شهرهای دانشجوی بلژیک

بروکسل

یکی از بهترین شهرهای دانشجوی بلژیک بروکسل است که محبوبترین شهر اروپا و پایتخت اروپا نامگذاری شده است.

چندین سازمان بین الملی در بروکسل قرار دارند.در سالهای جنگ جهانی دوم بسیاری از سازمان های مختلفی از جمله اتحادیه اروپا، سازمان پیمانی آتلانتیک شمالی{ناتو} سازمان گمرک جهانی در این شهر مستقر شدند.

بروکسل مکانی ایده ال برای دانشجویان سیاسی است.زندگی در بروکسل پر از فعالیت است. فعالیت های فرهنگی،هتل های درجه یک،بهترین رستوران های جهان،کافه های های منحصر بفرد،پارک های زیبا،مناظر طبیعی و زندگی شبانه باعث میشود زندگی در بروکسل خسته کننده نباشد.

بروکسل دارای دانشگاهای بارنکینگ جهانی بالاست کیفیت آموزشی این دانشگاه ها باعث شده بروکسل جزء بهترین شهرهای دانشجویی بلژیک باشد.

لوون

لوون شهری در شرق بلژیک ، در منطقه هلندی زبان فلاندر است. لوون که به دلیل کارخانه های تولیدی خود مشهور است ، همچنین خانه مرتفع ترین دانشگاه بلژیک KU لوون است.

در مركز لوون ، تالار قرن 15 را پیدا خواهید كرد كه با صدها مجسمه از چهره های محلی ، شخصیت های كتاب مقدس تزئین شده است.

The are Oude Markt یک میدان بلند است که دارای کافه ها و کافه هایی است که بین دانش آموزان محبوب است.

دانشگاه لوون در QSدارای رتبه 79دانشگاه های برتر جهان است وجود کیفیت بالای آموزشی این دانشگاه و شهر زیبای لوون باعث شده است این شهر جزء لیست بهترین شهرهای دانشجویی بلژیک باشد.

دیدن مطلب
بهترین دانشگاه های بلژیک

گنت

گنت شهر بندری در شمال غربی بلژیک است ، جایی که رودخانه های لی و شلت با یکدیگر ملاقات می کنند.

در دوران قرون وسطا گنت یک شهر برجسته بود. امروزه بیشتر به عنوان جزئی از بهترین شهرهای دانشجوی بلژیک و قطب فرهنگی شناخته می شود.

این مرکز عابر پیاده دارای معماری قرون وسطایی مانند قلعه Gravensteen قرن دوازدهم و Graslei است که یک ردیف از واحدهای صنفی در کنار بندر رودخانه لی است.

دانشگاه های گنت جزء بهترین دانشگاه بلژیک است و شهر آن جز بهترین شهرهای دانشجوی بلژیک است.

آنتورپ

Antwerp شهری در رودخانه شلت بلژیک است و تاریخی با قدمت قرون وسطی دارد. در مرکز آن ، منطقه الماس هزاران بازرگان، برش و پولیش قرار دارد.

معماری متمایز Flamish Renaissance آنتروپ توسط Grote Markt ، یک میدان مرکزی در شهر قدیمی مشخص شده است.

آنتورپ سرزمین سر پیترپاول روبنس{نقاش معروف} این شهر جزبهترین شهرهای دانشجوی بلژیک و به عنوان خانه الماس در جهان معروف است.

بروژ

شهر بروژ که اغلب به عنوان یک مکان دیدنی از آن یاد میشود ،در خیابان های سنگفرش شده و ساختمان های قرون وسطایی متمایز است.

بروژ پایتخت غرب فلاندر در شمال غربی بلژیک است. نقاط دیدنی مشهور ، میدان بورگ مرکز شهر با Stadhuis قرن 14th (تالار شهر) است.

میدان مارکت ، یکی دیگر از جذابیت هایی که ارزش بازدید از آن را دارد ، یک تالاب قرن سیزدهم با یک کارولون 47 زنگ و برج 83 متری با چشم انداز پانوراما است.

تحصیل در بلژیک

اقامت اروپا


برای خواندن مطلب تحصیل در هلند:

دیدن مطلب
تحصیل در بلژیک
پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.