شرایط ویزای کار سوئد

ویزای کار سوئد

ویزای کار سوئد: کشور سوئد کشوری در شمال اروپا می باشد که با کشورهای نروژ ، فنلاند و دانمارک هم مرز می باشد. کشور سوئد با جمعیتی در حدود ۱۰ میلیون نفر بزرگترین کشور اروپای شمالی و حوزه اسکاندیناوی می باشد و به دلیل آب و هوای سرد و شرایط جوی جمعیت این کشور نسبت به مساحت کشور بسیار کم می باشد.

برای مهاجرت به کشور سوئد، ویزای کاری یکی از روشها برای ورود به این کشور است. زبان رسمی مردم کشور سوئد زبان سوئدی می باشد که برای کار در این کشور بجز برخی از مشاغل نظیر پرستاری ، پزشکی ، روانشناسی و … نیازی به تسلط به زبان سوئدی نیست.

جهت کار در کشور سوئد اشخاص در قدم اول به داشتن کارفرما و پیشنهاد شغلی نیازمند هستند و جایگاه شغلی که به آنها پیشنهاد شده است باید شرایط خاصی داشته باشد تا شخص بتواند از این طریق اقامت سوئد را دریافت کند.

در صورتی که شخص کارفرما خود را در کشور سوئد پیدا کرد، کارفرما باید درخواست مجوز کار برای شخص صادر کند و در صورتی که حداقل ۱۰ روز در اتحادیه اروپا و سوئد این جایگاه شغلی را آگهی کند و شخص اروپایی و سوئدی برای این شغل پیدا نشود می تواند شخص خارج اتحادیه اروپا را استخدام نماید.

دیدن مطلب
اقامت گرجستان

مزایای اقامت کاری سوئد

  • اجازه کار برای همه ی اعضای خانواده بالای 18 سال
  • تحصیل رایگان در همه ی مقاطع تحصیلی برای کلیه اعضای خانواده
  • خدمات درمانی طبق حقوق یک شهروند سوئدی
  • اخذ حق شهروندی و پاسپورت کشور سوئد

در صورتی که بتوانید از یک کارفرما در کشور سوئد درخواست کاری دریافت کنید، ویزای کاری برای شما و همچنین ویزای همراه برای خانواده تان صادر می شود.
اما بدین منظور لازم است تا شواهد و مدارکی را برای اثبات همراه داشته باشید که داشتن رزومه از الزامات آن است.

تحصیل در سوئد

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *