تحصیل معماری در اتریش

معماری در اتریش

معماری در اتریش

شرایط مطالعات معماری در اتریش

آیا شما یک دانشجوی معماری آینده نگر با توجه به امکان تحصیل در خارج از کشور هستید؟

آیا تحصیل در کشور زیبای اتریش را در نظر گرفته اید؟

اتریش که رسماً با عنوان جمهوری اتریش شناخته می شود ، یک کشور زیبا و محاصره شده در اروپای مرکزی است که همه کشورها توسط جمهوری چک و آلمان در شمال ، مجارستان و اسلواکی در شرق ، اسلوونی و ایتالیا در جنوب و سوئیس و محاصره شده اند. لیختن اشتاین در غرب. اگرچه این کشور به دلیل وجود کوه های آلپ مشهور کوهستانی است ، اما دارای یک معماری شگفت انگیز و غنی از هنر معماری است – سنتی که امروزه هنوز هم می توان در ساختمانها و سایر سازه هایی دید که زمینه را برای شهرهای مختلف کشور فراهم می کند.

آموزش معماری در اتریش

آموزش معماری در بیشتر دانشکده ها و دانشگاه های اصلی اتریش از جمله دانشگاه اوزیجین ارائه می شود که دوره هایی را در هر دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می دهد.

دیدن مطلب
هزینه زندگی در اتریش

در اینجا ، مانند بسیاری دیگر از موسسات اتریشی ، برنامه معماری کارشناسی ارشد برای ارتقاء یادگیری از طریق کشف طراحی شده است.

استعلام؛ تفکر چند بعدی و انعطاف پذیر؛ حل مسئله و تحلیل مسائل معماری و شهری ، ضمن آماده سازی دانشجویان برای گزینه های تحصیلات تکمیلی. علاوه بر این ، دانشگاه های اتریش به تهیه معماران کارآفرینی که به خوبی از انتظارات اجتماعی و فردی آگاه هستند اختصاص داده شده است.

در اولین سال تحصیلی، دانش آموزان اصول اساسی طراحی را فرا می گیرند ، مهارتهای اساسی معماری را بدست می آورند و پایه و اساس محکمی در معماری کسب می کنند. سال تحصیلی دوره هایی را شامل می شود که عمدتاً با معماری طراحی می شوند ، از مباحث اساسی معماری اعم از ساختار ، مصالح و تاریخ معماری گرفته تا تکنیک های تولید پروژه های سنتی و معاصر.

در سال سوم ، دانشجویان دوره هایی را برای استودیو طراحی معماری ، کنترل محیط فیزیکی ، برنامه ریزی شهری و طراحی ، حفاظت از معماری و طراحی اندازه گیری و همچنین برگزیدگان انتخاب می کنند که می توانند بر اساس مناطق مورد علاقه خود انتخاب کنند.

و در سال پایانی برنامه ، دانشجویان پروژه های سنگفرش خود را به اتمام می رسانند و دوره های مورد نیاز در زمینه اقتصاد ساخت و ساز ، مدیریت پروژه ، قانون شغلی و همچنین برگزیدگان اضافی را در حوزه های مورد علاقه خود طی می کنند.

چرا تحصیل معماری در اتریش

اتریش کشوری زیبا برای کشف است ، از قله های پوشیده از برف کوه های آلپ گرفته تا بسیاری از سازه های معروف که منظره بزرگترین شهرهای آن را تشکیل می دهد. دانش آموزان معماری به طور خاص از حجم بسیار زیاد شاهکارهای معماری که در کشور به نمایش گذاشته می شوند قدردانی می کنند و حتی از آنها غافل می شوند که بسیاری از آنها در وین ، پایتخت و بزرگترین شهر متمرکز شده اند. برخی از این ساختارهای بزرگ عبارتند از:

دیدن مطلب
بورسیه تحصیلی رایگان اتریش

ساختمان آنکر – طراحی شده توسط معمار اتو واگنر در 1995.
Hans Haus structurea ساختار مدرن تری است که توسط هانس هولین بین سالهای 1987 و 1990 ساخته شده است.
دادگاه کارل مارکس – کارل کارل در سال 1930.
Ringtrasse – شهر بزرگ امپراتور فرانتس جوزف ، به سبک باشکوه نئو گوتیک و جدید باروک ساخته شده است.
Karlskirche – بین سالهای 1715 و 1737 در وین توسط یوهان فیشر ارلاچ ساخته شده است.
Khuner Villa – ایجاد آدولف لوس ، واقع در Kreuzberg در Payerback ، اتریش.
کاخ Schonbrunn و Hofburg اوم به خانواده امپریال. این سازه ها به سبک کم نظیر و در عین حال برجسته معماری باروک طراحی شده اند.
موزر خانه – طراحی شده توسط ژوزف هافمن و بین سالهای 1901 و 1903 ساخته شده است.
Sezession House – ساخته شده در وین در سال 1896 توسط JM Olbrich.
کتابخانه سنت فلورین – طراحی شده توسط Jakob Parandtauer و Gotthard Hayberger ، و بین سالهای 1744 تا 1750 در شهر لینز ساخته شد.

تعداد کمی از کشورها هستند که می توانند با اتریش برای تحصیل در خارج از کشور رقابت کنند. این کشور علاوه بر بسیاری از سایت های جالب و سیستم عالی آموزش عالی، برنامه هایی را ارائه می دهد که به دانشجویان امکان می دهد تا یک زبان جدید بیاموزند ، تاریخ و فرهنگ مردم آن را مطالعه کنند ، و دوستان جدید خود را برای یک عمر از آنها گرامی بدارند.

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدن مطلب
مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی