شرایط مهاجرت به کانادا و نحوه اخذ اقامت کانادا

مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم در کانادا چگونه است؟

راه های مهاجرت به کانادا کدامند؟

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل چگونه است؟

مهاجرت به کانادا مجموعه ای از قوانین، مقررات، دستورالعمل ها و سیاست ها است که مجوز ورود هر فرد به کانادا است. امروزه مهاجرت به کانادا نقش مهمی در تاریخ کانادا ایفا کرده است.

کانادا کشوری است که به واسطهٔ تاریخ، جاذبه‌های شهری و تفریحی، سیاستگذاری عمومی و فرهنگ پذیرندهٔ مردم آن، مقصد مطلوب و جذابی برای مهاجران است.همچنین کانادا با بهره مندی از امتیازاتی مانند امکان تحصیل در دانشگاه های معتبر و مطرح بودن در سطح جهانی، شرایط اقتصادی مناسب و رفاه بالای زندگی، پیدا کردن شغل‌ و … مقصدی مناسب برای مهاجران است.

آشنایی با کشور کانادا

کانادا در شمالی‌ترین قسمت قاره‌ی امریکا قرار گرفته است. کانادا، دومین کشور بزرگ دنیاست ولی تنها حدود 40 میلیون نفر جمعیت دارد. کانادا بيشتر از 70000 کيلومتر پهنا دارد، به همین خاطر یکی از پهناورترین کشورهای دنیا به شمار می‌آید. تعداد کم جمعیت در مقایسه با وسعت این کشور باعث شده فاصله‌ی شهرها از هم زیاد باشد و تراکم جمعیت در کانادا کم شود.

روش های مهاجرت به کانادا

در حال حاضر بیش از ۶۰ برنامه مهاجرتی یا روش مختلف مهاجرتی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد. این موضوع باعث شده که مهاجرت به کانادا برای هر کس منحصر به فرد باشد. از رایج ترین روش‌های مهاجرت به کانادا می‌توان موارد زیر را نام برد:

1- مهاجرت به کانادا از طریق خانواده

کسانی که کارت اقامت دائم کانادا خود را دریافت کرده اند،می‌توانند اسپانسر بستگان‌ خود شوند تا به کانادا آمده و به کار یا تحصیل در کانادا مشغول شوند.

شرایط فرد حامی باید دست‌کم ۱۸ سال داشته باشد و شهروند کانادا بوده یا اقامت دائم کانادا را داشته باشد. حامی باید از عهدهٔ هزینه‌‌های مالی و تامین نیازهای اولیهٔ فرد مورد حمایت شده از جمله محل اقامت، خوراک و لباس برآید.

 • راه‌های مهاجرت به کانادا برای والدین و پدر بزرگ و مادربزرگ

از روش هایی که باعث آورد والدین، پدربزرگ و مادربزرگ به کانادا می شود، روش برنامه ی  ادغام خانواده است که هر سال شرایط پذیرش آن محدود می‌شود.

برنامه‌ی دیگر اخذ سوپر ویزا ا‌ست که به والدین، پدربزرگ و مادربزرگ اجازه می‌دهد با دریافت ویزای چند  طولانی مدت در مدت زمان ۱۰ سال اقامت کانادا را کسب نمایند. انتخاب کدام برنامه‌ ی مهاجرتی برای ورود به کانادا اهمیت چندانی ندارد زیرا پیش از هر چیز لازم است که والدین، پدربزرگ و مادربزرگ برای مهاجرت به کانادا واجد شرایط باشند.

 • راه‌های مهاجرت به کانادا برای همسر و فرزندان

طرح ادغام خانواده برای همسر و فرزندان نیز وجود دارد تا بتوانند با اثبات اینکه واجد شرایط برای زندگی در کانادا هستند برای مهاجرت به کانادا اقدام کنند. همچنین افرادی که با یک تبعه ی کانادایی ازدواج کنند می توانند پس از گذشت۶ ماه به کانادا مهاجرت کنند.

 • راه‌های مهاجرت به کانادا برای دیگر بستگان

یکی دیگر از این برنامه ها می‌توان به درخواست مهاجرت دوست یا کسی که نسبت خانوادگی دارد اشاره کرد. که این درخواست معطوف به بعضی ایالت‌ها موجود در کانادا می باشد که برای سایر بستگان افراد مقیم کانادا را ارائه دهد.

2- مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

یکی از روش‌های اخذ ویزای کانادا می‌باشد که نسبت به دیگر روش ها سریعتر است. دانشجویان می‌توانند اقامت موقت کانادا را با استفاده از ویزای دانشجویی کانادا دریافت نموده و پس از اتمام تحصیل ویزای خود را تمدید نمایند تا بتوانند اقامت دائم را اخذ نمایند. نمایند.

کانادا سالانه بیش از 300،000 دانشجو در رشته های مختلف از سراسر دنیا می پذیرد. اگر قصد ادامه تحصیل در کانادا ،در یکی از موسسات آموزشی را دارید،می بایست برای اجازه تحصیل در کانادا درخواست خود را ارائه دهید.
متقاضیان باید ابتدا دوره‌ی تحصیلی لیسانس، فوق لیسانس و یا دکتری و یا کالج خود را با توجه به رشته تحصیلی خود انتخاب نمایند و پس از اخذ پذیرش از دانشگاه مربوطه درخواست ویزا دهند.

اگر شما هم از متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل هستید، کارشناسان ما با ارائه خدمات مشاوره ای و آگاهی از قوانین و شرایط تحصیل در کانادا شما را در مسیر دست یابی به رویایتان همراهی می نماید.

3- داشتن مهارت و تخصص در کار برای مهاجرت به کانادا

اگر شما شخصی حرفه ای در شغل و تخصصی هستید، مهاجرت به کانادا از طریق کار و تخصص میتواند مناسب ترین گزینه برای مهاجرت شما به کانادا باشد.

کانادا پذیرای افرادی‌ است که در طی اقامت دائم خود در این کشور با استفاده از توانایی و مهارت شان در انجام کار در راستای رسیدن به رشد اقتصادی کانادا موثر باشند.

از این رو افراد توانمند در عرصه‌ی کار و فعالیت می‌توانند از طریق  مهاجرت کاری ویزای اقامت دائم خود را دریافت کنند. این ویزا اجازه می دهد که متقاضی به همراه خانواده‌اش به کانادا مهاجرت کند.

مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

چنانچه برنامه ی مهاجرت به کانادا به عنوان یک کارگر ماهر را دارید باید از طرح‌ها و برنامه‌های مختلف در این زمینه اطلاع داشته باشید این برنامه‌ها شامل:

کارفرمای حرفه‌ای فدرال: این برنامه مختص به افرادی ا‌ست که از تجربه‌ و تخصص کاری بالایی برخوردارند و قصد دارند در ایالت‌های خارج از کبک اقامت نمایند.

دیدن مطلب
ارزشیابی مدارک تحصیلی در چک

کارکنان توانای کبک: متقاضیانی که قصد مهاجرت به کبک را دارند شامل این طرح هستند. این برنامه سریع‌ترین راه مهاجرت به کانادا است و به متقاضیان این روش گواهینامه‌ی کاندیدای ایالتی می‌دهد که این مورد در اکثر موارد باعث می‌شود روند کسب اقامت در کانادا سریعتر از سایر روش‌ها باشد. بسیاری از کارفرمایان کانادایی متقاضی کارگران ماهر خارجی برای تکمیل کادر خود هستند از این رو این گزینه از مهاجرت برای افراد توانا بسیار مفید می باشد.

4- مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری

مهاجرت سرمایه گذاری یکی از راه های مهاجرت و اخذ اقامت در کانادا میباشد، کانادا در زمینه‌ی مهاجران سرمایه‌گذار جذب افرادی می‌شود که در طول پروسه‌ی سرمایه‌گذاری قادر باشند در بهبود اقتصاد کانادا موثر باشند.

طرح جذب سرمایه‌گذاران و کارآفرینان افرادی که خارج از کانادا هستند اما در کانادا سرمایه‌گذاری کرده‌اند به این منظور ارائه شده که با ترویج توسعه‌ی اقتصادی و بهبود بازار کار، اقتصاد در کشور همچنان رو به رشد باشد.

خود اشتغالی: مخصوص کسانی است که توانایی و تجربیات کارهایی از قبیل کشاورزی، ورزش و یا هنر را داشته باشند.شرط پذیرش در این گزینه حداقل داشتن سابقه‌ی ۲ سال فعالیت در یکی از این زمینه‌ها است.

البته پذیرش در این مورد بسیار محدود است زیرا سالانه افراد زیادی از این روش اقدام به مهاجرت می‌کنند و فقط تعداد محدودی از این افراد پذیرفته می‌شوند.

سرمایه گذاری در کانادا دارای شرایط خاصی است و متقاضیان در صورت داشتن شرایط می توانند از امکانات این ویزای سرمایه گذاری بهره مند شوند. افراد میتوانند پس از اخذ ویزای سرمایه گذاری نسبت به اخذ شهروندی این کشور از طریق سرمایه گذاری اقدام نمایند.

5- مهاجرت به کانادا از طریق کاندید ایالتی

برنامه‌ی مهاجرتِ استانی کانادا در واقع میتوان گفت یکی از زیرشاخه‌های اکسپرس اینتری محسوب میشود و به متقاضیان این فرصت را می‌دهد تا بر اساس تخصص و مهارت‌ ها برای اقامت دائم در استانی خاص در کانادا گزینش شوند.

البته کبک و نوناووت سیستم انتخابی بخصوصی دارند . هر استان و ناحیه ای از کانادا برنامه‌ی مهاجرتی مستقل خود را دارا هستند و سیستم گزینش آنها تفاوت دارد.

این روش یکی از مهمترین و سریع راه های مهاجرت به کانادا می باشد. این ایالت‌ها می بایست موافقت‌نامه‌ ای را امضا کنند که در آن اجازه دارند مهاجران را انتخاب و به نیازهایشان رسیدگی نمایند.

سایر ویزاها برای ورود به کانادا

 1. ویزای گردشگری یا موقت کانادا Temporary Resident Visa
 2. اجازه حضور موقت در کانادا Temporary Resident Permit

 برنامه ورود اکسپرس

برنامه مهاجرت کانادا که به مهاجران امکان می دهد در کانادا به عنوان یک کارگر ماهر از طریق Express Entry زندگی و کار کنند . سیستم جدید به شهروندی و مهاجرت کانادا (CIC) اجازه می دهد تا مهاجران ماهر و یا دارای مدارک مربوطه را تحت برنامه های مهاجرت اقتصادی فدرال ، ارزیابی و استخدام و انتخاب کنید.

برنامه کارگر ماهر فدرال (FSWP)
برنامه معاملات ماهر فدرال (FSTP)
کلاس تجربه کانادا (CEC)
برنامه Express Entry همچنین به استانها و قلمروهای منحصر به فرد اجازه می دهد تا از این سیستم استفاده کنند تا بتوانند نامزدهای مناسبی را به عنوان بخشی از برنامه های انتخاباتی استان انتخاب کنند تا خواسته های بازار کار برآورده شود.

حمایت مالی کلاس خانواده

حفظ روابط خانواده خانواده همچنان گوشه ای از سیاست مهاجرت کانادا است. خانواده های کانادایی می توانند از بستگان خود حمایت کنند تا به طور دائم به کانادا بیایند. برای اینکه واجد شرایط حمایت از خویشاوند خود باشید ، باید یک شهروند کانادایی یا اقامت دائم باشید . همچنین چه کسی می توانید حمایت مالی کنید: همسر و فرزندانتان زیر 22 سال (برخی موارد استثنا در این مورد وجود دارد). حمایت از والدین یا مادربزرگ شما در حال حاضر دیگر جزء موارد نیست. با این حال ، شما می توانید آنها را در دسته سوپر ویزا رده بندی کنید.

ویزای کار LMIA

بسیاری از متقاضیان مهاجرت به کانادا ابتدا پیشنهادات شغلی کانادا را دریافت می کنند ، برای ویزای کار اقدام می کنند و بر همین اساس به کانادا مهاجرت می کنند. LMIA شامل تامین امنیت یک پیشنهاد کار در کانادا، داشتن کارفرمای کانادایی برای LMIA هر چند سرویس کانادا و سپس متقاضی درخواست برای اجازه کار پس از LMIA تایید شده است اعمال می شود. این روند بسیار پیچیده است اما می تواند به اقامت دائم کانادا منجر شود.

برنامه های نامزد استان (PNP)

PNP مسیر تبدیل شدن به یک روشی محبوب برای مهاجرت به کانادا است. استان های کانادا مانند آلبرتا ، انتاریو ، بریتیش کلمبیا و دیگران برنامه های مهاجرتی خود را توسعه داده اند که اغلب منجر به یک روند سریع می شود. با این حال ، مقوله PNP معمولاً نیاز دارد که متقاضیان پس از ورود به کانادا در استان های مربوطه سکونت کنند. علاوه بر این ، بیشتر PNP ها برای واجد شرایط بودن به یک کار شغلی از یک کارفرمای کانادایی نیاز دارند.

مهاجرت سرمایه گذار کانادایی

سرمایه گذار برای افراد با ارزش حساب خالص بالا که صاحب کسب و کار موفق در خارج از کشور هستند طراحی شده است. آنها با اجازه دادن به افراد تجار با تجربه در اقتصاد کانادا می توانند به رشد و شکوفایی کلی کانادا کمک کنند. در اصل دو برنامه سرمایه گذار در کانادا وجود دارد: برنامه سرمایه گذار فدرال و برنامه کبک. هر دو برنامه تا حدودی مشابه هستند و نیاز دارند که متقاضیان ارزش خالص بالایی داشته باشند و برای یک دوره 5 ساله سرمایه گذاری بزرگی را در یک صندوق سرمایه گذاری مصوب انجام دهند. مهاجران سرمایه گذار می توانند همسر و فرزندان خود را به عنوان وابسته به برنامه های خود بیاورند.

دیدن مطلب
بورسهای تحصیلی در جمهوری چک

ما در این مقاله سعی نموده ایم اطلاعات لازم و قوانین مربوط به مهاجرت به کانادا را به صورت کلی مطرح کنیم. در عین حال جهت اطلاع از شرایط مهاجرت به کانادا می توانید با مشاورین موسسه حقوقی نوباوران  تماس حاصل فرمایید.

معرفی کانادا

معرفی به کانادا

کانادا دارای دموکراسی پارلمانی و سیستم فدرال است. این یک سلطنت مشروطه است به این معنی که ملکه الیزابت رئیس دولت است ، اگرچه اختیارات وی در دولت محدود است و او فقط یک رئیس دولت محسوب می شود.

کانادا کشوری وسیع است که تفاوت های فرهنگی قابل توجهی در مناطق خود دارد. در سال 1867 خودمختار شد و در سال 1982 ، روابط استعماری خود با انگلیس را قطع کرد. با این حال ، کانادا پیوندهای خود را با سلطنت به عنوان عضو مشترک المنافع ملل حفظ می کند.

کانادا کشوری با تابعیت دوگانه است ، (فرانسه کانادا و انگلیسی کانادا) ، که ریشه در تسخیر انگلیس مستعمره فرانسه (اطراف کبک و انتاریو) در سال 1760 دارد. این میراث دوگانه بر مسائل سیاسی و اجتماعی مربوط به این کشور حاکم است. و تا حدی مردم خود را قطبی کرده است. جامعه فرانسوی زبان به شدت از منشأ فرهنگی و زبان آنها دفاع می کند و در برابر جذب مقاومت می کند.

زبان در کانادا

زبان در کانادا

زبانهای رسمی که در کانادا صحبت می شوند انگلیسی و فرانسوی هستند ، گرچه انگلیسی زبانان بیشتری نسبت به فرانسه دارند.

بیش از 60 زبان بومی زبان در سراسر کشور وجود دارد ، از Algonquin Cree تا Inuit.

سوابق مربوط به سال 2011 زبانهای کانادا را به شرح زیر برآورد می کند: انگلیسی (رسمی) 58.7٪ ، فرانسوی (رسمی) 22٪ ، پنجابی 1.4٪ ، ایتالیایی 1.3٪ ، اسپانیایی 1.3٪ ، آلمانی 1.3٪ ، کانتونی 1.2٪ ، تاگالوگ 1.2٪ ، عربی 1.1٪ ، سایر 10.5٪

دین و اعتقادات

دین و اعتقادات

39٪ كاتولیك (شامل 38.8٪ كاتولیك رومی ، سایر كاتولیكها٪ 2) ، پروتستان٪ 20.3٪ (شامل كلیسای متحد 6.1٪ ، آنگلیكای 5٪ ، باپتیست 1.9٪ ، لوتران 1.5٪ ، پنطیكاستال 1.5٪ ، پروتستان 4/1٪ ، سایر پروتستان 2.9 ٪) ، ارتدکس 1.6٪ ، سایر مسیحیان 6.3٪ ، مسلمین 3.2٪ ، هندو 1.5٪ ، سیک 1.4٪ ، بودایی 1.1٪ ، یهودی 1٪ ، 0.6٪ دیگر ، هیچ 23.9٪ (2011 ارزیابی)

جشن های بزرگ / جشن های سکولار

جشن های بزرگ / جشن های سکولار

روزهای جشن ملی در کانادا عبارتند از: روز سال نو (اول ژانویه) ، جمعه خوب (دو روز قبل از عید پاک یکشنبه) ، دوشنبه عید پاک ، روز ویکتوریا (آخرین دوشنبه قبل از 25 مه) ، روز کانادا (1 ژوئیه) ، روز کار ( دوشنبه اول سپتامبر) ، روز شکرگذاری (دوشنبه دوم اکتبر) ، روز یادبود (11 آبان) ، روز کریسمس و بوکس (25 و 26 دسامبر).

شرایط خانواده

شرایط خانواده

 • تا اواسط قرن بیستم ، بیشتر خانوارهای کانادا توسط زوج های متاهل اداره می شدند ، اما تا سال 2010 این آمار به میزان قابل توجهی کاهش یافته بود. این امر به دلیل این بود که بسیاری از زوج ها به جای ازدواج ، تصمیم به زندگی مشترک داشتند.
 • در اتحادیه های “قانون عادی” کانادا رسماً به رسمیت شناخته شده و تقریباً همان حقوق و امتیازات را با ازدواج های متعارف ارائه می دهند. با این حال ، مقررات مربوط به صلاحیت اتحادیه های حقوق مشترک بین استانها متفاوت است. در بریتیش کلمبیا ، لابرادور و نیوفاندلند زوج هایی که وارد اتحادیه حقوقی مشترک می شوند باید قبل از اعطای حقوق برابر با همسران متاهل خود ، دو سال با هم زندگی کنند. در انتاریو دوره سه سال یا در صورت داشتن فرزند ، یک سال است. کبک اتحادیه های قانون مشترک را به همان روشی که استان های دیگر به رسمیت نمی شناسد ، نمی شناسد و از تمهیدات مشابه به عنوان اتحادیه های حقوقی یاد می کند. این زوج ها از حقوق و مسئولیت های مشابه زوج های متاهل برخوردار هستند.
 • خانواده کانادایی طی سی سال گذشته با گرایش به خانواده های کوچکتر و افزایش والدین مجرد تغییر کرده است. در سال 2005 ، ازدواج همجنسگرایان قانونی شد و به زوجین همان حقوق در ازدواج و اتحادیه های حقوق مشترک را داد.
 • روند بیش از 70 سال زنان در خارج از خانه در 30 سال گذشته نیز تغییر کرده است. این امر منجر به برابری بیشتر خانواده ها با بیشتر مردان در مشاغل خانگی ، مراقبت از کودکان و تهیه وعده های غذایی می شود.

طبقه بندی اجتماعی

طبقه بندی اجتماعی

 • یک کشور جغرافیایی پهناور ، کانادا دارای اختلافات عظیم منطقه ای از جمله تنوع قومی است که درک منسجمی از طبقه بندی اجتماعی را پیچیده می کند. در استانهای مرکزی ، توسعه اقتصادی و ثروت درآمدهای بالاتر و برابری طبقاتی بیشتر منعکس می شود.
 • در استانهای روستایی بیشتر درآمد متوسط ​​غالباً 25٪ پایین تر از میانگین ملی با تعداد بیشتری شغل کم کارآمد و کم درآمد است که باعث ایجاد تقسیم طبقاتی می شود. در این مناطق ، تقسیم کلاس در بسیاری از تحصیل که قبل از اتمام دوره متوسطه ترک می کنند ، شامل آموزش کمتری است.
دیدن مطلب
اقامت ترکیه

نقش های جنسیتی

نقش های جنسیتی

 • در حالی که هیچ محرومیت شناخته شده ای در رابطه با جنسیت در محیط کار وجود ندارد ، روند برابری به آهستگی پیش می رود و هنوز هم برخی تعصبات وجود دارد. به عنوان مثال ، در صنعت مراقبت های بهداشتی که مردان تمایل به پیشبرد موقعیت ها را دارند می توان مثال زد. حرفه پزشکی بیشتر بر مردان حاکم است ، در حالی که زنان در نقش های پرستاری و پرورشی نماینده تر هستند
 • زن و مرد هر دو می توانند در زندگی سیاسی شرکت کنند و با وضعیت مساوی ادراک شده وارد دولت شوند. با این حال ، این در توازن جنسیتی سیاسی کلی منعکس نشده است.
  با این حال ، نقش زنان و مردان در خانه ، در طی چند دهه گذشته به طور چشمگیری تغییر کرده است که تعداد بیشتری از مردان در مراقبت از کودکان و مشاغل خانگی مشارکت داشتند.

کودکان

کودکان

 • طبق قانون کودکان از شش سالگی تا شانزده سالگی می توانند در آموزش و پرورش شرکت کنند. برای فرزندان در خانه مجاز است اگرچه این باید مطابق دستورالعمل های دولت باشد.
 • به طور سنتی مراقبت از نوزادان عمدتاً استان مادر در خانواده بوده است اما با ورود تعداد بیشتری از خانمها به محل کار ، افزایش ارائه خدمات مراقبت از نوزادان افزایش یافته است.
 • مراکز فرزندآوری پیرامون آموزش کودکان به هنجارهای مناسب اجتماعی و کنترل رفتار.
 • اگرچه والدین مجاز به استفاده از وسایل بدنی برای نظم و انضباط در كودك هستند كه این امر می تواند شامل مهارت های طاقت فرسا باشد ، اما استفاده از مجری یا ضرب و شتم كودك در عصبانیت یا قصاص ، طبق قانون كانادا منطقی تلقی نمی شود.
 • کودکان زیر دوازده سال را نمی توان متهم به جرم کرد ، اگرچه والدین می توانند از نظر مالی مسئولیت رفتار خود را بر عهده بگیرند.
  با افزایش تنوع قومی ، بسیاری از زمینه های پرورش فرزندان وجود دارد که در خصوص مباحثی مانند ازدواج ، ختنه و مدراس دینی وارد انجمن سیاسی می شوند.

اقتصاد

اقتصاد

 • به عنوان عضو سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) ، کانادا یکی از ثروتمندترین کشورها در جهان است.
 • کالاهای بی شماری از جمله محصولات جنگلی طبیعی ، کالاهای تولیدی از جمله خودرو ، روغن و مواد معدنی را تولید و صادر می کند. اگرچه بازار صادراتی اصلی کانادا ایالات متحده است ، اقتصاد آنها برای تجارت جهانی باز است.
 • تولید ناخالص داخلی کانادا در سه ماهه اول سال 2017 با رشد 3.7 درصدی همراه بود.

غذا

غذا

 • کانادا دارای میراث غنی کشاورزی و کشاورزی تولید مواد غذایی و حیوانات است. آنها به عنوان “غذای بزرگ” به ویژه گوشت طبقه بندی می شوند.
 • به طور سنتی بیشتر خانواده ها روزانه سه وعده غذایی دارند که شامل صبحانه ، ناهار و اصلی ترین وعده غذایی شام روزانه است که عصرانه میل می شود.
 • کانادا جمعیت قومی وسیع و متنوعی دارد که در سراسر کشور گسترش یافته به طوری که تغییرات قابل توجهی از وعده های غذایی و غذاهای سنتی وجود دارد.
 • غذاهای پرطرفدار در کانادا عبارتند از: “پوتین” که از کبک سرچشمه می گیرد و شامل سیب زمینی سرخ شده و پنیر فرنگی است که همراه با مزه قهوه ای است ، بیکن “peameal” کانادایی که از لاله گوشت خوک سرچشمه می گیرد و در ذرت ذرت آرد شده و گرد شده است. همچنین شربت افرا به همراه دونات ، ترش کره و پنکیک مورد علاقه بسیار خوبی است.

هنر ، علوم انسانی و فرهنگ عامه

هنر ، علوم انسانی و فرهنگ عامه

 • هیچ استانداردی برای سنت ادبی در کانادا وجود ندارد ، زیرا ریشه های انگلیس به ادبیات انگلیسی متکی است. با این وجود بسیاری از نویسندگان مشهور بین المللی در کانادا از جمله نویسندگانی همچون مارگارت آوتوود (داستان دستیار) ، LM Mongomery (آن از گبل های سبز) و رابرت مونش (Love You Forever) حضور دارند.
 • تعدادی از گالری های هنری با بودجه دولتی در اکثر استان ها وجود دارد و کانادا در تمام رسانه ها هنرمندان تولید کرده است. همچنین تعداد زیادی گالری کوچک و تعاونی کوچکتر وجود دارند که از هنرمندان جدید پشتیبانی می کنند.
 • در هنرهای نمایشی ، کانادا تئاترهای زیادی در سراسر کشور دارد. به ویژه در شهرهای بزرگتر. ماهیت تئاتر از موسیقی تا شرکت های کوچک جامعه متفاوت است. چندین شرکت متخصص در زمینه ادبیات انگلیسی از جمله جشنواره استراتفورد شکسپیر و جشنواره شاو وجود دارند که سالانه برگزار می شود و در انتاریو مستقر است.
1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *