ویزای کاری تایلند

مجوز کار تایلند

اگر قصد کار قانونی در تایلند را دارید باید حتما تقاضای ویزای کار تایلند دهید این مجوز همان دعوتنامه است که یک سند قانونی برای فعالیت کاری شماست در متن دعوتنامه باید حتما سمت شغلی،شرکت دعوت کننده به کار،شهر محل کار، حقوق و…..در آن ذکر شده باشد.

اگر شما هر نوع از ویزای تایلند را داشته باشید مجاز به کار کردن نیستید و حتما باید مجوز کار داشته باشید.برای اینکه ویزای کاری تایلند را بگیرید.باید قبل از ورود به تایلند ویزای غیر مهاجرتی بگیرید.وقتی که شما این نوع ویزا را گرفتید میتوانید شروع به کار کنید.

ابتدا باید تقاضای مجوز کار را به دفتر وزارت کار ارائه دهید تا به آن رسیدگی کند.

تا زمانی که شما ویزای غیر مهاجرتی یا اقامت را نگرفته اید نمیتوانید تقاضای  ویزای کار تایلند کنید.ار یکه کارفرما ب شما پیشنهاد میدهد نباید انجام دادنش برای خارجی ها در تایلند ممنوع باشد.

مدارک مورد نیازبرای تقاضای مجوز کار:

دو قطعه عکس
گواهی سلامت پزشکی پزشکی
گذرنامه اصلی
نامه اشتغال
آدرس محل کار و اقامت در تایلند

کارفرما باید مدارک زیر را ارائه دهد

گواهی شرکت و اهداف شرکت
لیست سهامداران
درخواست مالیات بر ارزش افزوده
نگهداري ماليات شركت
صورت مالی
کپی گذرنامه و مجوز کارگردان با امضای درج شده
نقشه دفتر
نامه اشتغال و موقعیت و حقوق متقاضی
توافق نامه استخدام

بعد از اینکه ویزای کاری تایلند را گرفتید باید حتما آن را در محل کار و همراه خود داشته باشید.دارنده مجوز کار، باید حتما کاری که در پروانه کار آمده است را انجام دهد.

دیدن مطلب
تحصیل در تایلند

مقرراتی که باید بعد از دریافت مجوز کار انجام دهید

توجه داشته باشید که در ساعت کار و محل کار حتما ویزای کاری تایلند  را همراه داشته باشید که اگر مامور دولت آن را از شما خواست نشان دهید در غیر این صورت قوانین را نقص کرده اید و جریمه سنگینی خواهید شد.

شغل کاری شما باید حتما طبق شغلی که در مجوز کار ذکر شده است انجام دهید.و یا اگر آدرس شغلی شما تغییر کرد باید حتما آن را گزارش دهید.در غیر این صورت شما را جریمه سنگینی میکنند.

اگر قصد دارید بعد از تموم شدن اعتبار مجوز کارتان در تایلند بمانید و کار کنید باید آن را تمدید کنید.اگر آن را تمدید نکنید دولت تایلند شما را جریمه خواهد کرد.

اگر موقعی ویزای کاری تایلند شما مفقود شد و یا آسیب دید باید بلافاصه آن را به دولت گزارش و تقاضای جایگزینی آن را کنید در صورت اهمیت ندادن به این موضوع دولت تایلند شما را جریمه میکند.

اگر خواستید اطلاعات شخصی و شغلی خود را تغییر دهید باید به دفتر خدمات اشتغال بروید و اقدام به بروزرسانی آن کنید.

اگر از محل کار خود استعفا دادید باید مجوز کاری خود را تا 7 روز بعد از تاریخ استعفا برگردانید.

تحصیل در تایلند

اقامت اروپا

ویزای شینگن

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدن مطلب
ویزای توریستی تایلند