شرایط زندگی در ارمنستان

شرایط زندگی در ارمنستان

شرایط زندگی در ارمنستان بسیار ایده آل است. هزینه بسیار کم زندگی ، اقلیم متنوع ، انتخاب زندگی در شهر یا کشور ، بسیاری از سایت ها برای بازدید ، عملا صفر جرم و یکی از مهمان نوازترین مردم جهان ، بسیار مورد استقبال مردمان از سراسر دنیا بخصوص آمریکایی ها شده است.

ارمنستان، به عنوان بخشی از اتحاد جماهیر شوروی ، یکی از مرفه ترین و پیشرفته ترین بخش های کل جهان کمونیستی است. اکنون با استقلال و اقتصاد رکود ، فرصتی برای زندگی در یک شهر غربی را با پول بسیار کمی فراهم می کند

خرج زندگی در ارمنستان

برای متوسط ایرانیها زندگی در ارمنستان بهشت است. در گران ترین مناطق پایتخت  برای یک زندگی مرفه به میزان 600 دلار در هر ماه است.

اگر کمی ناخوشایند تر زندگی می کنید ، هزینه های ماهیانه حتی در مناطق گران قیمت نیز به راحتی 300 دلار می بایست هزینه کرد. زندگی ارزان در خارج از پایتخت می تواند کمتر از 50 دلار در هر ماه باشد.

یک وعده غذایی خوب در رستوران یا بیسترو البته متفاوت خواهد بود ، اما یک شام خوب گوشت گاو ، با یک نوشیدنی بزرگ و نوک زیر 3 دلار هزینه دارد. ساندویچ های مورد استفاده معمولاً حدود 50 سنت هستند و آب میوه های طبیعی عالی ، آبجو خانگی ، شراب ، کنیاک و نوشابه نیز بسیار ارزان هستند.

دیدن مطلب
ویزای فنلاند

خدمتکار برای کسانی که به حداقل یکبار تمیز کردن هفتگی در ایروان ، از جمله لباس های شسته شده و آشپزی نیز ، بیش از 40 دلار در ماه هزینه ندارند. در حومه شهرها ، قیمت خدمات به همین ترتیب پایین می رود و در شهرها و حومه ها ، افت این محصول شدید است. به عنوان مثال ، در شهرک تفریحی جنگلی دلیجان اجاره خانه می تواند 10 دلار در ماه هزینه داشته باشد و یک خدمتکار نیز تقریباً همان هزینه را دارد.

میوه و سبزیجات ، هر کدام در هر فصل ، به ندرت از 10 سنت در هر پوند تجاوز می کنند ، بنابراین برای کسانی که غذا نمی خورند ، هزینه غذا ناچیز است

آب و هوای ارمنستان

ارمنستان دارای آب و هوای قاره ای همراه با تابستان های خشک و آفتابی و زمستان های سرد برفی است. با بارندگی بسیار کمتر و رطوبت تقریباً در تمام طول سال ، آب و هوا در تابستان بسیار شبیه به آریزونا است.

شرایط کار در ارمنستان

متوسط ​​حقوق ماهیانه 55000 درام است که تقریباً 115 دلار آمریکا است. در مارس سال 2018 ، وزارت کار و امور اجتماعی ارمنستان در حال تدوین قانون کار جدید بود تا امکان برقراری ارتباط آزاد بین کارمندان و کارفرمایان برای گفتگو در مورد شرایط کار و ساعات اضافه کاری فراهم شود. قانون جدید همچنین مشارکت اتحادیه های کارگری در این مذاکرات است.

زبان رایج مردم

ارمنی ها با قرار گرفتن در کوه های قفقاز ، نژاد قفقازی هستند و به یک زبان هندی و اروپایی صحبت می کنند. این کل منطقه به دلیل مهمان نوازی شناخته شده است و مردم اینجا می توانند شما را با دوستی و کنجکاوی خود حیرت کنند. تقریباً همه درباره ارمنی و روسی صحبت می کنند ، و انگلیسی در بین مردم متداول نیست. متداول نیست

دریافت اقامت ارمنستان و همچنین شرایط زندگی ارمنستان آسان است، هزینه زندگی در ارمنستان زیاد نیست، شما میتوانید با سرمایه گذاری در ارمنستان (خرید ملک ارمنستان) و یا ثبت شرکت ارمنستان به اقامت این کشور برسید. برای استفاده از مشاوره و اطلاعات با متخصصین و مترجمین ما در ایروان تماس حاصل فرمایید.

دیدن مطلب
خدمات مهاجرتی از طریق ثبت شرکت

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *