سرمایه گذاری، ثبت شرکت و کار آفرینی در فرانسه

سرمایه گذاری، ثبت شرکت و کار آفرینی در فرانسه در سال 2019 به چه صورتی است؟

چگونه از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت میتوان به مهاجرت به فرانسه دست یافت؟

چگونگی دریافت اقامت کشور فرانسه ؟

یکی از گزینه های ایده آل برای مهاجرت، مهاجرت به فرانسه از طریق سرمایه گذاری می باشد. وجود جاذبه های گردشگری بالا و جذب توریست از کشورهای سراسر دنیا در فرانسه، این کشور را به مقصدی برای مهاجرت به فرانسه تبدیل کرده است . کشور فرانسه  بعد از آلمان در زمینه اقتصاد در رتبه دوم قرار دارد. و ششمین کشور قدرتمند در جهان در زمینه ناخالص داخلی است.

بسیاری از افراد متقاضی در کشور ایران از وکیل مهاجرت درخواست اخذ ویزای سرمایه گذاری در کشور های اروپایی مانند فرانسه را دارند. برخی از کشورهای اتحادیه ی اروپا شرایطی را دارند که افراد  از سراسر دنیا می توانند با وارد کردن پول و سرمایه و ایجاد شغل و کسب و کار به اقامت دائم کشور مقصد دست یافت. یکی از این کشورها فرانسه است .با سرمایه گذاری در این کشور می توانید اقامت دائم فرانسه را بدست آورید.

امروزه یکی از معتبرترین موسسات حقوقی در امور مشاوره ی مهاجرتی موسسه حقوقی مشاوره ای نوباوران است.این کادر با داشتن تجربه کاری بالا، با کادری متخصص در زمینه مشاوره وکلای متخصص در امر مهاجرت ارائه خدمات می کند.

روش های مختلفی برای مهاجرت به کشور فرانسه وجود دارد که می توان به مهاجرت تحصیلی , مهاجرت کاری , مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و … اشاره کرد. موسسه نوبآوران به تمام سوالات شما در زمینه مهاجرت به فرانسه و شرایط ورود به این کشور و زندگی در آن پاسخ می دهد.

 • اخذ اقامت در فرانسه از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، با تاسیس شرکت در فرانسه می توان به اخذ اقامت فرانسه رسید.

دیدن مطلب
شرایط ویزای تحصیلی کانادا

دولت فرانسه شرایطی را برای متقاضیان به اقامت این کشور فراهم کرده که متقاضیان بتوانند با سرمایه گذاری در فرانسه از طریق خرید سهام یک شرکت و یا راه اندازی یک صنفی اقامت این کشور را برای خود و خانواده شان فراهم نماید. در فرانسه برخلاف دیگر کشورها که فرد متقاضی نمیتواند به طور مستقیم بر شغل خود دخالتی داشته باشد، در این کشور شما می توانید به طور مستقیم بر شغل و حرفه خود دخل و تصرف داشته باشید.

افراد متقاضی می بایست برای هرگونه اقدامی در خصوص ویزای سرمایه گذاری کشور فرانسهمی بایست حتما از طریق وکلای آزموده و با تجربه اقدام نمایند زیرا کوچکترین اشتباهی خطرات مالی زیادی به همراه دارد.

 

مراحل اخذ اقامت فرانسه از طریق سرمایه گذاری:

 • از دولت فرانسه درخواست ویزای کوتاه مدت کنید.
 • پس از دریافت ویزا و وارد شدن به خاک فرانسه به فرد متقاضی از سوی سازمان کار تعدادی شغل و کسب و کار معرفیمی شود و یک حساب بانکی برای شما افتتاح می گردد.
 • بعد از اتمام این مراحل، متقاضی به ایران بازمی گردد و درخواست ویزای بلند مدت 6 ماهه می نماید.
 • متقاضی به حساب بازشده خود در فرانسه از ایران پول واریز می کند.
 • پس از دریافت ویزای 6 ماهه، شخص متقاضی به فرانسه برمی گردد و قراردادی را امضا می کند سپس باید برای دریافت اقامت 1 ساله خود اقدام کرد.
 • پس از دریافت رسید اقامت 1 ساله، شخص می تواند از اداره پلیس فرانسه تقاضای تاسیس شرکت کند و تجارت خود را آغاز نماید.
 • برای دریافت اقامت یکساله در فرانسه می بایست مدارک مربوط به تاسیس شرکت را به اداره پلیس فرانسه ارائه دهیم.
 • باید اقامت خود را به مدت 5 سال تمدید نمایید تا بتوانید در نهایت اقامت 10 ساله را دریافت نمایید.
دیدن مطلب
تحصیل در انگلستان

می توان گفت شرایط سرمایه گذاری در کشور فرانسه نسبت به سایر کشورها با توجه به مطالب ذیل از جهاتی بهتر است:

 • متقاضی می تواند در ابتدا شغل مورد نظر خود را از نزدیک انتخاب کرده و ببیند.
 • مبلغ به حساب خود شخص متقاضی واریز می شود یعنی لازم نیست شما هزینه ای را وارد این کشور نمایید.
 • پول در اختیار دولت بلوکه نمی شود و شرکت با خود فرد اداره می شود.
 • احتیاج به هیچگونه مهارت های زبان یا تجربه حرفه ای خاص نیست.
 • با این ویزا شما میتوانید در صورت تاهل به همراه همسر و فرزند خود وارد این کشور شوید.

(موسسه حقوقی نوباوران برترین ارائه دهنده مشاوره در امور حقوقی بین الملل)

ثبت شرکت در فرانسه

بر اساس مطالعاتی که در سال 2011  انجام شده است، فرانسه در زمینه وارد کردن سفارشات خارجی ایران رتبه 11 را داراست. می توان گفت تا قبل از تحریم ها فرانسه  جزء  کشور های اروپایی بود که مبادلات تجاری زیادی با کشور ایران داشت. با این تفاسیر می توان گفت از طریق ثبت شرکت شما عزیزان میتوانید فعالیت های تجاری خود را با اروپا افزایش دهید و بتوانید ویزای 1 ساله فرانسه را دریافت کرده و بعد از 5 سال فعالیت اقامت دائم این کشور را اخذ نمائید. باید بدانید که برای استخدام نیرو حتما بایستی از اتباع فرانسوی استخدام کنید و ماهیانه حقوقی بین 2000 تا 2500  یورو  پرداخت نمائید.

قبل از هر اقدامی می بایست شما در کشور مبدا یک شرکت به نام خود ثبت کرده باشید. لازم است بدانید شما با دریافت کارت اقامت 1 ساله می توانید به تمام کشورهای حوزه شینگن راه پیدا کنید.

دیدن مطلب
درآمد 10 درجه ای از ایالات متحده در چین

باید دقت کرد، فردی که در فرانسه سرمایه گذاری می کند  اگر قصد دارد جند هفته در فرانسه بماند و کسب و کاری راه اندازی کند، با توجه به قوانین اقامتی اروپا نمی تواند  به عنوان مهاجر مالی در فرانسه تلقی شود. علاوه بر این مجوز اقامت در فرانسه فقط از سود حاصل از سرمایه گذاری در فرانسه مالیات می گیرد. خوب است بدانید که دولت فرانسه از تولد فرزند در خاک خودش استقبال می کند. و شما برای آگاهی بیشتر از موضوع بهتر است که با مشاورین و کارشناسان ما در موسسه گفت و گو کنید.

لذا شما عزیزان می توانید برایآگاهی بیشتر از موضوع در زمینه مهاجرت و مهاجرت سرمایه گذاری فرانسه با دفاتر ما در تهران تماس حاصل نموده و از طریق مشاورین و کارشناسان حقوقی و وکلای رسمی، به صورت  رایگان مشاوره تخصصی دریافت نمایید.

 

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *