ویزا شینگن لهستان

ویزا شینگن لهستان و شرایط اخذ آن

درباره کشور لهستان

کشور زیبای لهستان شصت ونهمین کشور بزرگ قاره اروپاست این کشور در مرکز قاره سبز قرار گرفته است.واحد پئل رسمی لهستانی ها زلوتی است.دریایی بالتیک در شمال لهستان قرار گرفته است.

همسایه های این کشور،آلمان،جمهوری چک،بلاروس و اسلواکی است.لهستان بخاطر آثار تاریخی زیبا نظیر ساختمان های قدیمی و به جای مانده از جهنگ جهانی باعث شده این کشور مقصد خوبی برای گردشگران خارجی باشد.

شرایط گرفتن ویزای شینگن لهستان

متاسفانه سفارت کشور لهستان،شرایط دشواری را برای دادن ویزا شینگن لهستان به داوطلبین ایرانی وضع کرده.با این شرایط اگر هر کدام از شرایط زیر را ندارید برای گرفتن ویزا این کشور اقدام نکنید.

شرایط اخذ ویزای لهستان به شرح زیر می‌باشد:

۱. تمکن مالی: تمکن مالی مد نظر برای گرفتن ویزای شینگن لهستان برای هر تن 70تا100میلیون تومن است.گواهی تمکن مالی باید به وسیله رئیس شعبه مهرو امضاء شود.و به یورو صادر شود.

۲. گردش حساب: منظور از گردشه 3ماهه آخر حساب،وجع های واریز شده و خارج شده آن نیست.منظور دفعات تراکش است.

۳. تاریخچه سفری:در صورت نگرفتن ویزا شینگن شما شانس بیشتری نسبت گرفتن این ویزا دارید.به این خاطر که دارای تاریخچه سفری مناسبی هستید.

و به مامورین صدور ویزا اثبات میشود که شما برای گردشگری به این کشور آمده اید و بعد از آن به کشور خود باز خواهید گشت.

دیدن مطلب
هزینه تحصیل در لهستان

۴. ارائه دعوت نامه: داشتن دعوتنامه یکی از مهم ترین شرایط گرفتن ویزا شینگن لهستان است.این دعوتنامه میتواند از طرف خانواده،اقوام،دوست و یا شرکتی باشد.

در متن دعوتنامه حتما باید نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد،مدت زمان اقامت داطلب و محل اقامت و کار کسی که دعوتنامه را فرستاده است ذکر شود.

ویزای نوع A

این ویزا برای اشخاصی صادر میشود که برای رسیدن به کشور مقصد ناچار به توقف در فرودگاه های لهستان هستند.دارند این نوع ویزا حق خروج از محدوده فرودگاهی را ندارد.

ویزای نوع B

این نوع ویزا برای داوطبینی که کشورهای شان عضو اتحادیه شینگن نبوده و قصد عبور از کشور های عضو شینگن به کشور های غیر شینگن است صادر میشود.

این ویزا فقط برای مدت 5روز معتبر است.و نباید بیشتر از این موعد تخطی کند.کسانی که بصورت هوایی،زمینی،دریای در حال گذر از کشورهای عضو شینگن هستند.نیاز به گرفتن این نوع ویزای لهستان هستند.

ویزای نوع C{کوتاه مدت}

مدت اعتبار این ویزا 3ماه است و برای اهداف خاصی است از جمله گردشگری دیدن اعضای خانواده.گرفتن این ویزا آسانتر از گرفتن دیگر ویزا هاست.

ویزای نوع D{بلند مدت}

از جمله ویزای شینگن لهستان ویزای بلند مدت است که نام دیگر آن ویزای ملی است و برای کسانی که قصد ادامه تحصیل بیشتر از یک سال،کار و یا سرمایه گذاری در لهستان را دارند صادر میشود.

ویزای دیپلماتیک لهستان

این نوع ویزا فقط برای کارکنان دولت و مقامات رسمی به قصد اهداف دیپلماتیک صادر میشود. دارند آن نمیتواند از آن برای مقاصد دیگر استفاده کند.

ریجکت ویزای لهستان

دلایل ریجکت شدن ویزای لهستان هم مثل دیگر کشور های عضو شینگن است.

دیدن مطلب
ویزای کار لهستان

دلایل رد شدن ویزای لهستان به شرح زیر است:
سابقه کیفری وحقوقی
عدم توانایی در متقاعد کردن افسر ویزا از هدف سفر به لهستان
عدم توانایی در پرداخت هزینه های اقامت در لهستان
ارائه گذرنامه های نامعتبر و یا غیرواقعی
ارائه مدارک نامعتبر و یا غیرواقعی

سفارت لهستان در ایران

تهران،بزرگراه حقانی،بلوار آفریقا{نلسون ماندلا}خیابان پیروز،پلاک2

ساعت کار سفارت:روزهای یک شنبه تا پنج شنبه از ساعت 10تا 12

تحصیل دندانپزشکی در لهستان

اقامت اروپا

ویزا شینگن

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.