هزینه درس خواندن در انگلیس

تحصیل در انگلستان به طور کلی ارزان تر از تحصیل در دانشگاه های دارای رتبه یکسان در ایالات متحده است. با توجه به اینکه برنامه های تحصیلی در انگلیس نیز معمولاً کوتاه تر از برنامه های بسیاری از کشورهاست ، دانش جویان می خواهند با درس خواندن در انگلیس بهترین موقعیت را برای خود کسب کنند.

شهریه دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد انگلستان به طور کلی از 17000 دلار – 25،000 دلار (بسته به نرخ ارز در زمان تحصیل) است. به طور متوسط ​​، دانشجویان برای هزینه های زندگی در هر ماه تحصیل بین 1،300 تا 1600 دلار هزینه دارند (بسته به اینکه تصمیم دارید در داخل یا خارج از لندن زندگی کنید).

ارزش پول

مردم قبل از خرید هر چیزی ، معمولاً گزینه های خود را بررسی می کنند تا اطمینان حاصل کنند که آنها نه تنها  با بهترین قیمت خرید می کنند ، بلکه بهترین کالا را نیز دریافت میکنند.در مورد تحصیل هم این امر یکسان است. از آنجا که هزینه های تحصیلات را در ایالات متحده و خارج از کشور در نظر می گیرید و با توجه به جوانب مثبت و منفی تحصیل در انگلستان ، فراموش نکنید که ارزش پول عامل بسیار مهمی است.

دیدن مطلب
ویزای دانشجویی هند

این موضوع را در نظر بگیرید: انگلستان مناسبترین هزینه آموزشی را می تواند در بین کشورهای انگلیسی زبان داشته باشد. با تحصیل در انگلستان ، با کمترین هزینه می توانید بهترین موقعیت را کسب کنید .  نه تنها می توانید تحصیلات در سطح جهانی ، قرار گرفتن در معرض تجربه و تجربه بین المللی و فرصت سفر داشته باشید ، بلکه فرصتی برای داشتن دوست از سراسر جهان ، همگی در زمان کمتری و با هزینه کمتری نسبت به دانشگاههای آمریکا است.

محل اقامت

اقامت در محل دانشگاه برای سال اول تحصیل برای دانشجویان بین المللی که متقاضی مهلت اقامت هستند ، تضمین می شود. سالن های اقامت دانشگاه معمولاً از 85 تا 220 دلار در هفته هزینه دارند. بسته به دانشگاه ، این قیمت می تواند شامل همه یا موارد زیر باشد: اتصال به اینترنت ، عضویت در سالن بدنسازی ، بیمه ، سرویس بهداشتی شخصی ، و حتی گاهی اوقات یک سرویس تمیز کردن! همانطور که در مورد مسکن دانشگاه تحقیق می کنید ، فراموش نکنید که همه مواردی که قیمت ذکر شده را شامل می شود ، دو برابر کنید.

اقامت بخش خصوصی یا مسکن شهری بسته به نوع محل اقامت مورد نظر و مساحتی که در آن قرار دارد ، از نظر قیمت و کیفیت متفاوت خواهد بود. توجه داشته باشید که هزینه اجاره معمولاً شامل اینترنت یا هرکدام از موارد فوق نیست که با محل اقامت دانشگاه مقایسه شود. علاوه بر این ، به دلیل اینکه احتمالاً ضامن انگلیسی نخواهید داشت ، صاحبخانه ها ممکن است در هر جایی از 3 تا 12 ماه اجاره بها را برای تأمین مسکن در ساختمان خود درخواست کنند. گرچه  انتخاب مسکن در شهر دشوارتر است و در کل توصیه ما استفاده از خوابگاه دانشجویی است.

دیدن مطلب
کیفیت زندگی در اتریش

هزینه های دیگر دانشجو

وقتی صحبت از هزینه های کتاب ، مسافرت ، سرگرمی ، ضروریات و سایر نیازها و خواسته های دانشجویان می شود ، این امر تا حد زیادی به سبک زندگی و اهداف هر دانش آموز در خارج از کشور بستگی دارد. معمولاً مبلغ مورد نیاز اداره خانه – 16000 تا 20،000 دلار در هزینه های زندگی در هر سال ، بسته به نرخ ارز در زمان تحصیل – کاملاً کافی است تا اطمینان حاصل شود که هر دانش آموز دارای مکانی امن و راحت برای زندگی است ،و تامین خوراک و پوشاک است. ، در مخارج مختلفی باید صرفه جویی کنید تا در صورت بروز شرایط اضطراری پس انداز کافی داشته باشید.

چه راه هایی برای تأمین اعتبار و خرج کردن هزینه ها وجود دارد؟

دانشگاه ها می دانند که دانشجوی بودن پر خرج است (اگرچه معمولاً تحصیل در انگلیس به نسبت آمریکا بسیار ارزان است). به همین ترتیب ، آنها بورسیه های تحصیلی را بصورت گسترده در دسترس دانشجویان بین المللی قرار می دهند ، هم در مقطع کارشناسی ارشد و هم برای تحصیلات تکمیلی استفاده کنند.

اما برخلاف بورسیه های آمریکایی ، این بورس های تحصیلی به طور معمول کل هزینه شهریه و / یا هزینه های زندگی را پوشش نمی دهد.

همچنین بر خلاف دانشگاه های آمریکایی ، قبل از اقدام به بورسیه های تحصیلی ، به داشتن یک پیشنهاد از دانشگاه انگلیس نیاز دارید. بنابراین ما به دانشجویانی که به کمک هزینه بورس تحصیلی نیاز دارند توصیه می کنیم تا حداکثر بعد از ژانویه یا فوریه سال مورد نظر خود را برای حضور در دانشگاه ارائه دهند این جدول زمانی به دانشگاه ها فرصت می دهد تا درخواست شما را بررسی کنند و قبل از اتمام مهلت بورس تحصیلی ، تصمیم خود را صادر کنند.

دیدن مطلب
دانشگاه معماری در ایتالیا

کار کنید!

احتمالاً یکی از بهترین فرصتهای موجود در انگلیس ، تجربه کار بین المللی برای ثبت در رزومه شماست! به عنوان یک دانشجوی بین المللی در انگلستان ، می توانید هفته ای بیست ساعت کار کنید. دستمزد ساعتی عادی در هر جایی بین 10 تا 12 دلار است. هر دانشگاه یک مرکز شغلی دارد که می تواند به شما در جستجوی اشتغال پاره وقت کمک کند.

به طور خلاصه ، ما می دانیم که سرمایه گذاری مالی در هر چیزی یک تصمیم مهم است که به آسانی اتخاذ نشود. ما امیدواریم که این حقایق و همچنین دیدگاه اندکی به شما در تصمیم گیری متعادل و مطمئن کمک کنند.

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.