تعدادی از کارهایی که نباید در آلمان انجام دهید

کارهایی که نباید در آلمان انجام دهید

کارهایی که نباید در آلمان انجام دهید

هر کشوری دارای اخلاق ، اصول و سنتهای خود میباشد و هر فرد برای زندگی در هر کشور به راهنمایی نیاز دارد تا کارهایی را که باید و نباید در آن کشور خاص انجام دهد،بداند .فرهنگ آلمان دارای بسیاری از صفات منحصر به فرد است و مجموعه های مختلفی از آداب و رسوم را در بر میگیرد. از شما کارهای معمولی انتظار می رود ، با این حال ، اگر آنچه را که باید انجام ندهید ، در برخی موارد انجام دهید ، دچار پشیمانی خواهید شد.

برخی از کارهایی که شما نباید انجام دهید ، ممکن است برای شما چندان آشکار نباشد. دلیل این امر این است که ، آنچه در بعضی از کشورها طبیعی است و پذیرفته شده است ، ممکن است در برخی دیگر پذیرفته نشود.

برای روشن تر شدن این موضوع ، در این مقاله می توانید پنج کار را که نباید انجام دهید ، در زمان زندگی در آلمان زندگی را مطع شوید.

5 کاری که نباید در آلمان انجام دهید

1. از مزاحمت برای دیگران در ساعات استراحت خودداری کنید

ساعات آرام در آلمان بسیار جدی گرفته می شود. در کشور ، قوانینی وجود دارد که به طور خاص باعث مزاحمت افراد در زمان استراحت نمی شود. این معمولاً به شهر بستگی دارد ، اما بیشتر اوقات زمان استراحت بین 22:00 – 06:00 ساعت است. در آلمان ، این به Ruhezeit معروف است.

دیدن مطلب
اقامت مجارستان از طریق تمکن مالی

این بدان معنا نیست ، باید زود بخوابید. در این شرایط  باید مناطقی را برای زندگی پیدا کنید که سر و صدا در طی این ساعت ها پذیرفته شود. از طرف دیگر ، فعالیتهایی انجام دهید که نیازی به سر و صدای زیادی نداشته باشد.

2. دیر نکنید

خیلی ها این را می دانند ، حتی اگر قبلاً در آلمان زندگی نکرده اند. تاخیر داشتن در آلمان به شدت مورد مورد نکوهش قرار می گیرد و به عنوان عدم احترام و نظم و انضباط در نظر گرفته می شود. اگر به دلایلی دیر کردید ، طرف مقابل را آگاه کنید و دفعه دیگر سعی کنید از آن جبران کنید.

3. آشغال نریزید

آلمان یکی از فعالترین ترین کشورها در مورد حفاظت محیط زیست است. بنابراین ، ریختن زباله بسیار غیرقابل قبول است و بازیافت زباله ها معمولاً مورد تشویق قرار میگیرد و اجباری است. اگر این موارد را رعایت نکنید احتمالاً دچار جریمه های سنگینی خواهید شد.

4- وسط حرف کسی نپرید

یکی دیگر از بزرگترین چیزها این نیست که حرف کسی راقطع نکنید زمانی که با شما یا با شخص دیگری صحبت می کند. این  رفتار در آلمان بسیار بی ادبانه به تصویر کشیده می شود ، با این حال در برخی از کشورهای دیگر بسیار رایج است. منتظر صحبت نوبت خود باشید و در عوض ، می توانید انتظار داشته باشید که هنگام صحبت شما،کسی حرفتان را قطع نکند.

5- بیمه درمانی الزامی است

در بسیاری از کشورهای اروپا ، در صورت تمایل به تحصیل ، زندگی و یا کار ، بیمه درمانی الزامی به قانون نیست. با این حال ، این در آلمان متفاوت است. بیمه درمانی طبق قانون اجباری است و بدون آن قادر به درخواست ویزا نخواهید بود. این امر در مورد هرکسی که در آلمان ساکن است صدق می کند و مردم می توانند از بیمه درمانی عمومی یا خصوصی استفاده کنند.

دیدن مطلب
سوالات مهم در مورد لاتاری

تحصیل در آلمان

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *