شرایط کار در هلند بعد اتمام تحصیلات

کار در هلند بعد اتمام تحصیلات

کار در هلند بعد اتمام تحصیلات

کار بین المللی خود را در هلند شروع کنید

دانش و مهارت در هلند ارزش بالایی دارد. به همین دلیل بعد از فارغ التحصیلی ،می توانید با ویزای کار بعد از تحصیل در هلند بمانید و به دنبال اشتغال باشید. صنایع در حال رشد سریع و دانشگاه های مرتبط با کارفرمایان در انتظار شما هستند و شما می توانید به دنبال یک حرفه ای هیجان انگیز باشید.

پیوند به کارفرمایان

دانشگاه های هلند با شرکت های چند ملیتی مستقر در هلند پیوندهای خوبی دارند. بسیاری از درجه ها مکان های کاری را ارائه می دهند ، و پروژه های تحقیقاتی اغلب به یک شرکت خاص متصل می شوند. به عنوان یک دانشجوی دانشگاه ، به شبکه های تجاری ، مربیان و مشاوران شغلی دسترسی خواهید داشت تا به شما در آماده سازی برای آینده شغلی کمک کنند.

ویزاهای کاری پس از مطالعه

هلند برای دانشجویان بین المللی که می خواهند پس از فارغ التحصیلی بمانند و کار کنند ویزای سودمندی را ارائه می دهد. فارغ التحصیلان به دنبال کار، می توانند تا یک سال در جستجوی کار در هلند اقامت داشته باشند و تا زمانی که کار پیدا کنند، تا زمانی که آن شغل را داشته باشند می توانند در هلند بمانند.

دیدن مطلب
چگونه یک CV بنویسیم

مشاغل در هلند

هلند دارای صنایع در حال رشد سریع است و به دلیل جمعیت بسیار مبتکر و کارآفرین ، یک بازیگر مهم در دنیای تجارت است. بخش های اصلی که فرصت های شغلی بسیار خوبی در هلند دارند ، عبارتند از: کشاورزی و مواد غذایی ، خلاقیت ، مواد شیمیایی ، انرژی ، سیستم ها و مواد پیشرفته ، باغبانی ، علوم زندگی و بهداشت ، تدارکات و آب. شرکت های بزرگ چند ملیتی هلندی شامل موارد زیر هستند:

فیلیپس،KLM ،پوسته، صدف،ING Bank،یونیلور

ایجاد یک شبکه جهانی

با تحصیل در مرکز مطالعات بین المللی با دانشجویان سراسر دنیا ملاقات خواهید کرد و دانشگاههای همکار ما هر ساله از هزاران دانشجوی بین المللی استقبال می کنند. این بدان معناست که شما با افراد همفکر روبرو خواهید شد ، در مورد فرهنگهای دیگر یاد بگیرید و ذهن خود را به سمت ایده های جدید باز کنید. فرصتی هیجان انگیز برای ساختن شبکه ای از افرادی که می شناسید در سراسر جهان در حالی که شما شروع به فکر کردن در مورد اهداف و آرزوهای آینده خود می کنید.

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *