شرایط مهاجرت به اتریش

مهاجرت به اتریش

مهاجرت به اتریش :اتریش کشوری کوهستانی و در مرکز اروپای مرکزی است که دارای جمعیتی در حدود 8 میلیون نفر است. آلمانی زبان ملی است. اتریش یکی از ثروتمندترین کشورها در جهان است و ساکنان آن از زندگی بالایی برخوردار هستند.

این کشور در سال 1995 به اتحادیه اروپا پیوست. اینک بخشی از منطقه شنگن اروپا و همچنین بخشی از منطقه یورو است که سفر از آنجا به سراسر اروپا را آسان می کند.

اتریش اخیراً سیستم ویزای کاری خود را تغییراتی داده و کارت قرمز-سفید-قرمز را که به اقامت دائم قانونی اعطا می کند ، معرفی کرده است.

با استفاده از سیستم “کارت قرمز-سفید-قرمز” ، افراد علاقه مند از کشورهای غیر اتحادیه اروپا می توانند براساس معیارهای عینی تشخیص دهند که آیا تحت چه شرایطی واجد شرایط مهاجرت هستند.

سیستم امتیازات مبتنی بر معیارهای زیر است:

  • صلاحیت های
  • تجربه کاری
  • توانایی های زبانی
  • سن
  • مطالعات در اتریش به اتمام رسیده است (برای کسانی که بسیار ماهر هستند)

گزینه های دیگر شامل ویزای شینگن و کارت آبی اروپا است ، برای اطلاعات بیشتر به دفتر موسسه حقوقی نوباوران تماس حاصل نمایید.

افرادی که با این کارت به اتریش مهاجرت می کنند ، لازم نیست مهارت های زبان آلمانی را قبل از ورود به کشور اثبات کنند (آنها مشمول الزام “آلمانی قبل از مهاجرت” نیستند).

دیدن مطلب
سیستم آموزش عالی جمهوری چک

با این حال ، داشتن زبان آلمانی و یا انگلیسی امتیاز محسوب می شود.

اگر مایل هستید که در اتریش برای کار ، تحصیل ، سرمایه گذاری و یا استخدام به عنوان کارگر اقدام کنید ، لطفاً با دفتر موسسه تماس بگیرید.

موسسه نوباوران بیش از 10 سال تجربه در کمک به مهاجرت به کشورها ایران دارد. این که آیا شما مایل به بازدید ، کار ، تحصیل در اتریش یا استخدام کارگران در اتریش هستید ، تیم تخصصی ما در امور مهاجرت می تواند در هنگام درخواست ویزای اتریشی یا مجوز کار ، به شما یک مشاوره  کامل، جامع و بی نقص دهد.

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *