5/5 - (1 امتیاز)

کانادا

کانادا

شهرهای بزرگ دانشجویی کانادا 

به عنوان چهارمین شهر برتر دانشجویان در شاخص QS در بین بهترین شهرهای دانشجویی ، بزرگترین شهر در استان فرانسوی زبان کبک و دومین شهر بزرگ کانادا است.

برای تحصیل در کانادا چهار دانشگاه در مونترال و همچنین هفت موسسه اعطای مدرک تحصیلی دیگر و 12 کالج عمومی و حرفه ای (CEGEPs) وجود دارد که بالاترین تعداد دانشجویان بعد از متوسطه را در تمام شهرهای بزرگ آمریکای شمالی به این شهر اعطا می کنند.

مونترال که به عنوان پایتخت فرهنگی کانادا شناخته شده است ، با ترکیبی منحصر به فرد از غذاهای اروپایی و پازل آمریکایی همراه است ، که باعث می شود چندین مکان دیگر با یکدیگر مطابقت داشته باشند.

به عنوان یک دانش آموز ، مطمئناً از تجربه هیچ کاری ضرر نخواهید کرد ، با وجود تعداد زیادی تئاتر ،سالن موسیقی ، رقص و هنرهای تجسمی برای یدن ، از جمله جشنواره سالانه کمدی Just for Laughs ،که بزرگترین در نوع خود در جهان است. همچنین ، جشنواره آتش بازی مونترال که اغلب به عنوان بهترین و بزرگترین جشنواره آتش بازی در جهان مورد ستایش قرار می گیرد ، از دست ندهید.

در میان دانشگاه ها در مونترال،دوم دانشگاه برتر رتبه بندی کانادا در سال جاری،دانشگاه مک گیل (33 RD در Rankings® دانشگاه های جهان QS 2019) است.بالاتر از آن، در مونترال، دانشگاه مونترال (رتبه مشترک 149 هفتم ) و دانشگاه کونکوردیا ( رتبه مشترک 464 هفتم ) در میان دیگر دانشگاه ها می باشد. در حالی که مک گیل و کنکوردیا در درجه اول به زبان انگلیسی فعالیت می کنند ، بسیاری از دانشگاه های مونترال همانند ساکنان این شهر ، فرانکوفون هستند. بنابراین در زمان تحصیل در کانادا حتی اگر در دانشگاه آنگلوفون یک انگلیسی زبان هستید ، آماده باشید تا با زبان فرانسوی تلاش کنید.

دیدن مطلب
مهاجرت به فنلاند از طریق خرید ملک

شهرهای بزرگ کانادا

  تورنتو 

شهرهای بزرگ دانشجویی کانادا

مرکز استان انتاریو و بزرگترین شهر کانادا ، تورنتو یکی از شهرهای چند فرهنگی جهان شناخته شده است و تقریباً نیمی از جمعیت 2.8 میلیون نفری خود را از خارج از شهر اقامت دارند. بر این اساس ، این مکان مهیج و متنوع برای زندگی است و ناهمگونی ساکنان آن در فرهنگ و غذاهای شهر منعکس شده است. تورنتو که مرکز بورس اوراق بهادار تورنتو و پنج بانک بزرگ این کشور است ، مرکز مالی برتر کانادا است – در عین حال به عنوان قطب جهانی برای سرگرمی ، رسانه و صنایع خلاق نیز شناخته می شود.

مجموعه موزه ها و گالری های تورنتو چشمگیر است ، از موزه بزرگ رویال انتاریو و گالری هنری انتاریو گرفته تا موزه هنرهای سرامیکی گاردینر ، گالری هنرهای اینیوت یا موزه کفش باتا.

جشنواره بین المللی فیلم تورنتو یکی از بزرگترین جشنواره های فیلم در جهان است و صحنه موسیقی زنده این شهر توسط مردم محلی و بازدید کنندگان به طور یکسان جشن گرفته می شود. همچنین صحنه ای پر جنب و جوش در باشگاه و بیش از کافی کافه و رستوران وجود دارد تا غذاهای خوری و دوستداران قهوه را راضی نگه دارند.

وقتی صحبت از آموزش می شود ، دانشگاه های تورنتو شامل تعدادی از بالاترین رتبه های کانادا هستند. در واقع ، دانشگاه تورنتو بالاترین رتبه شرکت کننده در مسابقات رتبه بندی دانشگاه QS World 2019 2019 ، در رتبه بیست و هشتم جهان است.

ونکوور 

شهرهای بزرگ دانشجویی کانادا

ونکوور یک شهر نسبتاً جوان در سواحل غربی کانادا ، مقصد مناسبی برای کسانی است که می خواهند زندگی شهری را با دسترسی آسان به فضای بیرون از خانه عالی ترکیب کنند. و از  کلمه عالی ، واقعاً منظورمان عالی است – مناظر اطراف ونکوور واقعاً دیدنی است ، از جنگلهای سرسبز و دریاچه های خیره کننده ، گرفته تا شکوه و ناهمواری های Rockies کانادا (مخصوصاً که مورد علاقه اسکی بازان و اسنوبردها است).

دیدن مطلب
چطور در استرالیا کار پیدا کنیم ؟

در این شهر کیهانی و پر جنب و جوش ، پیشنهاداتی هم برای افراد دلگیر شهر وجود دارد. ونکوور سومین کلان شهر بزرگ کانادا ، به طور مداوم در لیست شهرهایی با زندگی با کیفیت در جهان قرار دارد – و به یکی از مشهورترین و پربازدیدترین شهرهای کانادا تبدیل شده است. ارائه های فرهنگی شامل سه شرکت برجسته تئاتر ، جشنواره بین المللی فیلم ونکوور و یک صحنه موسیقی پر جنب و جوش و متنوع است.

دانشگاه های برجسته در ونکوور شامل دانشگاه بریتیش کلمبیا ، (در رتبه 47 دانشگاه QS جهانی رتبه بندی) و دانشگاه سیمون فریزر (رتبه مشترک 264). در همین حال ، جزیره ونکوور همسایه ، میزبان دانشگاه ویکتوریا ( رتبه مشترک 359 ام ) است .

کبک

شهرهای بزرگ دانشجویی کانادا

اگر شهرهای زیبا و تاریخی را دوست دارید ، واقعاً نمی توانید شهری خیلی بهتر از شهر کبک  را پید کنید. کبک در اوایل قرن هفدهم تأسیس شد و پایتخت استان کبک است که نام خود را با آن به اشتراک می گذارد و در کل کانادا فرانسوی زبان است.

شهر قدیمی آن ، با خیابانهای بسیار سنگفرش و اطراف آن ، که دارای Château Frontenac چشمگیر و تنها محورهای نگهدارنده شهر در آمریکای شمالی است ، یک میراث جهانی یونسکو است و کبک به طور کلی مملو از علاقه مندیهای تاریخی و معماری است. در حقیقت ، 37 سایت تاریخی ملی کانادا در کبک سیتی و اطراف آن وجود دارد.

البته ، کبک فقط یک موزه غول پیکر نیست بلکه بسیار یک شهر زنده و در حال تغییر است. در اینجا ، هم از نظر زندگی شبانه و هم فرهنگ ، کمبود کار وجود ندارد و این شهر مخصوصاً به دلیل کارناوال زمستانی رنگارنگ ، صحنه پر جنب و جوش و مکانهای موسیقی زنده مکانی صمیمی شناخته شده است و تحصیل در کانادا در این استان بسیار به یاد ماندنی خواهد بود .

دانشگاه قابل توجه در کبک شامل دانشگاه لاوال (در رتبه مشترک 402 در رتبه بندی دانشگاه های جهان QS 2019) و دانشگاه Université du Québec (541-550). این شهر همچنین دارای قدیمی ترین مؤسسه آموزشی برای زنان در آمریکای شمالی ، صومعه اورسولین شهر کبک است. تدریس در دانشگاه های کبک سیتی در درجه اول به زبان فرانسه است.

دیدن مطلب
وقت سفارت آلمان

شهرهای بزرگ کانادا

ادمونتون

شهرهای بزرگ دانشجویی کانادا

ادمونتون ، پایتخت استان آلبرتا ، محور اصلی جشنواره ها شناخته می شود و نام مستعار شهر جشنواره ها را به دست آورده است. به همان اندازه که به عنوان خانه West Edmonton Mall شناخته می شود که سابقاً بزرگترین مرکز خرید جهان و در حال حاضر بزرگترین مرکز خرید آمریکای شمالی و همچنین به عنوان یکی از شمالی ترین شهرهای بزرگ جهان است.

آب و هوای ادمونتون نسبتاً معتدل است ، حتی در مقایسه با برخی دیگر از شهرهای جنوب غربی کانادا. موقعیت مکانی آن ، به سمت غرب کانادا  است و خود این شهر نیز دارای جاذبه های فراوان است – از جمله پارک فورد ادمونتون ، بزرگترین موزه تاریخ زندگی کانادا ، بزرگترین شهر موزه هنرهای منطقه ، و مد روز قدیمی. منطقه Strathcona ، که در آن بسیاری از تئاترها و سالن های اجرای زنده Edmonton قرار دارد. همه اینها را می توان در میان ترکیبی از معماری مدرن و تاریخی ، از جمله بناهای تاریخی مرمت شده ، و مجموعه خوبی از رستوران ها ، بارها و کلوپ ها یافت.

در میان دانشگاه ها در ادمونتون،  دانشگاه آلبرتا شاخص ترین است ، در رتبه چهارم کانادا و 109 در رتبه بندی دانشگاه های QS جهانی 2019. گزینه های دیگر شامل موسسه شمال آلبرتا در فناوری، کالج NorQuest، دانشگاه MacEwan، دانشگاه کالج پادشاه و کالج دانشگاه Concordia دز آلبرتا را میتوان نام برد.

شهرهای بزرگ کانادا

مهاجرت به کانادا

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.