مکان های دیدنی چین

مکان های دیدنی چین

از زمانی که جهان بیش از 700 سال پیش چین را از طریق نوشته های ماجراجو ماركو پولو كشف كرد ، ما آمده ایم كه این كشور بزرگ آسیایی،اسرارآمیز را با همه عجایبی که دارد تجسم کنیم.

حتی اکنون ، پس از چندین دهه رشد اقتصادی ، این کشور پهناور هیچ یک از جذابیت های خود را از دست نداده است.

در واقع ، تضاد بین آداب و رسوم باستان چین و دولت جدید فوق مدرن که در حال توسعه است ، تنها جذابیت ما را با فرهنگی که هزاره های زیادی به آن باز می گردد افزود.

این فرهنگی است که بسیار مورد توجه خود چینی ها قرار دارد ، همانطور که از حفظ مکان های مهم تاریخی همچون شهر ممنوعه و کاخ تابستانی در پایتخت پکن مشهود است.

پس از آن ، البته ، دیوار معروف مشهور وجود دارد ، که از 6.700 کیلومتری دریای زرد تا آسیای میانه سیر می کند ، در حالی که زیارتگاه های بی شماری از روح ادیان قدیمی دیرینه را بیرون می کشد.

به لطف ابعاد آن ، چین به عنوان یک مقصد توریستی دامنه ای بی حد و حصر برای اکتشافات است.

این که آیا شما قصد سفر در یک کشتی مسافرتی لوکس را از طریق تنگه های زیبای Yangtze ، بازدید از یک شهر شلوغ و یا به دنبال آرامش یک معبد باستانی هستید ، این کشور پر از تجربه های باورنکردنی است.

دیدن مطلب
بهترین دانشگاه های چین

با لیست ما از بهترین جاذبه های گردشگری در چین ، کارهای جالب ، غیرمعمول و پرماجرا آشنا شوید.

دیوار بزرگ چین

به قول معروف چینی ها “هیچ کس نمی تواند یک قهرمان واقعی باشد ، مگر اینکه در دیوار بزرگ بوده باشد.

، جمله ای که به وضوح اهمیتی را که در این بنای باستانی بی نظیر نشان می دهد ، دیوار بزرگ باشکوه چین (که به زبان چینی به “چانگچنگ” یا “دیوار بلند” معروف است) این دیوار پهناور از جذاب ترین مکان های دیدنی چین است

بیش از 6000 کیلومتر از قلعه های شانگهایگوان در شرق کشیده شده و تمام مسیر را به جییگوان در غرب می گذراند و از هبی ، تینسین عبور می کند.

جایی که از بهترین قسمتهای حفظ شده دیوار می توان بازدید کرد نینگشیا و گانسو است.

به طور متوسط ​​از شش تا هشت متر ارتفاع دارد. این دیوار دارای نبردها و برجهای دیدنی بیشماری است ، برخی از آنها تا7 قرن قبل از میلاد تشکیل شده.

امروز بیشترین بازدید از بخش دیوار در نزدیکی Badaling Pass در شمال غربی پکن است که به راحتی با حمل و نقل عمومی یا تورهای سازمان یافته قابل دسترسی است.

سایر بخش های مرمت شده برای بازدید شامل بخش نزدیک گوبئیکو ، در 130 کیلومتری پکن ، و در موتیانویو ، 70 کیلومتری شمال شرقی پکن است.

شهر ممنوعه و کاخ شاهنشاهی ، پکن

بزرگترین و مهمترین مکان های دیدنی چین ساختمان چین است ، یعنی شهر ممنوعه – که به کاخ شاهنشاهی نیز معروف است – در قلب پکن واقع شده است و هنگام بازدید از این کشور ضروری است آن را ببینید.

دیدن مطلب
تحصیل در چین

در زمان سلسله یوان بین سالهای 1271-1368 تشکیل شد، بخش اعظم این مجتمع که امروزه دیده می شود بین سالهای 1406 و 1420 به عنوان محل اقامت امپراتورهای مینگ و کینگ ساخته شده است.

وحود ای کاخ ها مانع ورود کسی غیر از خانواده امپراتوری و دربار آنهابوده.

این مجموعه عظیم شامل 720،000 متر مربع مساحت و توسط یک دیوار 10 متری محافظت شده با برج های دیدنی و یک محوطه وسیع محافظت می شود.

این مجموعه عظیم شامل مناطقی است که برای اهداف تشریفاتی و اداری کنار گذاشته شده اند ، و همچنین یک محل اقامت خصوصی که توسط امپراطور استفاده میشد.

در حالی که دیدن همه چیز ساعت ها طول می کشد ، جاذبه های برجسته آن شامل پنج پل مرمر و رودخانه سفید طلایی است. تالار عالی هارمونی ، یک ساختمان 35 متری که دارای تاج و تخت امپراتوری است.

این شهر یکی از بهترین مکان های دیدنی چین است. سالن ضیافت امپراتور نفیس و موزه کاخ با مجموعه بزرگ خود از آثار هنری و آثار باستانی از سلسله مینگ و چینگ است.

به جز چند مورد. از دیگر جاذبه های مهم در مجاورت کاخ شاهنشاهی می توان به میدان معروف Tiananmen ، و معبد بهشت ​​اشاره کرد، یکی از مهمترین اماکن مذهبی کشور ، که مربوط به قرن 15 است.

ارتش Terracotta

در دهه های 1970 حین حفر چاه ها در حومه شیان در دهه 1970 بود كه كشاورزان در مهمترین یافته باستان شناسی چین یعنی ارتش تراكوتا کشف کردند.

بیش از سه گودال بزرگ زیرزمینی و ساخته شده برای محافظت از مقبره امپراطور اول توزیع شده است و بیش از 8000 جنگجو به ابعاد حیات ، حدود 520 اسب و بیش از 100 ارابه همراه با بسیاری دیگر از شخصیت های غیر نظامی دیگر که قدمت آن در حدود 280 سال قبل از میلاد است.

دیدن مطلب
پنج دلیل برای درس خواندن در چین

اگرچه برخی از آنها به دلیل گذشت زمان به شدت آسیب دیدند ، اما بسیاری از مجسمه های کشف شده مجدداً مونتاژ شده اند و به عنوان یک اهمیت برای امپراتور و زندگی پس از مرگ ایستاده اند.

بخشی از قسمت مقبره امپراتور شین شی هوانگ – یکی از مهمترین و بهترین مکان های دیدنی چین است و تجربه ای فراموش نشدنی از ایستادن در مقابل این مجموعه از سربازان و اسب ها را دارد که گویی در حال بازرسی از یک رژه قرن است.

تحصیل در چین

تحصیل در روسیه

اخذ شهروندی ترکیه

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *