ویزا هلند

ویزای شینگن هلند

در سال1985توافقی در میان کشورهای عضو اتحادیه اروپا و4کشور عضو پیمان تجارت آزاد اروپا(EFTA}منعقد شد.طبق این قرارداد دارنده ویزای شینگن هلند و یا هر کشور دیگر،قادر است به کلیه کشورهای عضو این قرارداد به راحتی مسافرت کرده و یا از آنجا عبور کند.این ویزای معتبر توسط کشور های عضو اتحادیه اروپا وکشور های عضو پیمان تجارت آزاد اروپا داده میشود و کشور هلند یکی از عضو های این اتحادیه است وبا گرفتن ویزای شینگن هلند قادر خواهید بود به همه کشور های عضو اتحادیه اروپا سفر کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در این حوزه در موسسه حقوقی نوباوران تماس حاصل فرمائید.

نکات کلیدی برای گرفتن ویزای شینگن هلند

کلیه مدارکی که به سفارت تحویل میدهید باید به وسیله دارالترجمه رسمی به یکی از زبان های انگلیسی،فرانسه یا هلندی ترجمه شود.
هر گونه وجهی که برای تقاضا ویزا شینگن هلند پرداخت کنید،رسید آن به شما داده میشود.
برگه تقاضا ویزای شینگن هلند،ومدارک همراه آن با پاسپورت شما برای حداقل 20 روز در سفارت میماند.
اسکن تصویر و ثبت انگشتان،مراحل جمع آوری اطلاعات بیومتریکف و انگشت نگاری توسط سفارت انجام میشود.
اگر برای 3ماه به صورت دائم در یکی از کشورهای محدوده شینگن اقامت داشته باشید،مهلت استفاده از ویزا تمام شده و باید قبل از درخواست و گرفتن ویزای جدید خود برای 3ماه بیرون ازهلند و دیگر کشور های محدوده شینگن باشید.
باید برگه اصلی هر کدام از مدارک ارسالی را به کانتر مربوطه ارائه دهید.
مرکز VFS globalوقت میتواند شما را در کارهای گرفتن ویزا راهنمایی کند و اجازه مشاوره و راهنمایی به شما را ندارد.
یکی از موارد مهم برای تقاضای ویزا شینگن هلند گرفتن وقت سفارت است.
به هیچ عنوان فرصت لغو کردن و برنامه ریزی دوباره وقت سفارت تعیین شده وجود ندارد.

شرایط گرفتن ویزای شینگن هلند با دعوتنامه:

این ویزا جزء ویزا های دیدن اعضای خانواده با ملیت اروپایی است.داوطلب این نوع از ویزا اگر دوست یا فامیلی در هلند داشته باشد این امکان را دارد که از او تقاضای ارسال دعوتنامه کند.طبق قوانین کشور هلند.یعنی کسی که دعوتنامه میفرستد نقش اسپانسرشیپ یا حمایت مالی را دارد.
اگر میزبان توانایی مالی حمایت از داوطلب در زمان حضور در هلند را داشته باشد باید با ارائه کپی فیش حقوقی سه ماه آخر،و اسکن کارت اقامت،این فرم را کامل کرده وبعد از تایید شهرداری هلند،برای تقاضا کننده ویزا بفرستد.

دیدن مطلب
شرایط تحصیل در لیدن

اگر داوطلب ویزای هلند بتواند درVFSکشور خود توانایی مالی اش را برای سفر ثابت کند{توانایی داشتن پرداخت دست کم 34یورو در هر روز}دیگر نیازی به تمکن مالی اسپانسرشیپ ندارد.

اگر میزبان هلندی در ایران زندگی کند،نیازی به فرستادن دعوتنامه،تضمین استاندارد نیست.بلکه میتوان این فرم را دانلود کرده و امضای میزبان هلندی را توسط سفارت هلند قانونی کرد.

دعوتنامه ها انواع گوناگونی دارند مثل کاری،توریستی،نمایشگاهی،تجاری و تحصیلی هستند که هر کدام توضیح خاص خود را دارد.

