مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک

مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک – در سال 2018 مهاجرت به روسیه به طریق خریداری ملک افزایش چشمگیری داشته  و به این وسیله تقاضای به مهاجرت به روسیه با افزایش سفرهای توریستی ایرانیان به روسیه افزایش داشته است .

هدف از نگارش این متن ارائه اطلاعاتی در مورد مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک است  و همانطور که مطلع هستید، یکی از روش های سرمایه گذاری در کشور خارجی خرید ملک به حساب میاید.

موسسه حقوقی نوباوران این افتخار را دارد تا در این مقاله اطلاعات جامعی در مورد مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک را در اختیار شما عزیزان بگذارد.

توصیه ما به شما متقاضیان مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک این است که پیش از هر نوع اقدامی در جهت مهاجرت و اخذ تابعیت و اقامت با موسسه حقوقی نوباوران  در تمام کشور تماس حاصل نمایی

د و از مشاوره تلفنی و حضوری ما بهره مند گردید.

روسیه کشوری بسیار پهناور به پایتختی مسکو میباشد با تاریخی بسیار غنی.زبان رسمی این کشور روسی است.

در این متن روشهای مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک بررسی می شود .

بازار مسکن روسیه از ابتدای دهه 90 میلادی تغییرات زیادی را تجربه کرده است. اقتصاد پویا باعث افزایش قیمت ها شده است. طی 4 سال گذشته همواره آپارتمانهای مدرن مرکز شهر در دسترس خریداران بوده اند.

مقدار معمول ساعات کار در روسیه حدود ۴۰ ساعت در هفته میباشد. روزهای کاری از دوشنبه تا جمعه میباشد و بنا بر قانون کار روسیه، کار کردن بیش از 48 ساعت در هفته برای یک کارمند غیر قانونی می باشد. این قانون برای همه یکسان است.

دیدن مطلب
شرایط تحصیل در اتریش

در روسیه شهروندان بدون اینکه در نظر گرفته شود ملیت یا نژاد آنها ، دارای حقوق برابر کاری می باشند و  زنان در روسه از مزایای  کاری، فراغت و همچنین دارای امنیت اجتماعی و حقوق مساوی به مانند به مردان می باشند.

انواع آپارتمان ها در روسیه

انواع آپارتمان های لاکچری، مجموعه های نخبه (با بالاترین استاندارد)، ساختمانهای به سبک غربی ( evroremont ) ، بالاتر از حد معمول ​​(بازسازی آرایشی و بهداشتی) و همچنین مجتمع های استاندارد ( متوسط ​​و یا کیفیت پایین ) که قابل دسترسی میباشند.

ساختمانهای انحصاری، لوکس و نوساز با با کیفیت ترین مصالح ساختمانی ساخته شده است.آپارتمان غربی برای عموم مردم مناسب میباشند.

قانون اجاره ملک در روسیه بستگی به شرایط طرفین قرارداد دارد. موارد کرایه ساختمان ثابت مشمول خدمات آب، گاز ، تلفن و گرمایش می شود. چنانچه قیمت ملک افزایش داشته باشد، اجاره نیز بصورت طبیعی افزایش خواهد داشت.

اجاره نامه به صورت کتبی میباشد و طرفین قرارداد آن را امضا میکنند.قرارداد به زبان روسی می باشد.دوره اجاره نامه می تواند در قرارداد مشخص نباشد.

در قرارداد اجاره ساختمان طی یک دوره ثابت، موجر می تواند با اطلاع در هر زمان،1 تا 3 ماه به قرارداد پایان دهد. صاحبخانه می تواند قرارداد را به موقع خاتمه دهد مگر آنکه مستاجر قرارداد را نقض کند (یعنی اگر مستاجر نتواند 6 ماه هزینه اجاره را پرداخت کند).به طور معمول، اجاره به صورت ماهیانه یا به صورت سه ماهه پرداخت می شود.

در بازار مسکن اجاره می تواند به دلار و پول نقد رایج باشد.با اجازه از صاحب خانه، مستاجر حق دارد که حقوق خود را به آپارتمان منتقل کند، و یا در غیر اینصورت آن را انتقال دهد. مستاجر می تواند تغییراتی در اموال خود انجام دهد.قرارداد اجاره برای 1 سال یا بیشتر باید در اداره ثبت نام ثبت شود. این یک روش طولانی است که نیاز به همکاری دو طرف دارد.

بیمه اموال در روسیه

اکثرا آپارتمان های کشور روسیه بیمه می گردند، مگر اینکه ملک هایی وجود داشته باشند که ارزش بسیار بالایی باشد. میزان بیمه به مقدار 0.5 الی 1 درصد میباشد.

دیدن مطلب
شرایط تحصیل در مجارستان

نکاتی در خصوص خرید ملک در کشور روسیه

  • اکثر موجر ها تمایلی به اجاره دادن منزل به غیر روسی ندارند و به طور مشخص در آگهی ذکر می‌کنند که به مردم آسیایی و شرقی اجاره نمی‌دهیم. دلیل این رفتار تجربه بدی است که مالکان از مستاجرهای اهل کشورهای تازه استقلال یافته دارند.
  • بعضی از تاجیک ها و ازبک ها و… به اسم یکی دو نفر خانه اجاره می کنند، بعد برای کم کردن هزینه ها، با چندین نفر  شریک می شوند و خانه را خراب می کنند. و در آخر پاتوق خلافکاران و  جنایتکاران می شود، پلیس برای جلوگیری از این فساد با آنها مبارزه میکند.
  • وقتی در روسیه اقامت دارید، باید اقامت خود را ثبت کنید(به صورت دانشجو، توریست، کاری..) که به ثبت نشانی محل اقامت،      “رگیستراتسیا” یا همان “رجیستر”می‌گویند.
  • قانونا وقتی آپارتمان اجاره می‌کنید،باید در همان محل رجیستر شوید. اما بیشتر مالکان علاقه ای به صدور رجیستر برای مستاجران ندارند. یا باید با مالک به توافق برسید، که غالبا هزینه کمی به مبلغ اجاره اضافه می‌شود، یا بتوان از طریق دیگری، رجیستر تهیه کرد.

در این مقاله اطلاعاتی در باب  اقامت روسیه از طریق خرید ملک را بدست آوردیم. اما موردی که در این قسمت باید گفت این است که با خرید ملک در کشور روسیه نمی توان به اقامت دائم این کشور دست پیدا کرد و نیز با توجه به شرایط حاکم بر اقامت این کشور می توان گفت که توصیه حقوقدان ها به شما متقاضیان خرید ملک این است که شرایط خرید ملک در  دیگر کشورها را مورد بررسی قرار دهید و از این طریق خرید ملک به اقامت کشور مورد نظر دست پیدا کنید، که یکی از این کشورها پرتغال است که مورد توجه بسیاری از مردم در سراسر جهان است.

یکی از مزیت های کشور پرتغال در باب خرید ملک در کشور پرتغال مدت اقامت در کشور پرتغال است که به مدت 7 روز در 365 روز می باشد که توانسته برای سرمایه گذاران خارجی انگیزه بسیار خوبی در خصوص سرمایه گذاری با کمترین مدت زمان اقامت داشته باشد. مزایای دیگر خرید ملک در در این کشور وام های بانکی است که روی ملک می دهند.

دیدن مطلب
ترکیه پناهندگی

همانطور که گفته شدخرید ملک در کشور روسیه از مزیت های زیادی برخوردار است که توصیه نوباوران این است که قبل از هرگونه اقدامی در مورد خرید ملک در کشور پرتغال و پرداخت هزینه های گزاف، با موسسات ما در سراسر کشور تماس حاصل فرمائید و از مشاوره های ما در خصوص سرمایه گذاری و اطلاع از شرایط اینگونه ویزاها بصورت کاملا تخصصی بهره مند شوید.

هزینه های زندگی در کشور روسیه

هزینه های زندگی و تحصیل در روسیه نسبت به شهر محل سکونت، دانشگاه و مقطع و رشته تحصیلی که فرد دارد متغیر است. این کشور برای سهولت کردن هزینه ها برای دانشجویان راهکارهایی را ارائه کرده است که می توانند با ارائه کارت دانشجویی از این مزایا بهره مند شوند، که شامل سیستم حمل و نقل عمومی رایگان برای دانشجویان است. همچنین در خوابگاه های دانشجویی امکاناتی از قبیل اینترنت پرسرعت رایگان،  سفارش غذا با قیمت مناسب و در نهایت کتابخانه و سالن مطالعه با شرایط ایده آل در نظر گرفته شده است.

هزینه زندگی و اقامت در کشور روسیه ماهانه بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ دلار می باشد.هزینه های روزانه زندگی در شهرهای سن پترزبوگ و ولگاگراد از هزینه های زندگی در مسکو کمتر است:اگر هزینه های مسکن در شهر مسکو را کنار بگذاریم هزینه های زندگی در این شهر بسیار کم تر از غرب خواهد بود.

تحصیل در روسیه

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *