فرهنگ استرالیا

استرالیا متنوع است

فرهنگ استرالیا  یک فرهنگ ملی یکنواخت ندارد زیرا این کشور به لطف امواج مهاجرت به دنبال استعمار اروپا در اواخر قرن 18 ، از فرهنگ های مختلفی تشکیل شده است.

پیوستن به صدها گروه بومی مهاجران اولیه انگلیس و ایرلند ، مهاجران اروپایی به دنبال جنگ جهانی دوم ، سپس جوامع آسیایی و آفریقایی در دهه های اخیر رو به رشد هستند.

در حقیقت ، یک چهارم استرالیایی ها در خارج از کشور متولد شده اند و یک چهارم دیگر نیز حداقل یک والدین دارند که در خارج از کشور متولد شده اند.

استرالیا قدیمی ترین تمدن بر روی زمین

یکی از مهمترین مؤلفه های این مجموعه فرهنگی چند گانه نخستین استرالیا است که نمایانگر قدیمی ترین فرهنگ مداوم موجود در هر نقطه از جهان است.

شواهد باستان شناسی ثابت می کند که مردم جزیره بوم گردی و تنگه تنگه قریه 60 هزار سال را در این قاره سکونت داشته اند و امروز 650،000 بومی در استرالیا زندگی می کنند که تقریبا 2.8٪ از جمعیت ملی را تشکیل می دهند.

استرالیایی ها سمبل ملی خود را می خورند

چنین فرهنگ استرالیا ی پر جنب و جوش به این معنی است که استرالیا در واقع یک غذای منسجم به اشتراک نمی گذارد – کباب بره به اندازه fettuccine یا pho یا falafel معمول است.

دیدن مطلب
بورسيه تحصيلي مقطع دكترا در استراليا

اما یک ویژگی عجیب و غریب از غذاهای استرالیایی وجود دارد: کانگورو مرتباً راه خود را در این فهرست می یابد. نماد ملی فرهنگ  استرالیا با داشتن 50 میلیون رود در سراسر کشور – دو برابر جمعیت انسان – یک وعده غذایی معمول ، به شکل استیک یا کالباس است.

علاقه زیاد استرالیایی ها به نوشیدنی

در جدول سازمان جهانی بهداشت از تشنه ترین کشورها روی زمین ، استرالیا سومین کشور پرتحرک خارج از اروپا (و در کل نوزدهم) است که هر سال 12.2 لیتر الکل را کاهش می دهد.

و با داشتن دنیای شراب سازی های شگفت انگیزی که در همه مناطق حومه شهر قرار دارد و همچنین صحنه های پررونق تولید آبجو در شهرهای ما در حال توسعه است.

استرالیایی ها از ورزش وسواس دارند

ممکن است سرگرمی ها خود را خیلی جدی نگیرند ، اما وقتی صحبت از ورزش می شود ، نمی توان همین حرف را زد.

از رویدادهای گسترده بین المللی مانند تنیس اوپن استرالیا و فرمول یک Grand Prix در ملبورن ، گرفته تا لیگ های محلی مانند AFL و NRL ، همراه با تابستان محبوب کریکت تا تمام ورزش های آبی که مایل از خط ساحلی طلایی به دست می آورند ، استرالیا است.

استرالیایی ها شهرهای نرم و ساحلی هستند

با وجود این تصویر کلیشه ای از Crocodile Dundee که در Outback می چرخد ​​، استرالیا در واقع یکی از شهری ترین کشورها روی کره زمین است. حدود 85 درصد از 25 میلیون جمعیت در 50 کیلومتری ساحل زندگی می کنند ، از جمله 10 میلیون نفر در دو شهر بزرگ سیدنی و ملبورن. زندگی میکنند.

دیدن مطلب
ویزای سرمایه گذاری استرالیا

استرالیا “کشور خوش شانس” است

از گزارش توسعه انسانی سازمان ملل یا شاخص کیفیت زندگی واحد اطلاعاتی اکونومیست بپرسید و آنها به شما خواهند گفت که استرالیا به اندازه کافی خوش شانس است که یکی از مرفه ترین کشورها روی زمین باشد.

“کشور خوش شانس” از آنجایی که این اصطلاح در نیم قرن پیش ابداع شده است ، به یک نام مستعار بسیار رایج برای استرالیا بدل شده است ، سیستم سیاسی پایدار و ثروت از منابع طبیعی برخوردار است ، یک نشانگر دقیق است.

ارزش ها و باورهای استرالیا

استرالیا یک کشور بسیار با ذکاوت و روحیه آزاد است. احترام زیادی به قانون ، آزادی های فرد و بازی عادلانه وجود دارد.

دقیقاً مانند سایر کشورها ، کسانی هستند که قانون را زیر پا می گذارند و سعی در انتخاب و آزادی افراد دیگر دارند ، اما به طور کلی ، استرالیا کشوری امن ، آزاد و با محیطی تمیز ، سبک زندگی آرام و فرهنگ آسان است.

اکثراً مردم کشور استرالیا مسیحی هستند ، جمعیت استرالیا بسیار فرهنگی است. بیشتر ادیان جهان در اینجا حضور دارند و کلیساها ، مساجد و معابد زیادی وجود دارد.

تحصیل در استرالیا

ویزای شینگن

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدن مطلب
چطور در استرالیا کار پیدا کنیم ؟