شرایط زندگی در کانادا به عنوان دانشجوی خارجی

زندگی در کانادا به عنوان دانشجوی خارجی

زندگی در کانادا به عنوان دانشجوی خارجی

کانادا به عنوان یک کشور زیبا و دارای تنوع فرهنگی ، مردم خوش برخورد و رفتارهای صمیمانه نسبت به بیگانگان شناخته شده است. تقریباً یک پنجم دانشجویان کانادا از سایر کشورها استقبال می شوند ، بنابراین در اینجا برخی از اصول اولیه دانشجویان بین المللی در کانادا ممکن است نیاز به دانستن در مورد زندگی کانادا داشته باشند.

در کالج یا دانشگاه چه توقعاتی دارید

آموزش عالی در کانادا شامل کالج و دانشگاه می شود. هر کدام فرصتهای منحصر به فردی برای یادگیری و رشد را ارائه می دهند. در دانشکده یا مدرسه فنی و حرفه ای روزهای شما با روشی بسیار کاربردی پر از یادگیری با محوریت شغلی خواهد بود. علاوه بر شرکت در کلاسها ، اگر می خواهید یک متخصص بهداشت باشید ، می توانید از فیلمبرداری و ویرایش فیلم های شخصی خود در پخش یا کار با بیماران استفاده کنید. اگر نجاری انتخاب شغلی شما باشد ممکن است روز را صرف طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه کنید. به طور خلاصه ، با تحصیل در کانادا فرصت های زیادی برای تمرین مهارت های خود در محیط های کاری واقعی پیدا خواهید کرد.

در دانشگاه روزهای شما شامل شرکت در سخنرانی و آزمایشگاه ، آموزش یا کارگاه آموزشی خواهد بود. این تنوع چیزی است که زندگی دانشگاهی در آن وجود دارد و به شما ترکیبی از یادگیری و انجام کار کمک می کند تا شما را برای آینده شغلی خود آماده کند. اساتید و مدرسان شما ساعت اداری را برای دانشجویان تعیین می کنند ، بنابراین می توانید با آنها ملاقات کنید تا در مورد تکالیف یا سوالات صحبت کنید. همچنین در هر کلاس حداقل یک دستیار آموزشی یا آزمایشگاهی وجود دارد – بطور معمول یک دانشجوی فارغ التحصیل در رشته شما ،پشتیبانی آموزشی را برای دانشجویان انجام میدهد.

دیدن مطلب
تحصیلات تکمیلی در ایتالیا

به عنوان یک فارغ التحصیل  چه انتظاری دارید

زندگی در کانادا به عنوان دانشجوی خارجی به عنوان یک دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد در مقطع کارشناسی ارشد ،یا دکترا در مقطع کانادا ، در کلاسها شرکت خواهید کرد و بیشتر وقت خود را صرف انجام تحقیقات اصلی یا کارهای میدانی برای پروژه تحقیقاتی نهایی ، پایان نامه یا پایان نامه خود می کنید. شما تحت هدایت متخصصان اساتید ، محققان و مدرسان مشهور کانادا پیشرفت خواهید کرد. همچنین ممکن است در محوطه دانشگاه به عنوان دستیار تدریس ، تحقیق یا آزمایشگاه فعالیت کنید.

در هر سطح از آموزش عالی در کانادا ، زندگی دانشجویی بخش عظیمی از تجربه شما است. کالج و دانشگاه شما را با دوستان و همکارانی که در طول زندگی حرفه ای شما با مخاطبین ارزشمند باقی خواهند ماند متصل می کند. شما به احتمال زیاد از یک زندگی اجتماعی سرگرم کننده و فعال لذت خواهید برد ، خواه ملاقات با دوستان برای قهوه ، بیرون رفتن به میخانه ها یا کلوپ ها ، تجربه کردن شهرتان در خارج از ساعات مدرسه یا مسافرت در کانادا در هنگام تعطیلات تحصیل با دوستان.

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدن مطلب
تحصیل پزشکی در انگلستان