پنج دلیل برای تحصیل در لهستان

1. گزینه های متنوع

یکی از  پنج دلیل برای تحصیل در لهستان  اینست که این کشور بیش از 1.1 میلیون دانشجو در لهستان و تقریباً در 400 دانشگاه مشغول به تحصیل هستند.

آنچه حتی بیشتر از همه قابل توجه است بیشتر برنامه ها به دو زبان لهستانی و انگلیسی ارائه می شود ، از این گذشته ، صدها زبان وجود دارد که در اینجا تدریس می شود.

دانشکده های هنری و همچنین دانشکده های علوم انسانی و پلی تکنیک بسیار بیشتر وجود دارد که همه آنها مجهز به آزمایشگاه های ایده آل و فوق العاده رایانه هستند.

ضمن تحصیل در لهستان ، فرصتی برای ورود به رقابت با ناسا یا تبدیل شدن به بخشی از یک برنامه معتبر بورسیه تحصیلی در زمینه های علوم انسانی (مانند زبان های باستان و مدرن ، ادبیات و فلسفه) خواهید داشت.

مدارس تجاری لهستان آموزش کلاس جهانی را در زمینه مدیریت و امور مالی (همچنین به عنوان برنامه های درجه دو) ارائه می دهند که همگی در سطح بین المللی شناخته شده و معتبر هستند.

2. تحصیل در مرکز اروپا

لهستان جایی است که می توانید مدرک دانشگاهی کسب کنید که درها را به روی بهترین شرکت های اروپا و برخی از بهترین های جهان باز می کند.

این کشور کارآیی های دیگری نیز دارد ، از جمله اینکه مدارس پزشکی آن در ایالات متحده معتبر هستند و این که ضمن تحصیل در لهستان ، به برنامه های مطالعاتی اتحادیه اروپا دسترسی دارید و قادر به انجام کارآموزی یا کارآموزی در خارج از کشور هستید.

دیدن مطلب
ویزای کار لهستان

با داشتن درجه های با کیفیت عالی و شناخته شده بین المللی ، تقریبا هیچ منطقه دیگری در جهان نمی تواند حرفه شما را به چنین شروع امیدوارکننده ای سوق دهد.

فراموش نکنید که لهستان موقعیت جغرافیایی مطلوبی دارد که ارتباط حمل و نقل بسیار خوبی با کل اتحادیه اروپا دارد.

3. در شهری زندگی کنید که با فرهنگهای مختلفی دارد

تحصیل در پایتخت فرهنگ اروپا Wroclaw ، Kraków هنری ، hipster Warsaw ، چند فرهنگی Lublin ، دانشگاهی Poznań یا Gdańsk ساحلی زیبا. در هر شهر چیزی وجود دارد ، از میخانه های دانشجویی گرفته تا رستوران های وگان و گالری های هنری که میتوان از پنج دلیل برای تحصیل در لهستان باشد.

برای ملاقات و تعامل با جمعیت در کاخ فرهنگ در ورشو آماده باشید ، کاوش قلعه واول کراکوف را کشف کنید ، در زمستان می توانید برای اسکی در کوه های تاترا یا قایقرانی در منطقه دریاچه ماسوریان بروید.

4. ایده آل برای بودجه دانشجویی

اگر در خواب تحصیل در خارج از کشور و مستقل شدن را در سر می پرورانید ، نگران هزینه آن نباشید ، لهستان برای یک دانش آموز با بودجه سخت ایده آل است.

خوابگاه ها از 60 یورو در هر دانش آموز شروع می شود ، بلیط سینما از 2،50 یورو شروع می شود و ناهار در کافه تریا از 2 یورو شروع می شود.این یکی از پنج دلیل برای تحصیل در لهستان است.

جای تعجب نیست که ورشو مطابق با شاخص QS بهترین شهرهای دانشجویی 2016 ، مقرون به صرفه ترین شهر دانشجویی اروپا است.

دیدن مطلب
هزینه تحصیل در لهستان

5- فرصت های شغلی عالی

تحصیل در لهستان تازه شروع است. کسانی که مایل به شروع کار خود هستند یا شغل بسیار خوبی را در یک شرکت بین المللی پیدا می کنند از اقامت طولانی تر بهره مند می شوند.

شرکت های خارجی که در لهستان فعالیت می کنند فارغ التحصیلان دانشگاه های لهستان را ترجیح می دهند.این مزیت یکی از پنج دلیل برای تحصیل در لهستان است.

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości (“انکوباتور آکادمیک کارآفرینی”) جامعه ای است که به شما کمک می کند و تجارت شما را تقویت می کند ، و پارک های فناوری نیز در اختیار شما هستند.

علاوه بر این ، هفته نوآوری ورشو ، قطب بزرگی است که در آن استارت آپ ها می توانند توجه سرمایه گذاران خارجی را به خود جلب کنند.

تحصیل در لهستان

شرایط تحصیل در مجارستان

مزایای تحصیل در ترکیه

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.