت دارد.

شما می توانید از شنا و ورزش های آبی در دریاهای اطراف ترکیه لذت ببرید ، می توانید در بسیاری از شهرهای کوهستان اسکی کنید.

می توانید از قایق سواری در رودخانه ها لذت ببرید و بسیاری از ورزش های مختلف را تجربه کنید. این میتوان بهانه های خوبی از دلایل تحصیل در ترکیه باشد.

شما در بهشت ​​ترکیه احساس زیبایی خواهید کرد و زیباییهای بی شماری دارد که شما را جذب خود میکند.

میراث تاریخی و فرهنگی

براساس یک تاریخ طولانی ، هزاران اثر تاریخی و فرهنگی در ترکیه وجود دارد که بسیاری از آنها به عنوان میراث فرهنگی یونسکو محافظت می شوند. میتوان با مطالعه این بقایای تاریخی با تاریخ کهن این کشور آشنا شود.

دانشجویی دوستانه

با داشتن حداقل یک دانشگاه در هر شهر ، ترکیه دقیقاً یک کشور دوستانه دانشجویی است! کلوپ های اجتماعی ، تیم های ورزشی و رویدادهای فرهنگی در هر دانشگاه دانشجویان را گرد هم جمع میکند و فرهنگ های دور را به هم نزدیک می کنند که میتوانداز دلایل تحصیل در ترکیه باشد.

با ورود به ترکیه خواهید فهمید که فعال ترین نقاط شهر مکانهایی برای معاشرت دانشجویان است.

دیدن مطلب
شرایط تحصیل در ترکیه

ترک های مهمان نواز

میهمان نوازی مردم ترکیه در تمام دنیا افسانه ای بوده است! به عنوان یک دانشجو ، اگر کمک بخواهید ، مردم با تمام اخلاص و دوستانه نهایت تلاش خود را می کنند.

ترکها به عنوان مهمان از شما استقبال می کنند و رفتارهای زیادی برای جلب رضایت شما دارند. مطمئن باشید با تحصیل در ترکیه آنجا را مثل خانه خود میدانید.

زندگی مقرون به صرفه

اگر بخواهیم درباره ترکیه بگوییم اینست که شما میتوانید زندگی مقرون به صرفه ای در ترکیه داشته باشید. شما می توانید نیازهای خود مانند اقامت ، غذا و نوشیدنی و سرگرمی را با قیمت های مناسب تهیه کنید.

شما می توانید در خوابگاه های داخل دانشگاه یا در نزدیکی پردیس های دانشگاه بمانید ، و یا خانه مناسب اجاره کنید.

علاوه بر این ،با تحصیل در این کشور میتوانید کارت تخفیف دانشجویی برای استفاده از حمل و نقل بلیط سینما و دیگر خدمات شهری دریافت کنید.

فرصتهای یادگیری زبان ترکی

چندین برنامه در دانشگاه های ترکیه به زبان انگلیسی است. علاوه بر این می توانید زبان ترکی را نیز یاد بگیرید ، پنجمین زبان مجهز در جهان! می توانید در دوره های ترکی که دانشگاه شما به شما ارائه می دهد ، یک زبان جدید بیاموزید و می توانید با افرادی از فرهنگ های مختلف دوست شوید.

 شرایط تحصیل در ترکیه 

ویزای شینگن

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدن مطلب
اقامت ترکیه