شهرهای دانشجویی اتریش

وین

وین پایتخت و بزرگترین شهر اتریش است که تا کنون،توانسته یکی از بالاترین استانداردهای زندگی در جهان را داشته باشد.

وین یکی از بهترین شهرهای دانشجویی اتریش دارای جمعیت دانشجویی بزرگ و متنوع و چشم انداز فرهنگی فوق العاده غنی است.

وین با داشتن دانشگاه های با کیفیت آموزشی بالا و شهریه کم توانسته است در شاخص QS جز20شهر برتر جهان برای دانشجویان باشد.

وین مشهور به زیبایی چشمگیر،معماری های جذاب،کاخ های باشکوه موزه های برتر است.این شهر دارای شجره نامه موسیقی و هنری به خصوصی است وین دارای چندین آکادمی معتبر است که به هنرهای زیبا و موسیقی اختصاص داده شده است.

اینسبروک

دو بار میزبان بازی های المپیک زمستانی ، شهر اینسبروک بهشتی است برای کسانی که اشتیاق به پیست دارند.

کوه های آلپ اتریش تقریباً همیشه در اینجا قابل مشاهده هستند و شما می توانید در کمتر از نیم ساعت راه خود را به کابل کامیون برسانید.

حتی اگر شما یک اسکی باز و یا به اسنوبورد هم علاقه مند نیستید ، اینسبروک به سادگی مکانی زیبا برای شماست. ترکیب آن با معماری جذاب سنتی و مدرن ، در برابر پس زمینه کوه ، جذاب است.

اینسبروک همچنین به عنوان یک شهر دانشجویی محور شناخته می شود. این شهر دارای  سومین جمعیت دانشجویی بزرگ اتریش است.

دارای یک زندگی شاد و پرشکوه شبانه است که از باغ های سنتی آبجو گرفته تا کافه های مرسوم ، مد روز است.

دیدن مطلب
دانشگاه های رایگان اتریش

در اینجا چندین دانشگاه وجود دارد که برجسته ترین آنها Universität Innsbruck است که در فهرست 300 کشور برتر جهان قرار دارد.این شهر را میتوان جز بهترین شهرهای دانشجویی اتریش نامید.

هر کسی که به دنبال سرما زدگی ، ماجراجویی است اینسبروک شهر مناسبی برای آن است! چه موزه و چه کوهستان ، کافه های پشت بام یا کلبه های کوهستانی ، منطقه اینسبروک تجربه های بیشماری در کوه و شهر را برای تعطیلات تابستانی مناسب در سال 2020 دارد.

گراز

دومین شهر بزرگ اتریش ، گراز شهرت دارد به عنوان یکی از بهترین شهرهای دانشجویی اتریش.

مشهورترین موسسات آن Karl-Franzens-Universität Graz است (همچنین به آن دانشگاه گراز نیز گفته می شود) که در رده بندی دانشگاه های جهانی QS 2018 در رتبه 500 جهان قرار دارد.

گراز با تعجب با توجه به جامعه اصلی دانشجویان خود ، گراز یک زندگی شبانه پر جنب و جوش دارد. در کنار یک نگرش مشهور و آرام. گراز نیز در قلب ایالت Styria در جنوب شرقی این کشور واقع شده است .

همچنین به دلیل غذای خوشمزه خود مشهور است ، واقعیتی که آن را به عنوان پایتخت آشپزی اتریش میشناسند.

لینز

جدا از معماری تاریخی و احساس سنتی که بسیاری از شهرهای محبوب اتریش دارند ، لینز به دلیل زیبایی شناسی شهری بسیار مدرن تر شناخته شده است.

لینز جز بهترین شهرهای دانشجویی اتریش است. سومین شهر بزرگ اتریش و پایتخت فرهنگ اروپا در سال 2009 بود که منطقه مرکزی خود را به فضایی براق و پر از معماری مدرن و آثار هنری عمومی معاصر تبدیل کرد.

دیدن مطلب
مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی

شهر قدیمی این شهر پر جنب و جوش و پر از شخصیت است ، با کافه ها و کافه های زیادی برای تفریح ، در حالی که مکان های مهم فرهنگی شامل Brucknerhaus (یک جشنواره و مرکز کنسرت به نام آهنگساز مشهور منطقه ، آنتون بروکنر) و موزه هنری لنتوس است. لینز یکی از مکانهای پیشرو کشور برای هنرهای مدرن است.

دانشگاه های لینز توسط دانشگاه یوهانس کپلر لینز اداره می شوند که در بین رتبه های 500 برتر جهان در رتبه بندی دانشگاه QS World 2018 2018 قرار دارد.

سالزبورگ

سالزبورگ یکی از بهترین شهرهای دانشجویی اتریش و از مناطق محبوب توریستی اتریش است.این شهر دارای میراث جهانی ارزشمندی است.این شهر دارای موسسات فرهنگی و ورزش های زمستانی فراوانی است.

دانشگاه های سالزبورگ شامل پاریس لودرون Universitat Salzburg (همچنین به عنوان دانشگاه سالزبورگ نیز شناخته می شود) ، که در رشته 751-800 در رده بندی QS World University 2018 2018 قرار دارد.

تحصیل در اتریش

دلایل تحصیل در ترکیه

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.