ویزای کار آلمان

قوانین و شرایط عمومی اخذ ویزای کار آلمان

اگر قصد گرفتن ویزای کار آلمان را دارید باید قبل از هر گونه اقدامی اطلاعاتی راجب شغل ها و بازار کار آن بدست آورید.

توجه داشته باشید کشور آلمان دو نوع ویزای کاری دارد که یکی از آن ها ویزای جستجوی کار است{obj seeker)است این ویزا بدین صورت است که شما در صورت داشتن شرایط مناسب این نوع ویزا برای شما صادر میشود.

بعد از رفتن به کشور آلمان در آنجا دنبال شغلی باشید که با حرفه و رشته شما مطابقت داشته باشد.

ویزای نوع دوم کاری آلمان بدین صورت است که شما با دریافت دعوتنامه از طرف کارفرما،شرکت و کمپانی به سفارت آلمان در کشور خود رفته و با ارائه دعوتنامه اقدام به گرفتن ویزای کار آلمان میکنید.

کارفرما،شرکت و کمپانی که برای شما دعوتنامه میفرستد حتما باید مورد تایید دولت آلمان بوده و شرایط مالی مورد نیاز را داشته باشد و باید به اداره مهاجرت آلمان اثبات کند که نیروی مد نظرش را در آلمان و یا اروپا پیدا نکرده.در آن صورت اجازه فرستادن دعوتنامه را برای شما دارد.

مدارک مورد نیاز ویزای کار آلمان و آشنایی با ارائه این مدارک

برای گرفتن ویزای کار آلمان حتما باید به نحوه جمع آوری و ارائه مدارک توجه داشته باشد.

متاسفانه در بسیاری از پرونده های درخواست ویزایی که رد شده اند به همین دلایل است که داوطلب آشنایی کاملی با ارائه مدارک نداشته و امر امر سبب ریجکت شدن درخواست او شده. حتما قبل از هر گونه اقدامی با جمع آوری و ارائه این مدارک آشنا شوید،که مشکلی در روند کار شما ایجاد نکنند.

دیدن مطلب
لیست هزینه زندگی در آلمان

ارائه پاسپورت معتبر داوطلب اصلی
ارائه مدارک تحصیل متقاضیان که حداقل آن باید کارشناسی باشد
ارائه سابقه کاری داوطلب که دست کم باید 3 سال باشد بدون نیاز به بیمه
ارائه پاسپورت معتبر داوطلب اصلی
ارائه مدارک فنی و حرفه ای و دوره ها کوتاه مدت
ارائه مدارک زبان مورد نیاز سفارت
حداقل مدرک B1 آلمانی

شرایط کار در آلمان برای ایرانیان

خبر خوشایند اینست که اکثر ایرانیانی که اقدام به گرفتن ویزای کار آلمان شده اند، موفق به اخذ این ویزا شده اند و توانسته اند شغل های خوبی در آنجا برای خودشان دست و پا کنند.

دو ویژگی که باعث میشود شانس گرفتن ویزای کار آلمان شما بالا رود داشتن تخصص در مهارتی که آلمان در آن با کمبود نیروی کار مواجه است و دوم اینکه مدرک زبان آلمانی داشته باشید.

از مشاغلی که کشور آلمان در آن کمبود نیرو دارد شغل های تاسیسات،آرایشگری،ای تی و رشته های مهندسی است.

پیشنهاد میکنیم اگر تخصصی در این حرفه ها دارید،زبان آلمانی خود را تقویت کنید و اقدام به گرفتن ویزای کار آلمان کنید به این خاطر که آلمان از بهترین کشورها برای کار و زندگی است.

شرایط و مزایایی دریافت بلو کارت

دریافت بلو کارت دو شرط اساسی دارد که با داشتن آن ها میتوانید خانواده خود را همراه خود به آلمان ببرید و بعد از 20ماه اقامت دائم کشور آلمان را بگیرید.

برای این کار شما باید حتما دعوتنامه کاری داشته و دوم اینکه باید مقدار حقوق دریافتی شما به طور متوسط در سال 45000یورو و در ماه 3000یورو باشد در این صورت میتوانید بلو کارت را دریافت کنید.

دیدن مطلب
مکانهای دیدنی برلین

ویژگی دعوتنامه کاری

کارفرما و یا شرکتی که برای شما دعوتنامه میفرستد باید چند شرط لازم را داشته باشد یک اینکه مالیات خود را به موقع پرداخت کرده باشد دو اینکه سابقه بالایی داشته باشد و از اعتبار بالایی برخوردار باشد.

و آخر اینکه مبلغ قرارداد باید سالانه دست کم 45000یورو و ماهانه 3000یورو باشد.

افرادی کلاهبرداری هستند که به شما وعده میدهند که برای شما دعوتنامه کاری میگیرند توجه داشته باشد اداره مهاجرت آلمان تحقیق زیادی در مرد دعوتنامه ها میکنند و در صورت کذب بودن این دعوتنامه ها با شما برخورد قانونی میکنند.

قبل از اقدامی برای دریافت این ویزا با مشاوران ما در موسسه حقوقی نوباوران تماس حاصل فرمائید.

تحصیل در آلمان

مهاجرت به کانادا

1 پاسخ
  1. حسین کارخانه
    حسین کارخانه گفته:

    میخواهم برای ادامه زندگی به کشور آلمان مهاجرت کنم از آنجا که کشور آلمان از افراد با تخصص و حرفه جهت کار نیرو جذب میکند شاید من هم یکی از آن افراد باشم برای ویزای کار مدرک جوش بین المللی از آلمان را دارم شما با مشاورین خود جهت راهنمایی ویزای کار دائم برای من اقدام کنید ممنون از شما متشکرم رادیاتور ایران

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.