برای گرفتن ویزای کاری هلند باید مدارک زیر را داشته باشید:

کپی از دعوتنامه رسمی شرکت
شرح توضیح کامل در خصوص سفر
مدت زمان اقانت و محل دقیق
اطلاعات کاملی از شرکت دعوت کننده
ارائه تاییدیه حساب بانکی

برای گرفتن ویزای شینگن هلند شرایط سختی برای گرفتن آن وجود دارد.وقت سفارت هلند در شرکت VFSGlobalانجام میشود.مبلغ ویزای هلند2،500،000تومان است. و این ویزا در سه نوع کاری،تحصیلی و توریستی صادر میشود. با این نتیجه پیشنهاد نوباوران به شما اینست که از کشورهای شینگن دیگر اقدام به ویزا کنید.

سخت ترین کشور برای پناهندگی و گرفتن ویزا هلند است.

برای گرفتن  ویزا شینگن هلند باید شرایط زیر را داشته باشید:

۱. داشتن دست کم دو ویزای شینگن در تاریخچه سفری:برای اخذ ویزای هلند،حتما باید دو ویزای شینگن در طول تاریخچه سفری خود داشته باشید و آخرین ویزای شینگن شما،نباید بیشتر از یک سال گذشته باشد.

۲. داشتن یک ویزای شینگن با یک ویزای معتبر دیگر:کلیه ویزاها معتبر هستند،اما ویزای برخی از کشور ها ،با در نظر گرفتن اینکه شرایط سختی دارند،دارای اعتبار بیشتری نسبت به بقیه ویزا ها دارند مثل ویزای سنگاپور،انگلیس،چین.

۳. داشتن دعوت نامه معتبر:دعوت نامه میتواند از طرف اعضای خانواده،یک شرکت و یا یک دوست باشد.کسی که دعوتنامه میفرستد باید حتما شهروند هلند بوده و دعوتنامه توسط شهرداری تایید شود.اگر تاریخچه سفری مورد تاییدی داشته باشید،نیازی به دعوتنامه نیست.

۴. گردش موجودی حساب و تمکن مالی:برای هر تن تمکن مالی باید بین 70تا100میلیون تومان باشد.ورودی و خروجی حساب در سه ماه آخر مهم نیست فقط تعداد تراکنشات مهم است.

دیدن مطلب
برترین دانشگاه های هلند

مدارک مورد نیاز  ویزای شینگن هلند:

دارای پاسپورتی با اعتبار حداقل ۷ ماهه و ۲ صفحه خالی باشید
دو عکس جدید برای پاسپورت
از بیمه مسافرتی تا سقف ۳۰۰۰۰ یورو برخوردار باشید
ارائه برنامه سفر موجه و شفاف برای مدت زمان اقامت
توان قانع کردن آفیسر پرونده از هدف سفر
ارائه گواهی تمکن مالی به انگلیسی
ارائه ترجمه گردش حساب سه ماه آخر حساب بانکی
توان اثبات برگشت به کشور محل اقامت پس از پایان مهلت ویزا
برای نظم، سلامت عمومی، امنیت داخلی و یا روابط بین‌المللی هلند تهدیدی تلقی نشوید
در لیست افراد ریجکتی ویزای شینگن دیگر کشورهای اروپایی نباشید
ارائه ترجمه سوابق بیمه کاری

هزینه ویزای هلند

هزینه ویزای شینگن  هلند 2،500،000تومان می باشد.این مبلغ هزینه گرفتن وقت سفارت،کامل کردن فرم ویزای هلند،بیمه مسافرتی،واچر هتل،رزرو بلیط رفت و برگشت و ارائه برنامه سفری است.اگر فقط تقاضا وقت سفارت داشته باشیدمبلغ آن 200،000تومان میشود.

ریجکت ویزای شینگن هلند

با توجه به شرایط سخت ویزای شینگن هلند، ریسک زیادی برای ریجکت شدن آن وجود دارد به علت نداشتن تمکن مالی بالای 70 میلیون، تاریخچه سفر نامناسب از معمولی ترین علل ریجکت شدن ویزای هلند است.

 دلایل ریجکت شدن ویزای شینگن هلند :

تاریخچه سفری نامناسب داوطلب
تمکن مالی کمتر از ۷۰ میلیون تومان برای هر تن
گردش حساب ۳ ماهه اخیر که به تائید افسران ویزا نرسد
سوء پیشینه کیفری و حقوقی
عدم اعتماد به بازگشت داوطلب

رفع ریجکت ویزای شینگن هلند/ اعتراض به رد شدن ویزای هلند

نمیتوان به ریجکت شدن ویزای شینگن هلند اعتراض کرد.شما باید حتما تا 6ماه نقص های پرونده خود را برطرف کرده و دوباره اقدام به گرفتن ویزای هلند کنید.

سفارت هلند در ایران و وقت سفارت

سفارت هلند در ایران در آدرس تهران، فرمانیه، دیباجی شمالی، خیابان سنبل، نبش ارغوان غربی، پلاک ۷ واقع شده است اما خدمات کنسولی و ویزای خود را به دفتر VFSGlobal انتقال داده . برای ارائه مدارک ویزای هلند و انگشت نگاری ویزای هلند باید به آدرس تهران، میدان هروی، خیابان موسوی (گلستان ۵)، مجتمع تجاری هروی، طبقه 4 مراجعه کنید. شما می‌توانید در روز های یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸ الی ۱۷ به این دفتر مراجعه کنید.

دیدن مطلب
میزان حقوق در هلند

ویزای تجاری هلند

ویزای تجاری هلند برای کسانی است که قصد تجارت و یا سرمایه گذاری در این کشور را دارند.میتوانید با گرفتن این ویزا به هلند سفر کرده و به شما اجازه میدهد برای مدت معینی با نظارت افسر پرونده در کشور بمانید.

ویزای کاری  هلند

برای اینکه ویزای کاری هلند را بگیرید باید ابتدا از یک کارفرمایی هلندی پیشنهاد کاری داشته باشید،و اگر به مدت 3سال بیمه داشته باشید ومالیات پرداخت کرده باشید میتوانید با ارائه آن اقدام به گرفتن این ویزا کنید.

ویزای تحصیلی هلند

:اگر قصد ادامه تحصیل در این کشور را دارید باید از یک دانشگاه معتبر پذیرش گرفته و با ارائه آن به سفارت اقدام به گرفتن ویزا تحصیلی کنید.

مدارک مورد نیاز ویزای تحصیلی عبارت است از:
کلیه ریز نمرات تحصیلی
آخرین مدرک تحصیلی

شرایط گرفتن ویزای شینگن هلند:

مدارک شغلی:
مدرک اشتغال به کار،سابقه بیمه تامین اجتماعی و….هست باید این مدارک را بطور رسمی و با مهر مربوطه ارائه کنید.

مدارک مالی:
تمکن مالی بالای 70 میلیون ، گردش 3 ماه آخر حساب، سند ملکی و … است. البته سند ملکی می تواند میتواند به یک خودرو هم باشد که حداقل قیمت آن صد میلیون تومان باشد. همه این مدارک برای اثبات توانایی مالی است.

مدارک سفر
. واچر هتل، بیمه نامه مسافرتی، رزرو بلیط هواپیما ، دعوت‌نامه و … این مدارک برای این است که ثابت شود در چه تاریخی قصد سفر دارید.
.

برای صدور ویزا شینگن هلند باید مراحلی را طی کنید تا موفق به گرفتن این ویزا شوید.

این مراحل شامل:

انتخاب نوع ویزا
تهیه مدارک مورد نیاز ویرای هلند
اخذ وقت سفارت هلند
مراجعه به سفارت هلند

تحصیل در هلند

اقامت اروپا

ویزای شینگن

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.