مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری

 سرمایه گذاری در انگلستان و اقامت دائم انگلستان

سوالات خود را جهت سرمایه گذاری در انگلستان با کارشناسان مجرب موسسه حقوقی نوباروان طرح کرده و از راهنمایی وکلای موسسه حقوقی نوباروان در زمینه سرمایه گذاری در انگلستان بهره مند شوید .

ما این مقاله را برای دوستان و همراهان موسسه حقوقی نوباروان  در جهت سرمایه گذاری در انگلستان تنظیم کرده ایم تا تمامی سوالات  و ابهامات شما عزیزان در جهت مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری  پاسخ داده شود.

1- مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری و همینطور اخذ اقامت انگلستان جهت مهاجرت به انگلستان 2019 و بعد از گرفتن وکیل مهاجرتی طی چه مراحلی انجام میشود؟

2-نحوه خرید ملک در انگلستان و یا سرمایه گذاری در انگلستان و یا ثبت شرکت در انگلستان و در نهایت  اخذ اقامت انگلستان به چه صورت میباشد؟

یکی از قدرتهای بزرگ اقتصادی جهان انگلستان میباشد و در زمینه کسب وکار وتجارت بین الملل کشوری مطرح  از قرنهای گذشته تابه حال بوده است.

انگلستان یکی از بزرگترین اقتصادهای جهان و اروپا میباشد  و تعداد زیادی از بانکهای بزرگ جهان در این کشور قرار دارند.

قدمت تاریخی و جایگاه مهم این کشور در تجارت جهانی ،انگلیس را به مرکزی مهم و اصلی جهت کسب وکار وتجارت تبدیل نموده است.

بر اساس آمارهای جدید تعداد افراد ثروتمند ساکن لندن بیش از هر شهرهای مهم دیگر در جهان میباشد و این مساله نشان دهنده اعتبار بالای انگلستان در کشش کارآفرینان و سرمایه داران است .

در سالهای اخیر  قوانین متعدد برای جذب بیشتر سرمایه داران و کارآفرینان توسط دولت انگلستان به تصویب و اجرا در آمده است.

به همین دلیل اکنون زمان بسیار خوب برای مشتاقان به سرمایه گذاری در انگلستان و راه اندازی کسب و کار است تا ضمن فعالیت در یکی از اصلی ترین مراکز تجاری و مالی دنیا ،اقامت این کشور را برای خود و دیگر اعضای خانواده بدست آورد.

چنانچه شما بزرگواران متقاضی مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری هستید، وکلای برتر موسسه حقوقی نوباروان اطلاعات کامل و تخصصی جهت مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری را در اختیار شما قرار میدهند.

دیدن مطلب
اخذ تابعیت از طریق ازدواج در کشور فرانسه

ویزای کارآفرینی با سرمایه با ۵۰ هزار پوند :

این نوع ویزا مختص کارآفرینانی میباشد که هدف تاسیس شرکت و یا کسب و کاری در انگلستان دارند و برای این امر نیازمند انجام شروط زیر می باشند :

 • دارایی ۵۰ هزار پوند پول نقد در زمانی که متقاضی در داخل انگلیس با ویزای کار آفرین باشد .
 • انتقال پول از مسیر بانک به انگلستان باید امکان پذیر باشد .
 • اخذ حداقل ۵۰ هزار پوند به عنوان سرمایه از شرکتها وموئسسه های مورد تایید دولت انگلستان .متقاضی باید با ارائه Business Plan و دیگر مدارک مرتبط به این سازمانها، آنها را نسبت به سوددهی برنامه خود متقاعد نماید.
 • اگر جلب اعتماد این موسسات حاصل گردد، متقاضی نیازی به استفاده از سرمایه شخصی ود ندارد.همچنین دانشجویانی که در انگلستان تحصیل می کنند، می توانند از این روش جهت تبدیل ویزای خود اقدام نمایند.
 • داشتن مدرک آیلتس با حداقل نمره ۵٫۵ در هر 4 مهارت آزمون و یا داشتن مدرک دانشگاهی مورد تایید از کشوری انگلیسی زبان .(شهروندان انگلیسی زبان از این شرط معاف میباشند).
 •  آمادگی جهت شرکت در مصاحبه با مامور ویزا و همراه داشتن Business Plan و برنامه های کاری . ویزای برای سه سال صادر میگردد و امکان همراهی همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال مویثر میباشد. همچنین همراهان دارای حق کار و تحصیل میباشند.
 • متقاضی این امکان را دارد که تا ۶ماه در سال خارج از انگلستان باشد، ما اجازه کار در شرکت دیگری به عنوان کارمند را دارا نیست.
 • بعد از گذشت سه سال ،چنانچه  ۵۰ هزار پوند سرمایه نقد موجود باشد و با ایجاد دو فرصت شغلی تمام وقت، ویزا برای دو سال دیگر تمدید میگردد و پس از گذشت ۵ سال اخذ اقامت دائم امکان پذیر می باشد .

چنانچه در مورد شرایط مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری ، و همچنین مقدار بودجه لازم جهت سرمایه گذاری در انگلستان نیاز به راهنمایی دارید.

سرمایه گذاری ۱ میلیون پوندی

روش دیگر سرمایه گذاری ۱ میلیون پوندی می باشد که این برنامه بوسیله دولت انگلستان طرح ریزی و اجرا شده است .

هدف از این برنامه جذب متخصصین که دارایی های زیادی دارند همراه با خانواده هایشان با روش سرمایه گذاری در انگلستان است.

این روش سرمایه گذاری به شکلی طرح ریزی گشته که به سرمایه گذار این اجازه را  می دهد تا با ویزای سه ساله وارد خاک انگلستان شود ، و در چنانچه متقاضی شرایط لازم جهت اقامت را درست انجام دهد ، ۲ سال دیگر نیز اجازه دارد ویزای اقامت خود را تمدید کند که  در جمع امکان اقامت ۵ ساله را مهیا نماید.

دیدن مطلب
مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک

بعد از گذشت ۵سال اقامت موقت در انگلستان ، متقاضی می تواند برای اخذ اقامت دائم انگلستان اقدام کند.

در این طرح سرمایه گذار باید بتواند مبلغ زیادی از سرمایه اش را به انگلستان برای اخذ اقامت انتقال بدهد.

در این طرح برعکس دیگر طرح ها، جهت مهاجرت که متقاضی برای ورود به خاک انگلستان حتما  نیازمند به پیشنهاد شغلی است، افراد این گروه دیگر نیازی داشتن کار و شغل ندارند و دارایی مبلغ یک میلیون پوند اکتفا میکند.

افراد زیر می توانند جهت سرمایه گذاری 1 میلیون پوندی در انگلستان اقدام نمایند :

 • چنانچه فرد متقاضی مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری در هنگام ارائه تقاضانامه در خاک انگلستان ساکن بوده و  این هدف را دارد که در دسته سرمایه گذاری یک میلیون پوندی (تبدیل ویزا به دیگر گروه ها ) اقدام کند.
 • و یا اگر تقاضا کننده به عنوان سرمایه گذار گروه اول با سیستم قبلی در انگلستان اقامت دارد و میخواهد تمدید اقامت خود را در گروه سرمایه گذاری انجام دهد.
 • اگرمتقاضی در خارج از انگلستان می باشد و می خواهد مهاجرت در گروه سرمایه گذاری یک میلیون پوندی را انجام دهد.جهت واجد شرایط بودن در این دسته سرمایه گذاری و طبق سیستم امتیاز بندی جدید،  متقاضیان مبلغ یک میلیون پوندی، می توانند ۷۵ امتیاز  کسب نمایند .این پول باید نزد متقاضی و همچنین دارای قابلیت انتقال به انگلستان  باشد.

امتیازات برای متقاضی : 

 • متقاضی باید یک میلیون پوند در اختیار داشته باشد و این پول قابل انتقال باشد
 • داشتن دو میلیون پوند که میتواند نیمی از آن بصورت وام از بانکهای معتبر باشد.
 • “متقاضی باید حتما ۷۵ امتیاز جهت اخذ ویزا را کسب نماید”
 •  متقاضیان این گروه نیازی به داشتن مدرک زبان انگلیسی و همچنین داشتن دیگر هزینه های همراه را بنا بر سیستم امتیاز بندی جدید را ندارند .
 • این دسته از متقاضیان برعکس گروه های دیگر که می بایست پول کافی در هنگام ورود به خاک انگلستان را داشته باشند، دیگر نیازی به همراه داشتن مبلغ ذکر شده ندارند.

جدول امتیازات :

 • داشتن 1 میلیون پول نقد : 30 امتیاز
 • برای سرمایه گذاری حداقل  هزار ۷۵۰ پوند از سرمایه در انگلستان در اوراق مشارکت دولتی ،سهام و غیره…. :30 امتیاز(سرمایه گذاری در مسکن و املاک از این قانون مستثنی است.)
 • چنانچه متقاضی سرمایه گذاری در ۳ ماه اول بعد از اخذ ویزا جهت سرمایه گذاری اقدام کند : 15 امتیاز
دیدن مطلب
امور قراردادها

چنانچه در مورد شرایط مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری ، و همچنین مقدار بودجه لازم جهت سرمایه گذاری در انگلستان نیاز به راهنمایی دارید.

ویزای ۲۰۰ هزار پوندی انگلستان:

صاحبان تجارت باید توانایی انتقال مبلغ دویست هزار پوند به عنوان سرمایه به انگلستان را داشته باشند.

افراد متقاضی مهاجرت به انگلستان در این دسته  نیاز به ارائه مدرک اشتغال ، دعوت شدن به کار و یا پیشنهاد شغلی ندارند و میبایست بعد از ثبت شرکت در انگلیس، نسبت به انجام فعالیتهای تجاری ، بازرگانی و اقتصادی مطابق قانون تجارت بریتانیا اقدام کند.

 • تجاری که در گروه اول و با سیستم قبل در انگلستان بوده و تصمیم  تمدید اقامت خود را در این گروه دارند .
 • افرادی که در خارج از انگلستان اقامت می کنند و تصمیم به مهاجرت انگلستان در دسته صاحبان تجارت  200 هزار پوندی دارند. (متقاضی مهاجرت به انگلستان باید ۹۵ امتیاز در گروه صاحبان تجارت کسب کند).
 • طبق سیستم امتیاز دهی اداره مرزبانی بریتانیا ، فرد متقاضی مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری با داشتن حداقل 200 هزار پوند ( و یا معادل آن ) در بانک ، داشتن مدرک  زبان انگلیسی آیلتس 5.5 و همچنین ارائه دادن پرینت سه ماه صورت حساب بانک مبتنی بر کفایت موجودی برای تامین هزینه های زندگی خود و دیگر همراهان در انگلستان ۹۵ امتیاز کسب می نماید.
 • متقاضی مهاجرت به انگلستان در دسته صاحبان تجارت میتواند جهت تقاضای ویزای برای افراد تحت تکفل خود (همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال )اقدام کند.
 • نحوه محاسبه امتیازات مهاجرت به انگلستان در دسته سرمایه گذاری :کسب  ۷۵ امتیاز و بودن حداقل مبلغ ۲۰۰ هزار پوند سرمایه  در حساب بانکی که میبایست در انگلستان باشد و یا بشود به انگلستان انتقال داد.

چنانچه در مورد شرایط مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری ، و همچنین مقدار بودجه لازم جهت سرمایه گذاری در انگلستان نیاز به راهنمایی دارید.

 امتیاز دهی

داشتن مدرک زبان ( آیلتس  4.5 ) : ۱۰ امتیاز

پرینت سه ماه صورت حساب بانکی مبتنی بر داشتن موجودی برای تامین هزینه زندگی خود و همراهان تحت تکفل : ۱۰ امتیاز

برای اخذ ویزا مهاجرت انگلستان در دسته صاحبان تجارت ،کسب حداقل ۹۵ امتیاز ضروری است.

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *