1/5 - (1 امتیاز)

بهترین شهرهای دانشجویی سوئیس

زوریخ

زوریخ به معنای واقعی کلمه هر آنچه دانشجو می تواند بخواهد دارد. این کشور چهارمین بورس بزرگ در جهان و دفتر مرکزی بسیاری از شرکتهای بین المللی است. است. ثروتمندترین افراد اروپا در این شهرزندگی میکنند .

به همین دلیل ، فرصت های شغلی زیادی برای دانشجویان وجود دارد. تنها دلیلی که زوریخ نتوانسته رتبه بهتری در آن کسب کند هزینه بالای زندگی است. زوریخ جزء گرانترین شهرهای جهان است.

اما برای دانشجویان بین المللی این هزینه ممکن است با شهریه نسبتاً پایین این کشور جبران شود. زبان اصلی شهر زوریخ آلمانی است.این شهر جزء بهترین شهرهای دانشجویی سوئیس است.

دو دانشگاه سوئیس یعنی دانشگاه زوریخ و موسسه تکنولوژی فدرال سوئیس جزء برترین دانشگاه های جهان هستند.

لوزان

لوزان پنجمین شهر بزرگ سوئیس است و بعد از زوریخ جزء بهترین شهرهای دانشجویی سوئیس است.این شهر دارای طبیعت زیبا و امکانات فراوانی است.ثروتمندان زیادی در این شهر زندگی میکنند.

لوزان علاوه بر کیفیت بالایی آموزشی دارای موسسات آموزش عالی است.دانشگاه اکول پلی تکنیک فدرال لوزان توانست رتبه 12برترین دانشگاه جهان را از آن خود کند دومین دانشگاه برتر این شهر دانشگاه لوزان است که جزء برترین های دانشگاه های جهان است.

لوزان در منطقه فرانسوی زبان سوئیس قرار دارد.این شهر از لحاظ فرهنگی بسیار غنی است شهر لوزان به خاطر داشتن مرکز تاریخی قرون وسطایی با کلیسای جامع گوتیک در قلب خود ، نزدیکی با تعدادی از استراحتگاه های اسکی و صحنه های هنری سرزنده معروف است.

دیدن مطلب
ویزای شینگن سوئیس

لوزان همچنین خانه کمیته بین المللی المپیک است ، میزبان موزه ای است که به بازی های المپیک اختصاص یافته است و در حال حاضر پیشنهاد میزبانی بازی های المپیک زمستانی جوانان 2020 را دارد. محبوبیت آن در بین گردشگران و جمعیت قابل توجهی دانشجویی آن هر دو به زندگی شبانه پر جنب و جوش آن کمک می کند.

ژنو

ژنو شهری است که بیشترین دانشجویان بین المللی را در آن پیدا خواهید کرد.این شهر جزء بهترین شهرهای دانشجویی سوئیس است.حدود 39در صد جمعیت ژنو را خارجی ها تشکیل میدهند این شهر دارای مراکز اصلی دیپلماسی در جهان است.شهر ژنو مقصدی خوب برای گردشگران است.

دانشگاه ژنو چهارمین دانشگاه برتر سوئیس و 98مین دانشگاه برتر جهان است.با تحصیل در دانشگاه های این شهر میتوانید از آموزش عای و امکانات خوب آن بهره ببرید.البته شهر لوزان سومین شهر گرانقیمت جهان است ولی امتیاز مثبت تحصیل در این شهر اخذ شهریه پایین از داشجویان است.

شهر زنو مرکز دریاچه فرانکوفون سوئیس است و دارای پایگاه دوم بزرگ سازمان ملل و تعدادقابل توجهی از سازمان های مردم نهاد است.

تحصیل در سوئیس

بهترین دانشگاه های گرجستان

فرهنگ ایتالیا

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدن مطلب
زندگی در سوئیس