برسی پر درآمد ترین مشاغل آلمان

پر درآمد ترین مشاغل آلمان

پر درآمد ترین مشاغل آلمان

1. پزشکی و دندانپزشکی

پزشکان و دندانپزشکان حرفه ای با ارزش در سراسر جهان هستند. سلامتی به عنوان یکی از مهمترین عوامل بهزیستی در هر کشور شمرده میشود. به همین دلیل ، مشاغل پزشکی از مهمترین رشته های تحصیلی در آلمان است.

انتظار می رود پزشک یا دندانپزشک بالاترین میزان درآمد را از بیش از هر حرفه دیگر با مدرک های دیگر کسب کند. متوسط درآمد سالانه 79،538 یورو است.

2. وکیلا

وکلا نیز دارای شغل بسیار مهمی می باشند. داشتن یک سیستم قضایی خوب باعث می شود که یک کشور برای مردم خود توسعه یافته تر و منصفانه تر به حساب آید. هر زمان که مشکلات قانونی داشته باشیم برای پیدا کردن وکیل خوب با مشکل روبرو می شویم.

ولی در آلمان به این شکل نیست. پزشکی و قانون برخی از سخت ترین درجه ها برای پذیرش هستند. ضوابط بالای پذیرش و این واقعیت که دوره ها بسیار چالش برانگیز است ، آنها را بسیار با ارزش می کند. حقوقدانان به دلیل تلاش زیاد برای فارغ التحصیلی دارای اهمیت زیادی در جامعه می باشند.

متوسط ​​حقوق سالانه وکلا 74013 یورو است.

3. مهندسی صنایع

سومین رشته با حقوق بالا رشته مهندسی صنایع است. این شاخه ای از مهندسی است که در جهت کارآمدتر کردن شرکت ها و سازمانها فعالیت می کند. این حرفه می تواند با محصولات و خدمات کار کند.

در کارخانه ای که محصولی تولید می کند ، با کاهش زمان کار دستگاه و منابعی که دیگر سودده نیستند ، سروکار دارد. این شاخه در بهینه سازی خدمات ، زمان ، پول و ساعات کارکنان فعالیت میکند.

دیدن مطلب
شهرهای بزرگ دانشجویی کانادا

از آنجا که همه شرکت ها به دنبال کارآمد تر شدن هستند ، به این شاخه 70،288 یورو در سال می پردازند.

4- مهندسی

درجه استاندارد مهندسی شامل دانش عمومی از کلیه شاخه ها و جنبه های حرفه ای است.

مدارک مهندسی به دلیل ماهیت علمی دارای بیکی از سخت ترین ها رشته ها هستند. مهندسان باید بسیار دقیق باشند زیرا خطاهای کوچک می تواند منجر به عواقب بزرگی شود. به همین دلیل است که به آنها حقوق خوبی داده می شود. متوسط ​​حقوق سالانه برای مدرک مهندسی 69850 یورو است.

5- ریاضیات و علوم کامپیوتر

علم ریاضیات همیشه ارزشمند بوده است. ریاضیدانان با پیچیدگی های همه آنچه که نیاز به محاسبات دارند ، سروکار دارند. آنها مدلها و فرمولهایی ارائه می دهند که مشکلات دشوار و چالش برانگیز را حل می کنند.

علاوه بر این ، پیشرفت فناوری باعث شده دانشمندان رایانه نیز از اهمیت بالایی برخوردار باشند. آنها الگوریتم ها و مدل هایی را کشف می کنند که امکان ارتباط و همکاری با یکدیگر را فقط در یک صفحه کوچک فراهم می کند.

وابستگی ما به ریاضیات و علوم رایانه باعث شده است که به این مدرکها دستمزد خوبی پرداخت شود.  سالانه متوسط ​​68،241 یورو حقوق دریافت می کنند.

6. علوم طبیعی

فیزیک ، شیمی و زیست شناسی نیز علوم بسیار دقیقی هستند. آنها به مردم در ساخت مواد دقیق ، دانستن قوانین دنیای طبیعی و کشف موجودات دیگر کمک می کنند. در طول زمان این سه علم یافته های جالب و مهمی راجع به دنیایی که ما در آن زندگی می کنیم انجام داده اند.

به همین دلیل ، افرادی که دارای مدرک دانشگاهی در هر یک از این علوم طبیعی هستند ، به مقدار زیادی حقوق میگیرند. آنها حقوقی دریافت می کنند که در حدود 66،954 یورو در سال است.

دیدن مطلب
تحصیل در دبیرستان های انگلستان

7. تجارت و اقتصاد

داشتن دانش برای مدیریت یک شرکت و تدوین استراتژی آن ، تفاوت بین موفقیت و عدم موفقیت را ایجاد می کند. همه شرکت ها و سازمان ها ، اعم از دولتی یا خصوصی ، به افرادی نیاز دارند که اصول و پیچیدگی های تجارت و اقتصاد را بدانند.

از آنجایی که ما خیلی به اقتصاد و مشاغل خود متکی هستیم و به خوبی کار می کنیم و اشتغال و درآمد را در اختیار ما قرار می دهیم ، افراد دارای این مدرک حدود 65404 یورو در سال دریافتی دارند.

8- معماری

معماران ساختمانها و بناهایی را که ما در آن زندگی می کنیم و کار میکنیم طراحی می کنند. آنها فضاها و نحوه استفاده ما را برنامه ریزی می کنند. مهارت آنها فقط در مورد ساختمانهایی زیبا نیست ، بلکه ساختمانهای مستحکم را میسازند.

بهمراه مهندسین و سایر حرفه ها ، معماران برای ساختن فضاهایی که در خدمت نیازهای زندگی و کاری ما باشد ، تلاش می کنند. متوسط ​​حقوق سالانه یک معمار در حدود 55822 یورو است.

9. روانشناسی

سلامت ذهنی ما به اندازه سلامت جسمی ما اهمیت دارد. در حالی که پزشکان و دندانپزشکان از بدن و دندانهای ما مراقبت می کنند ، روانشناسان از ذهن ما مراقبت می کنند. به طور فزاینده ، مردم با مشکلاتی از قبیل اضطراب ، افسردگی یا استرس بیش از حد روبرو می شوند.

روانشناسی و شاخه های آن افرادی را آموزش می دهند که با آنها می توانیم در مورد موضوعات بهداشت روان خود بحث و گفتگو کنیم. آنها دارو را تجویز می کنند و به آرامی کار می کنند تا ما را سالم تر کنند.حقوق آنها تقریباً 55204 یورو در سال.

10. علوم زمین شناسی

زمین سیاره ای است که ما در آن زندگی می کنیم و تاکنون جایگزینی برای آن پیدا نکرده ایم. به همین دلیل ، ما همیشه نسبت به ترکیب آن و نحوه عملکرد آن کنجکاو بوده ایم. ما همچنین نگران نحوه تکامل آن هستیم و چگونه باید از آن مراقبت بهتری داشته باشیم.

دیدن مطلب
مهاجرت کاری به مالتا

این همان چیزی است که دانشمندان زمین مطالعه می کنند. آنها جزئیات مربوط به نحوه تشکیل زمین ، زمین شناسی ، اقیانوس های آن و آب و هوا را بررسی می کنند. به ویژه اکنون ، تغییر اوضاع و تأثیر هوا برای ما مهمتر شده است.

دانشمندان زمین شناسی می توانند در مورد چگونگی محافظت از سیاره مان به ما پاسخ و راهنمایی بدهند و بهای خوبی برای آن پرداخت می شود. کسانی که این مدرک را دارند ، سالانه حدود 53،713 یورو درآمد دارند.

علاوه بر این 10 درجه با بالاترین مدرک تحصیلی در آلمان ، که علمی تر و دقیق تر بودند ، رشته های ارزشمند دیگری نیز وجود دارد. اینها بیشتر نظری یا تصویری هستند و به همین دلیل آنها رتبه پایین تر از علوم را دارند. با این حال ، این مدارک در آلمان هنوز به عنوان حقوق و دستمزد بالا برای افراد به حساب می آید.

  • علوم سیاسی و اجتماعی – 52،974 یورو
  • تدریس – 50،000 یورو
  • فلسفه و علوم انسانی – 47،022 یورو
  • علوم تاریخی و فرهنگی – 46،836
  • طراحی – 46،075 یورو
  • آموزش و پرورش و آموزش – 45،116 یورو

نوباوران

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.