چطور در استرالیا کار پیدا کنیم ؟

چطور در استرالیا کار پیدا کنیم ؟

چطور در استرالیا کار پیدا کنیم ؟

در استرالیا فرصتهای شغلی زیادی وجود دارد که مطمئناً از کشورهای دیگر بیشتر است. هر ساله هزاران هزار موقعیت شغلی خالی می ماند زیرا نیروی کار کافی وجود ندارد. گرفتن یکی از این سمتها ممکن است بسیار آسان به نظر برسد زیرا مشاغل وجود دارد اما کارگر نیست.

با این حال ، به ویژه برای کسانی که به تازگی وارد شده اند ، یافتن سریع کار دشوار است. به طور معمول ، بسیاری از افراد به هنگام پیاده شدن از هواپیما به پیدا کردن شغل در استرالیا فکر می کنند. این یک ایده کاملاً خوب است زیرا برای برخی افراد این اتفاق رخ داده است.اما حقیقت این است که ، هرچه آمادگی بیشتری داشته باشید ، شانس بیشتری برای یافتن شغل خواهید داشت.

زبان انگلیسی

 قانون طلایی داشتن دانش زبان انگلیسی در سطح خوب: هرچه بهتر صحبت کنید بیشتر می توانید به یک شغل پردرآمد نزدیک شوید. معمولاً بیشتر افراد با زبان انگلیسی متوسط وارد استرالیا می شوند ، در این حالت بهتر است حتی به طور فشرده در یک دوره انگلیسی ثبت نام کنید قبل از اینکه بگویید “من در استرالیا به دنبال کار هستم”. از این گذشته ، هیچ کارفرمایی کارمندی را که به زبان ایتالیایی صحبت نمی کند ، استخدام می کند.

مدارک تحصیلی ویا فنی

داشتن مدارک معتبر قبل از اشتغال در این کشور بسیار مهم است ، بنابراین بهتر است گواهی های لازم برای کار را مطابق با استانداردهای استرالیا بدست آورید. به عنوان مثال ، برای کار در یک نانوایی یا رستوران که مشروبات الکلی در آن سرو می شود ، شما باید یک RSA (مجوز استفاده از الکل) یا کار در ساخت و ساز را بدست آورید ، لازم است که کارت سفید (مجوزی برای امنیت سایت) داشته باشید. دانستن یک حرفه ، داشتن تجربه و مدارک لازم (داشتن مدرک یا مدرک تحصیلی بسته به صنعت) قبل از پیدا کردن کار از اهمیت بسیاری برخوردار است. باید گفت که استرالیایی ها بر خلاف ایتالیایی ها به گواهینامه ها اهمیت می دهند ، بنابراین ضروری است که تحصیلات خود را بگذرانید. آخرین توصیه ، اما شاید مهمترین:شغل مستقیمی در استرالیا پیدا کنید .

نوشتن در انجمن ها ، وب سایت ها ، رسانه های اجتماعی ، وبلاگ ها و پاسخ دادن به آگهی های شغلی از کشور شما ، غالباً اتلاف وقت است. کارفرمایان بسیار مراقب ویزا هستند و کسانی که هنوز باید ویزا بگیرند را در نظر نمی گیرند. مانند هرجای دیگر.

استرالیایی ها نیز ترجیح می دهند متقایان کار را در یک دوره مورد آزمایش قرار دهند و حضوری با آنها ملاقات کنند. اغلب ، یک وعده کار از راه دور می تواند کلاهبرداری باشد! شروع به کار جستجوی آنلاین از طریق اینترنت ، فقط برای درک نیازهای بازار و دستمزدها بسیار مفید است.

تحصیل در استرالیا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *