کار در هلند

مراحل پیدا کردن کار در هلند

کار در هلند

کار در هلند

در سالهای اخیر ، شهر آمستردام هلند تبدیل به قطبی برای مشاغل ملی و بین المللی شده است. در واقع ، بسیاری از برندهای هلندی آمستردام را خانه می نامند. این شهر میزبان شرکت های بین المللی است که تعداد آنها دائما در حال افزایش است.

در کشور هلند جاذبه های زیادی برای کار وجود دارد ، که یکی از جالب ترین امکانات،انجام یک هفته کار بصورت انعطاف پذیر است.

در شرایطی که استاندارد کار هنوز 40 ساعت در هفته در هلند است ، آمستردام به عنوان مکانی شناخته می شود که کارفرمایان مایل به انجام کار در ساعات غیر سنتی ، کوتاه شدن هفته های کاری و دورکاری می باشند.

به طور معمول هلند به عنوان یکی از بهترین کشورها برای تعادل ساعات کار / زندگی و کیفیت کلی زندگی در نظر گرفته می شود.

مردم هلند در بین کشورهای اروپای غربی بیشترین تسلط را بر زبان انگلیسی دارند و این امر برای کسانی که به زبان انگلیسی تسلط دارند بسیار کمک میکند.

بر این اساس، بهترین راه برای پیدا کردن کار در هلند چیست؟

این راهنما 8 مرحله برای اشتغال در هلند را تشریح می کند:

1. آیا به ویزا نیاز دارید :
کار در هلند نیاز به اجازه اقامت و غالباً اجازه کار دارد. صلاحیت شما برای مجوزها بستگی زیادی به ملیت و پیشینه شما دارد.

به طور مثال ، اگر از کشورهای عضو زیر باشید: شما ملزم به دریافت اجازه اقامت یا اجازه کار برای دریافت شغل در آمستردام نیستید: اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) ، منطقه اقتصادی اروپا (EEA ، از جمله ایسلند ، لیختن اشتاین ، و نروژ) یا سوئیس. با این وجود ، یک استثناء قابل توجه مهاجران اهل کرواسی است که هنوز هم برای اولین سال کار خود در این کشور باید مجوز کار دریافت کنند.

همچنین شهروندان ایالات متحده ، به مجوز واحد صادر شده توسط IND نیاز دارند ، که هم اجازه اقامت و هم مجوز کار را در می دهد.

دیدن مطلب
تحصیل در آیندهوون

2. به این فکر کنید که بخش های شغلی در آمستردام رواج دارد
در حالی که مشاغل زیادی در هلند در دسترس متقاضیان است ، برخی از صنایع در آمستردام از سایرین بزرگتر هستند.

کشور هلند به سرعت در حال شناخته شدن به عنوان یک مرکز صنعت فناوری است و همواره یک مرکز بین المللی برای کالاهای مصرفی بوده است. آمستردام همچنین قطبی برای صنایع خلاق ، تبلیغات ، بازی ، مد ، تحقیق و علوم اجتماعی می باشد.

3. لیست های آنلاین را بررسی کنید
یکی از بهترین راه ها برای جستجوی شغل در آمستردام بصورت آنلاین است. برخی از سایتهای مفید شامل موارد زیر است:

جستجوی شغل iAmsterdam شامل موقعیتهای آزاد در بسیاری از صنایع ، بویژه تبلیغات غیر هلندی است.

مشاغل آنلاین هلند فقط به زبان هلندی در دسترس است که توسط خدمات استخدام عمومی در هلند ایجاد شده است و دارای بیش از 70،000 لیست شغلی است.

چنانچه به دنبال موقعیتی هستید که نیازی به صحبت کردن به زبان هلندی نداشته باشد ، لیست های شغلی Expatica تا حد زیادی به زبان انگلیسی متمرکز است.

شبکه اجتماعی LinkedIn به اندازه آمریکا برای یافتن شغل در هلند نیز مناسب است.

JobsInAmsterdam طیف گسترده ای از موقعیت های آزاد را در بسیاری از صنایع فهرست کرده و در دسترس مهاجران قرار میدهد .

4- یک متخصص کاریابی پیدا کنید
هلند دارای تعداد زیادی آژانس و کاریابی می باشد که می توانند در پیدا کردن شغل  به شما کمک کنند. برخی از بهترین آژانس های مورد بررسی عبارتند از:

این آژانس Undutchables به طور انحصاری با مهاجران و بیگانگان کار می کند و تخصص زیادی در زمینه قرار دادن نامزدها در مشاغل انگلیسی زبان دارد.

Aquent یک آژانس استخدامی معتبر مستقر در ایالات متحده با دفاتر در آمستردام است.

Octagon یک آژانس بزرگ و بین المللی با شبکه گسترده ای در هلند است.

استخدام چند زبانه آدامز در یافتن شغل برای کسانی که به زبان غیر هلندی صحبت می کنند.

5-در برخی از شبکه ها معتبر فعال باشید
در حالی که این شهر پر از ساکنان خارجی است ،خوشبختانه نمایشگاههای شغلی و راههای ملاقات با متخصصان نیز دیگر وجود دارد.

اولین قدم ، بررسی لیست جامع نمایشگاه های کار در هلند است . این سایت با اطلاعات مربوط به وقایع شبکه ای و نمایشگاه ها که اتفاق می افتد ، به روز می ماند.

دیدن مطلب
شرایط زندگی در هلند

چنانچه در تقویم آنها چیزی ندیدید ، هلند نیوز لیستی از باشگاه ها و سازمان های موجود در شهر را ارائه می دهد. اگر موردی را پیدا کنید که به نظرتان مناسب است ، بهتر است سفر خود را در تاریخ آن رویداد برنامه ریزی کنید.

همچنین شبکه های Eventbrite و سایت Eventful برای متخصصان ، لیست های زیادی نیز در این زمینه دارند. همچنین می توانم از فروم های I Am Expat به ویژه مهاجران و انگلیسی زبانان استفاده کنم .

در کل این ایده بسیار خوبی است که سعی کنید شبکه سازی کنید.می تواند به سادگی با پیوستن به گروه های مهاجران در فیس بوک ، پیدا کردن گروه های حرفه ای در LinkedIn یا دسترسی به شبکه های اجتماعی دیگر باشد شانس کاریابی خود را افزایش دهد.

6. CV شما به همیشه به روز باشد
با وجود اینکه که تعداد زیادی شغل در هلند وجود دارد ، لازم است به یاد داشته باشید که برای این مشاغل تعداد زیادی کاندیدا وجود دارد.

اگر یک شغل مناسب میخواهید ، باید اطمینان حاصل کنید که CV شما به روز است و از دیگران متمایز است.

اگر برای نوشتن رزومه خود نیاز به کمک دارید در خصوص نکات اساسی ، توصیه میکنیم سایت CV Monster.com را مطالعه کنید و CareerPerfect رزومه نگارش راهنماهای نوشتن cv را از سر بگیرید.

اگر مطمئن نیستید که رزومه نویسی یا طراحی شما به اندازه کافی قوی باشد ، در از یک نفر که در این خصوص مهارت دارد کمک بگیرید.

7. تصور عالی کنید
مصاحبه کاری بسیار مهم است .در حالی که بیشتر مصاحبه های کاری شبیه هم هستند ، یادآوری می کنیم که در هلند اختلافات فرهنگی وجود دارد.برای مصاحبه برخی از مواردی که باید خوب در خاطر داشته باشید عبارتند از:

رک و ساده باشید. مردم هلند تمایل دارند ساده صحبت کنند ، بنابراین واژگان زیاد را کنار بگذارید. هر چه سریعتر به نظر خود برسید ، بهتر به نظر می رسید.

بیش از حد افراط نکنید.در زمان مراجعه با مصاحبه کننده خود ، امکان دارد تجربه بیشتری از بسیاری از کاندیداهای دیگر یا حتی مصاحبه کننده خود داشته باشید. این در هلند بسیار رایج است. هلندی ها تمایل دارند 7-17 سال را صرف تحصیلات دانشگاهی خود میکنند.  در هلند داشتن شغل زیاد معمولاً یک مزیت محسوب نمی شود.

دیدن مطلب
میزان حقوق در هلند

مطالب خود را بدانید همانطور که در بالا اشاره شد ، هلندی ها در زمینه تحصیلات بسیار دقیق هستند. آنها انتظار دارند که تحقیقات خود را در مورد شرکت و موقعیت انجام داده باشید.

به وقت باشید. البته قرار گرفتن در وقت مصاحبه در همه جا مهم است ، اما در زمان هلند به موقع بسیار جدی است. حتی یک دقیقه تاخیر هم احتمالاً باعث از دست رفتن کار برای شما باشد.

برای راهنمایی بیشتر در مورد مصاحبه ، راهنمای تهیه مصاحبه Undutchables را بررسی کنید .

8. حرکت را انجام دهید
تبریک می گویم! شما یک پیشنهاد روی میز دارید.

بعد باید یک آپارتمان پیدا کنید. خوشبختانه ، از آنجایی که آمستردام چنین شهری قریب و دوست داشتنی است ، به همین اندازه ساده است. سایت ها و آژانس های زیادی برای کمک به مهاجران برای یافتن مسکن های اجاره ای در شهر وجود دارند.

از طرف دیگر ، در صورتی که از قبل اطمینان داشته باشید ، راهنمای Exatica برای یافتن یک آپارتمان جای مناسبی برای شروع است. این منبع شامل لینک هایی به برخی از آژانس های معتبر کرایه ای در شهر است.

هنگامی که همه چیز را برای انتقال خود به آمستردام دارید ،باید پول خود را به یورو  تبدیل کنید.

اگر قصد دارید یک حساب بانکی را در آنجا باز کنید یا شخصی را با یک حساب بانکی در آنجا بشناسید ، برای استفاده بیشتر از پول خود ، از TransferWise استفاده کنید. TransferWise نه تنها از نرخ واقعی ارز در اواسط بازار برای تبدیل پول شما استفاده می کند ، بلکه پول شما از طریق نقل و انتقالات بانکی محلی در کشور و هم در آمستردام دریافت و ارسال می شود.

تحصیل در هلند

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *