هلند

هلند ، کشوری است که در شمال غربی اروپا واقع شده . نام این کشور به معنای کشوری کم حرف است. نام هلند (از هاوتلند ، یا “سرزمین جنگلی”) در ابتدا به یکی از هسته های قرون وسطایی بود که بعدا به یک کشور مدرن تبدیل شد.

این کشور از دوازده استان تشکیل شده است. علاوه بر هلند شمالی و جنوبی ، این مناطق اوترخت ، گلدرلند ، برابانت شمالی ، اوریجیزل ، فلولاند ، درنته ، فریسلند ، گرونینگن ، لیمبورگ و زلاندند هستند.

هر استان چشم انداز و جو خاص خود را دارد. به عنوان مثال دریاچه های در فریسلند ، شکارچیان درنته و بیزبوش در شمال برابانت بی نظیر هستند.

کشور هلند با دریای شمال از شمال و غرب ، آلمان از شرق و بلژیک از جنوب هم مرز است.

این کشور کم ارتفاع و به طرز چشمگیری مسطح است و دارای گستره وسیعی از دریاچه ها ، رودخانه ها و کانال ها است.

علیرغم مهاجرت دولت پس از جنگ جهانی دوم که باعث شد حدود 500000 نفر کشور را ترک کنند ، هلند امروز یکی از پرجمعیت ترین کشورها در جهان است.

اگرچه جمعیت به سرعت در حال رشد است ، اما درصد بالایی از 65 سال دارد ، اما آمستردام یکی از سرزنده ترین مراکز فرهنگ بین المللی جوانان است.

دیدن مطلب
تحصیل در آیندهوون

شهرت این کشور برای تحمل در اواخر قرن بیستم و اوایل قرن بیست و یکم مورد آزمایش قرار گرفت ، هنگامی که افزایش مهاجرت از کشورهای اتحادیه غیر اروپایی و چرخش پوپولیستی در سیاست منجر به رشد ناسیونالیسم و حتی Xenophobia شد.

در سالهای 2002 و 2004 و الزام دولت مبنی بر اینکه مهاجران قبل از ورود به کشور هلند باید از یک آزمون سخت عبور کنند.

اقتصاد هلند

این کشور یکی از پیشرفته ترین اقتصادهای جهان را در اختیار دارد اقتصاد هلند از چشم انداز باز و به طور کلی بین المللی است.

این کشور با بلژیک و لوکزامبورگ عضو  اتحادیه اقتصادی اروپا {بنلوکس} هستند، که در دهه 1950 و 1960 به عنوان الگویی برای جامعه اقتصادی بزرگتر اروپا (EEE) که اکنون در اتحادیه اروپا  تعبیه شده است ، خدمت می کردند.

هلند همچنین عضو سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) و سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) است و میزبان تعدادی از سازمان های بین المللی بویژه در بخش حقوقی مانند بین الملل است.

آب و هوای هلند

هلند کشوری است که دارای آب و هوای دریایی معمولی با تابستانهای معتدل و زمستانهای سرد است. باد و باران در بیشتر روزهای سال وجود دارد.

ماه های جولای و آگوست مرطوب ترین ماه ها سال هستند.  اما ماه مارس خشک ترین ماه سال است.

از آنجا که کشور  هلند از مناظر مسطح برخوردار است ، باد ممکن است مورد توجه گردشگران بخصوص در ماه های زمستان و تابستان باشد. بادها به طور معمول در امتداد ساحل بسیار قوی تر از سطح داخلی هستن.

دیدن مطلب
میزان حقوق در هلند

باران و آفتاب

این کشور به دلیل داشتن هوای غیرقابل پیش بینی شناخته شده است. بارش باران از  آوریل تا سپتامبر بسیار معمول است. این کشور هر سال تقریباً 79 سانتی متر بارندگی دارد.

تابستان

فصل تابستان از ژوئن تا آگوست است و محبوب ترین فصل برای گردشگران است. در این مدت هوا گرم است اما بیش از حد گرم نیست.

تابستان بهترین زمان برای لذت بردن از کانال های آمستردام یا پیاده روی طولانی در پارک است. در ماه جولای متوسط ​​دما 17.9 درجه سانتیگراد یا 64.2 درجه فارنهایت است.

زمستان

زمستان از نوامبر تا مارس است و دمای خنکی در این ماه ها وجود دارد. بین ماه های دسامبر و فوریه ، برف ، مه و درجه حرارت انجماد غیر معمول نیست. در ژانویه متوسط ​​دما 2 درجه سانتیگراد یا 35 درجه فارنهایت است.

کسانی که به دنبال این هستند که از یک تعطیلات با هزینه کم لذت ببرند ، باید در زمستان به این کشور سفر کنند. در این مدت بیشتر گردشگران به خانه می روند و خیابان های شهر ساکت می شوند.

پرچم هلند

پرچم هلندی نیز سه رنگ ملی نامیده می شود. این پرچم از 3 بلوک افقی به رنگ قرمز ، سفید و آبی تشکیل شده است.

تحصیل در هلند

ویزای شینگن ایتالیا

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدن مطلب
شرایط تحصیل در نایمخن